باگ در افزونه پرداخت آنلاين بانك ملت

majid300

تازه وارد
سلام دوستان

اين افزونه كارش اينه كه يه فرم هست كه اطلاعات و مبلغ دلخواه پرداختي رو وارد كرده و به بانك ملت وصل شده و وجه رو طرف پرداخت ميكنه همچنين از طريق اسمس و ايميل بهش اعلام ميكنه كه وجه با موفقيت واريز شده.

حالا مشكل اينجاس كه پرداخت با موفقيت انجام ميشه ولي وقتي صفحه بعد از پرداخت مياد خالي هست و ايميلي به پرداخت كننده نميرسه و در پنل وردپرس هم اطلاعات پرداخت طرف درج نميشه.

اگه دوستان كمك كنن بفهميم مشكل از چيه خيلي عالي ميشه.

من خودم احساس ميكنم مشكل از echo هاي موجود در فايل shortcode.php باشه كه نميتونه اون اطلاعاتي كه در بالا گفتم رو نمايش بده.

آدرس دانلود افزونه از منبع وردپرس :

سپاس

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

خب اولا شما باید از نویسنده خود افزونه پشتیبانی بخوای . ولی :

این افزونه قبلا توسط بنده تست شده . فقط 1 مشکل داره . اینکه پیامک فقط به مدیر ارسال میشه و به مشتری ارسال نمیشه . همین یک مشکل رو سامانه max-sms.ir رفع کرده بود . و تو سایتش واسه دانلود گذاشته بود .

اینکه بعد از پرداخت صفحه سفید به احتمال 99.9 درصد به خاطر عدم فراخونی nusoap یا تداخل nusoap هست . شما بجز این افزونه درگاه ملت دیگری هم فعال داری؟

شما به wp-config.php برو و تو یکی از define ها wp_debug رو true کن . اینبار توی همون صفحه سفید متن خطا هم نشون میده .

majid300

تازه وارد
سلام .خب اولا شما باید از نویسنده خود افزونه پشتیبانی بخوای . ولی :

این افزونه قبلا توسط بنده تست شده . فقط 1 مشکل داره . اینکه پیامک فقط به مدیر ارسال میشه و به مشتری ارسال نمیشه . همین یک مشکل رو سامانه max-sms.ir رفع کرده بود . و تو سایتش واسه دانلود گذاشته بود .

اینکه بعد از پرداخت صفحه سفید به احتمال 99.9 درصد به خاطر عدم فراخونی nusoap یا تداخل nusoap هست . شما بجز این افزونه درگاه ملت دیگری هم فعال داری؟

شما به wp-config.php برو و تو یکی از define ها wp_debug رو true کن . اینبار توی همون صفحه سفید متن خطا هم نشون میده .
سلام داداش ممنون كه جواب دادين.

من ديباگ رو فعال كردم اين خطا ها رو نشون داد:

UPDATE wp_M_B_P_Orders SET status = 'تکمیل شده است' WHERE orderid =1426228376772567

WordPress database error: [Table 'wpgf.wp_M_B_P_Orders' doesn't exist]
UPDATE wp_M_B_P_Orders SET settle = 'بله' WHERE orderid =1426228376772567

UPDATE wp_M_B_P_Orders SET referenceId = '106624695691' WHERE orderid =1426228376772567

کد:
[SIZE=12px]WordPress database error: [Table 'wpgf.wp_M_B_P_Orders' doesn't exist][/SIZE][SIZE=12px][/SIZE][/SIZE]
افزونه پرداخت ملت ووكامرس رو داشتم كه غيرفعالش كردم. ولي درست نشد.

پشتيباني افزونه كه جواب نميده.

شما افزونه بدون باگ اين پلاگين رو دارين؟

بازم ميتونيد راهنمايي كنيد؟

RaymondDragon

تازه وارد
درود...بهتره از درگاه های واسطه بانکی پی لاین استفاده کنید که پشتیبانی آن عالیه...افزونه های پرداختی پی لاین مشکلی ندارن می تونی درگاه بانک رو مستقیم کنید...

به درود

saeedpersian

کاربر عضو
نسخه فعلي كه داريد رو غيرفعال و پاك كنيد.

اين نسخه رو تست كنيد:

majid300

تازه وارد
نسخه فعلي كه داريد رو غيرفعال و پاك كنيد.اين نسخه رو تست كنيد:

سلام داداش

اونم كار نكرد.

يه مشكلي هست ولي نميدونم كجا. =((

hannanstd.ir

مشکل از دیتابیس وردپرستون هست . نتونسته موقع نصب افزونه جداول افزونه رو ایجاد کنه . چون موقع برگشت از بانک میخواد شماره تراکنش و .... رو توی دیتابیس ذخیره کنه اما نمیتونه و مانع از ادامه کار میشه و همونجا قفل میشه .

majid300

تازه وارد
مشکل از دیتابیس وردپرستون هست . نتونسته موقع نصب افزونه جداول افزونه رو ایجاد کنه . چون موقع برگشت از بانک میخواد شماره تراکنش و .... رو توی دیتابیس ذخیره کنه اما نمیتونه و مانع از ادامه کار میشه و همونجا قفل میشه .
اره يه قسمتي از مشكل از ديتا بيس هست. ولي ايراد از افزونه هست كه نميتونه جداول رو به ديتا بيس وردپرس بنويسه.

به نظرتون چطور ميشه مشكل رو حل كرد؟

راستي يادم رفت اينو هم بگم ؛ موقع فعال كردن افزونه اين ارور هم مياد:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 202 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

شاید table هاش ناقص هستند . از طریق phpmyadmin جداول رو حذف کنید و مجددا نصب کنید .

majid300

تازه وارد
آقايون خودم مشكل رو حل كردم.
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

مشكل از اين بود كه من پسوند تيبل وردپرس رو تغيير داده بودم و اين افزونه خودش پيشفرض wp_ داشت من اون تغيير دادم مشكل حل شد.

يا حق

بالا