مشکل با سلام وعرض ادب ووکامرس را از مخزن اصلی وردپرس نصب کردم ولی بعد از نصب برگه ها سبد خرید و فروشگاه و .. که به طور خودکار باید به صفحه همه برگه های ورد

khashayar

تازه وارد
با سلام وعرض ادب
ووکامرس را از مخزن اصلی وردپرس نصب کردم ولی بعد از نصب برگه ها سبد خرید و فروشگاه و .. که به طور خودکار باید به صفحه همه برگه های وردپرس نصب شود ولی نشد
البته قبلا نصب کرده بودم و پاک کردم ولی الان که لازم دارم نصب بشه برگه ها اضافه نمیشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی زباله دان برگه ها برید و یکبار زباله دان رو خالی کنید

بعدش به قسمت ووکامرس / وضعیت / ابزارها برید و از قسمت ایجاد برگه های پیشفرض یا پایه فروشگاه ، کلیک کنید و تمام.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khashayar

nirabat

تازه وارد
اگر درست حضور ذهن داشته باشم با نصب افزونه ووکامرس table های زیادی سمت دیتابیس ایجاد می شه که با حذف افزونه اون table ها باقی می مونه و منجر به کندی سایت در بلند مدت (با نصب و حذف دیگر افزونه ها میشه) پیشنهاد میکنم از افراد متخصص در این حوزه پرس و جو کنید نه صرفا داخل فروم سوال مطرح کنید و به جواب افراد اتکا کنید شما می تونید این جنس از مشکلات رو در یک پروژه با بودجه محدود در سایت های فریلنسری مثل : پونیشا ، پارسکدرز ، ژاکت سرویس و .... برون سپاری کنید.

khashayar

تازه وارد
توی زباله دان برگه ها برید و یکبار زباله دان رو خالی کنید

بعدش به قسمت ووکامرس / وضعیت / ابزارها برید و از قسمت ایجاد برگه های پیشفرض یا پایه فروشگاه ، کلیک کنید و تمام.
دقیقا درسته دیروز به قسمت ابزارها رفتم و همین کارو انجام دادم تصادفی و برگه ها برگشت . ممنون از راهنمایی خوبتون . سپاس

khashayar

تازه وارد
سلام و عرض ادب
بعد از تنظیم سبد خرید و محصولات در قسمت تعداد انتخابی فقط تا 9 عدد وارد میشود از کدام قسمت باید تا تعداد بالا تنظیم کرد تا مشتری بتواند وارد کند
یعنی در قسمت نوار ابزار سفارش فقط تا 9 عدد قابل سفارش است از کدام قسمت قابل تغییر می باشد

بالا