باگ در ووکامرس فارسی ورژن 3.5.5.1

jamshimi

کاربر عضو
با سلام خدمت محمد عزیز @Mohammad

در ورژن 3.5.5.1 وقتی روش پرداخت توسط کاربر کارت به کارت یا همان انتقال مستقیم بانکی انتخاب می شود و سفارش ثبت می گردد ایمیل به مدیریت ارسال می شود منتهی اون سفارش ها در لیست سفارشات در پیشخوان ووکامرس نشون داده نمیشود با ری استور ورژن 3.5.4 مشکل حل شد.

ممنون می شوم بررسی بفرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
مشکل بعدی که فقط در نسخه آخر هست اینه که تاریخ سفارش رو یک روز جلوتر ثبت میشه مثلا امروز 10 اسفند هست ولی تاریخ ثبت سفارش 11 اسفند میزنه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند ساعت محلی هم درسته فقط تاریخ یک روز جلوتر نشون داده میشه

این مشکل بعد از بروزرسانی ووکامرس فارسی به آخرین ورژن اتفاق افتاده

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام @MahdiY و

این مورد را هم بررسی بفرمایید

موفق باشید

کد:
PHP Notice:  Trying to get property 'ID' of non-object in plugins/persian-woocommerce/include/tools/class-price.php on line 37

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
دوستان مشکل عدم نمایش سفارش های کارت به کارت یا همان انتقال مستقیم بانکی در پیشخوان و لیست سفارشات ووکامرس در ورژن 3.5.5.2 هنوز رفع نشده!!

ممنون میشم بروزرسانی بفرمایید. این مشکل در ورژن 3.5.4 اصلا وجود نداره

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام خدمت محمد عزیز @Mohammad

در ورژن 3.5.5.1 وقتی روش پرداخت توسط کاربر کارت به کارت یا همان انتقال مستقیم بانکی انتخاب می شود و سفارش ثبت می گردد ایمیل به مدیریت ارسال می شود منتهی اون سفارش ها در لیست سفارشات در پیشخوان ووکامرس نشون داده نمیشود با ری استور ورژن 3.5.4 مشکل حل شد.

ممنون می شوم بررسی بفرمایید
سلام

ابزار مرتب سازی سفارشات بر اساس پرداخت رو غیرفعال کنید.

متاسفانه این مشکل ساختاری ووکامرس در نسخه های جدید هست که ما تا الان تونستیم ابزاری ایجاد کنیم که بر اساس تاریخ پرداخت مرتب کنه.

اما این روش صرفا برای درگاه های پرداخت مناسب هست. اطلاعات دقیق تر در مورد این ابزار رو میتونید در لینک زیر بخونید:

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام @MahdiY و

این مورد را هم بررسی بفرمایید

موفق باشید

PHP Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in plugins/persian-woocommerce/include/tools/class-price.php on line 37

سلام

در کدوم قسمت قالب این مشکل ایجاد میشه؟

jamshimi

کاربر عضو
سلام

ابزار مرتب سازی سفارشات بر اساس پرداخت رو غیرفعال کنید.

متاسفانه این مشکل ساختاری ووکامرس در نسخه های جدید هست که ما تا الان تونستیم ابزاری ایجاد کنیم که بر اساس تاریخ پرداخت مرتب کنه.

اما این روش صرفا برای درگاه های پرداخت مناسب هست. اطلاعات دقیق تر در مورد این ابزار رو میتونید در لینک زیر بخونید:

درود و سپاس فراوان

از راهنمایی ارزنده شما کمال تشکر دارم 

مشکل به طور کامل رفع شد.

چون قبلا مشتری 10 دقیقه می گذشت سفارش پرداخت کارت به کارت ثبت می کرد اما اصلا در لیست سفارشات نشون داده نمیشد حتی در صفحات بعدی!

جاویدان

کاربر عضو
@MahdiY سلام و خسته نباشید

ما یه مشکلی با سرور هاست داریم سر خطای 500 برای همین مجبور شدیم دیباگ رو 24 فعال بذاریم به علت امنیت از روش وردپرس برای ذخیره سازی در یک نقطه امن استفاده کردیم

این مورد شما را در 4 نسخه اخیر در لاگ داشتیم هر بار که لاگ رو پاک می کنیم این وضعیت هست.

این مال همین امروزه دوباره ایجاد شده

[03-Mar-2019 15:12:24 UTC] PHP Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/tools/class-price.php on line 37

علت معلوم نیست جای دیگه نمی بینیم چون دیباگ در صفحه اصلی غیر فعال شده به خاطر همون آموزش وردپرس

گفتم اطلاع رسانی کنم شاید خودتون بفهمید از چیه چرا هست.

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان مشکل جابجایی تاریخ یک روز جلو نشون دادن مربوط به افزونه wp parsidate هست که امروز یک بروزرسانی دادند و رفع شد.

amirgilar

تازه وارد
دوستان مشکل جابجایی تاریخ یک روز جلو نشون دادن مربوط به افزونه wp parsidate هست که امروز یک بروزرسانی دادند و رفع شد.
سلام دوست عزیز

من در قسمت افزونه ها جستجو کردم

ولی این افزونه نصب نبود.خود افزونه ووکامرس یک برروزرسانی انجام نشده داشت.

اگر این آپدیت رو انجام بدم این مشکل ثبت تاریخ سفارش یک روز جلوتر رفع میشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوست عزیز

من در قسمت افزونه ها جستجو کردم

ولی این افزونه نصب نبود.خود افزونه ووکامرس یک برروزرسانی انجام نشده داشت.

اگر این آپدیت رو انجام بدم این مشکل ثبت تاریخ سفارش یک روز جلوتر رفع میشه؟ 
بله!

بالا