با سلام.بهترین انجمن ساز رو از کجا باید تهیه کنم؟ کدام بهتر است؟

mohammad.a

تازه وارد
با سلام خدمت همه عزیزان

بنده تازه وارد هستم به سایت شما

درسته در سایت تاپیکی بود که گفته شده بود بهترینها کدام هستند.ولی به صورت پیشنهادی بود و چون تاپیک قدیمی بود با اجازه مدیریت تاپیک جدیدی زدم تا بیشتر مورد توجه قرار بگیره

من رو ببخشید

دوستان عزیز در خصوص بهترن انجمن سازها صحبت کرده بودن و پیشنهاداتی هم داشتند

IPBFARSI  و ویبیلیتون , mybb و .....

دوستان با تجربه اگر بخواهم یکی از اینها رو انتخاب کنم الویت بندی شما عزیزان چگونه است؟

نکته بسیار مهم دیگه اینکه برای بنده سایتی رو طراحی کردن .بعد همون شرکت انجمن ساز نداره.یک انجمن داره یا بهتره بگیم شبیه فروم که طراحی کرده که از نظر گرافیکی نظر من رو جلب نکرد و امکانات یک انجمن انچنانی رو نداره . الان من یک هاست جدا خریداری کردم که روی اون هاست انجمن سایتم رو فعال کنم

میشه بگید مراحل کار چگونه است .این انجمن ساز ها پشتیبانی دارن؟ پشتیبانیشون تلفنیه؟ یا اصلا نیاز به پشتیبانی پیدا نمیکنن؟ از کجا باید خریداری بشه یا راحت میشه دانلود کرد؟ممنون میشم به صورت کامل راهنماییم کنید

من یک انجمن میخوام که از نظر گرافیکی شیک باشه

خیلی کم به مشکل بخوره

بعد روان باشه و بشه سئوش کرد به نوعی

قسمت بالای انجمن جدیدترین ارسال ها رو داشته باشه

انجمن ها از هم تفکیک شده و جلوی هر انجمن جدیدترین پست اون انجمن رو داشته باشه و خود انجمن هم زیر شاخه

اخر صفحه کاربران انلاین .جدیدترین کاربرها و ...داشته باشه

ممنون از راهنمائیتون

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید این تصمیمی نیست یک روزه بگیرید

باید ببینید خودتون با کدوم راحت تر هستید

IPB , zenforo سیستم های خوبی هستند... من چندین سال vbulletin  استفاده میکردم... اما انتخاب نهاییم IPB بود.

mohammad.a

تازه وارد
ببینید این تصمیمی نیست یک روزه بگیرید

باید ببینید خودتون با کدوم راحت تر هستید

IPB , zenforo سیستم های خوبی هستند... من چندین سال vbulletin  استفاده میکردم... اما انتخاب نهاییم IPB بود.
ممنون

خب این سوال بنده رو هم جواب بدید این سیستم رو چجوری باید خریداری کرد؟ یا به صورت دانلود کرد؟ اصلا داستان از چه قراره؟

mohammad.a

تازه وارد
در ضمن یک انجمن که با ipb باشه رو بهم معرفی کنید.باتشکر

Qalekhani

قلعه‌خانی
در ضمن یک انجمن که با ipb باشه رو بهم معرفی کنید.باتشکر
هم این انجمن و هم انجمن پشتیبانی IPBFarsi از اسکریپت IPS استفاده می کنند.

ممنون

خب این سوال بنده رو هم جواب بدید این سیستم رو چجوری باید خریداری کرد؟ یا به صورت دانلود کرد؟ اصلا داستان از چه قراره؟
می تونید از سایت تولید کننده خریداری کنید. نسخه نال شده فارسیش هم هست.

ممنون

دوستان دیگر نظری ندارن راهنمایی کنن لطفا؟
من خودم 3-4 سال پیش به مدت 2 سال انجمن وی بولتین داشتم اما به تازگی یه انجمن راه انداختم که انتخاب قطعیم IPS بود. امکاناتش واقعاً عالیه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من خودم بعنوان یک کاربر vbulletin رو بیشتر دوست دارم . مخصوصا قالب پیشفرضش که انجمن های shopkeeper و webhostingtalk و barnamenevis.org استفاده میکنند. ولی ipb مثل همین انجمن عامه پسند تره .

mohammad.a

تازه وارد
هم این انجمن و هم انجمن پشتیبانی IPBFarsi از اسکریپت IPS استفاده می کنند.

می تونید از سایت تولید کننده خریداری کنید. نسخه نال شده فارسیش هم هست.

من خودم 3-4 سال پیش به مدت 2 سال انجمن وی بولتین داشتم اما به تازگی یه انجمن راه انداختم که انتخاب قطعیم IPS بود. امکاناتش واقعاً عالیه.
از سایت تولید کننده؟ این سایت تولید کننده دقیقا کدوم سایته؟ من سایت ipbfarsi که گفتید رو دیدم ولی شماره تماسی یا چیزی بسته ای که بشه خریداری کرد نداشت .فقط دانلودی بود ظاهرا شاید هم من درست ندیدم

mohammad.a

تازه وارد
من خودم بعنوان یک کاربر vbulletin رو بیشتر دوست دارم . مخصوصا قالب پیشفرضش که انجمن های shopkeeper و webhostingtalk و barnamenevis.org استفاده میکنند. ولی ipb مثل همین انجمن عامه پسند تره .
ممنون.این vbulletin پشتیبانی خوبی داره؟ اون رو از مجا میشه خریداری کرد؟ لطفا سایت سازنده یا سایتی که مسئول فروش این انجمن ساز هست و پشتیبانی میکنه رو بهم معرفی کنید .با تشکر

Qalekhani

قلعه‌خانی
انجمنساز IPS رو که فکر نمی کنم نماینده فروش داخلی داشته باشه اما می تونید سورس اسکریپت + برنامه های ضروریش رو به قیمت 465 دلار از سایت اصلی تهیه کنید:

همچنین انجمنساز ویبولتین هم به قیمت 249 دلار قابل تهیه است که فکر کنم vbiran (پشتیبان فارسی ویبولتین) هم قابلیت فروش داشته باشند:

mohammad.a

تازه وارد
انجمنساز IPS رو که فکر نمی کنم نماینده فروش داخلی داشته باشه اما می تونید سورس اسکریپت + برنامه های ضروریش رو به قیمت 465 دلار از سایت اصلی تهیه کنید:

همچنین انجمنساز ویبولتین هم به قیمت 249 دلار قابل تهیه است که فکر کنم vbiran (پشتیبان فارسی ویبولتین) هم قابلیت فروش داشته باشند:

دوست عزیز یعنی دوستانی که از این ویبولتین استفاده میکنن به همین قیمت خریداری کردن؟ بعد این سایتهایی مثل vbiran نه شماره تماسی نه چیزی .تو این سایت باز به همون قیمت باید بخریم؟اصلا چجوری پستیبانی میکنن؟ ببخشید من تاحالا تو این زمینه فعالیت نداشتم کمی گیجم کرده این چیزها!!!

Qalekhani

قلعه‌خانی
هر دوی این انجمنسازها به صورت نال شده موجود هست و میتونید آخرین نسخه اونا رو به رایگان دانلود کنید. مشکلی هم پیش نمیاد.

اما به هر حال وی بی ایران از قدیمی های این عرصه است و قابل اعتماد. پشتیبانی هم به صورت درج سوال و پاسخگویی هست.

چون پشتیبانی های فارسی ارتباطی با تولید کننده ندارند و صرفاً تشکلهای خودجوشی هستند که وبمسترها به هم کمک می کنند.

mohammad.a

تازه وارد
ممنون از پاسخگویی شما

در یکی از پستهاتون فرموده بودید انتخاب قطعی شما ips هست.میشه بفرمائید دلیلش چیه که بعد از مدتها استفاده از vibllutian الان انتخابتون ips هست؟

ips همون ipb حساب میشه یا متفاوته؟ غیز از این انجمن خودمون انجمنی هست که با این انجمن ساز درسته شده باشه؟

mohammad.a

تازه وارد
ببخشید پستهای اقای chiaa حذف شدن چرا!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
تا نسخه 3 بهش میگن ipb و از نسخه 4 اسمش شد ips

انجمن پشتیبانی IPBFarsi که آدرس دادم هم از این اسکریپت استفاده کرده

دلیل انتخابم هم داشتن قابلیتهای مختلف و همینطور سبک بودنش هست. ظاهر دیفالتش هم خیلی زیباست.

مثلا همین پرشین اسکریپت قالب دیفالت ips هست که اندکی رنگبندیش عوض شده فقط

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ممنون.این vbulletin پشتیبانی خوبی داره؟ اون رو از مجا میشه خریداری کرد؟ لطفا سایت سازنده یا سایتی که مسئول فروش این انجمن ساز هست و پشتیبانی میکنه رو بهم معرفی کنید .با تشکر
اگر قصد خریداری دارید که خیلی هزینه اش میشه و بعید میدونم تو ایران زیاد خریداری شده باشه .

ولی پیشنهاد من همین ipb هست که توی سایت زیر پیشتیبانی میشه

mohammad.a

تازه وارد
ممنون از پاسخگویی شما

در یکی از پستهاتون فرموده بودید انتخاب قطعی شما ips هست.میشه بفرمائید دلیلش چیه که بعد از مدتها استفاده از vibllutian الان انتخابتون ips هست؟

ips همون ipb حساب میشه یا متفاوته؟ غیز از این انجمن خودمون انجمنی هست که با این انجمن ساز درسته شده باشه؟

ممنون

فقط اینکه این قالب ipb چند مدل داره؟ ایا قالبهاش فقط یک جوره؟ اگه مدلهای مختلف داره میشه انجمنهای دیگه که با ipb طراحی شدن و قالبشون فرق میکنه رو بهم معرفی کنید؟

از نظر امنیتی انجمن ها رو هم یک مقایسه مختصر کنید ممنون میشم

mohammad.a

تازه وارد

این انجمن با چی ساخته شده؟

بالا