با وردپرس میشه یک سایت توییتی مثل این زد؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوستان anet311 و masoomi

باید بهتون بگم که جامعه مجازی phpfox یه جامعه مجازی متف5اوته و به نظر من قدرتمندترینه

فکر نکنم بادی پرس تا 5 سال دیگه بتونه به حال phpfox برسه

مشکلی که phpfox داره اینه که حجم دیتابیس میره بالا خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ( دارم حلش میکنم )

حالا دنبال زدن جامعه مجازی نباشید من خودم 1 ساله دارم رو یه جامعه مجازی کار میکنم که بالا بیارمش که هدف اصلیم هم خوابوندن سایت نامرد کلوب هستش

( امکانات اظافی که خودمخ نوشتم مثل چت کردن صوتی و تصویری و مسنجر مثل یاهو مسنجر و ......... )

اینم عکس از صفحه پروفایل کاربران سایتم که به امید خدا به زودی بالا میاد و میترکونم :

بازم میگم هرچند خودم عاشق وردپرس هستم ولی بادی پرس 200 ساله دیگه هم به isocial نمیرسه چه برسه به سیستمای دیگه :x

anet311

کاربر عضو
اوووووووووه.........

من که بهتره صدام رو در نیارم

جان فدات شم بدو بیا اینجا ببینیم olo عزیز اومده :53:

olo جان phpfox اگه دیتابیس پر میکرد به خاطر این بود که اون نسخه ها بتا بودن(البته فکر کنم)

این phpfox rc دیگه به زودی میاد

شما روی همون پلتفورم phpfox کار کردی و این سایت جدید رو زدی؟

البته تبریک هم میگم :53:

masoomi

کاربر عضو
من شخصا خودم دنبال کپی کردن کار دیگه نیستم...

خیلیا میان از اسکریپت آماده مثل php fox و social engine یا اکسوال و جی کاو و شیرترونیکس استفاده می کنن و دست بهش نمی زنن...

اما من بادی پرس رو دارم گسترش می دم.

همینطور که قبلا گفتم، بعد از تست و دستکاری اسکریپتهای مختلف، سرانجام به بادی پرس رسیدم و انعطافی که داشت، منو جذب کرد.

بقیه اسکریپتها انقدر دارن انحصاری میرن جلو که دست خیلیها رو میبنده.

قضیه نال هم که دردسر شده واسه همه.

از طرف دیگه هم هستن اونایی که به اسکریپتهای دیگه علاقه دارن و ما به نظر اونا هم احترام میذاریم و تا حالا افزونه و قالبهای زیادی برای بقیه اسکریپتها گذاشته شده.

خلاصه: "کنسور نخود، کنسرو نخود.... هرکه رود خانه اجاره ای خود...." :D

مام میریم رو بادی پرس کار می کنیم.

شمام هرجا که دلتون میخواد برید.

اما برگردین تو پرشین اسکریپت و تجربه هاتونو به اشتراک بذارید تا بقیه استفاده کنن :53:

masoomi

کاربر عضو
اوووووووووه.........من که بهتره صدام رو در نیارم

olo جان phpfox اگه دیتابیس پر میکرد به خاطر این بود که اون نسخه ها بتا بودن(البته فکر کنم)

درصورتی که مشکل دیتابیس phpfox حل شد، تو انجمن پرشین اسکریپت مطرح کنید تا اونایی که به خاطر این مشکل، رفتن رو اسکریپت دیگه، برگردن به phpfox تا یه گروه تشکیل بدیم تو پرشین اسکریپت و از همه نظر بشیم "پشتیبانی اسکریپت های شبکه اجتماعی"

anet311

کاربر عضو
بله........بله.............احسنت احسنت ....

masoomi جان هم درست میگن

من هم توی این چند روزه متوجه شدم که چون خیلی ها دارن روی وردپرس کار میکنن هر لحظه گسترش پیدا میکنه

و گسترش این بدون مرزه :54:

اما در کل نظر من اینه که فعلا شبکه اجتماعی جواب نمیده...

حداقل 2000 نفر از phpfox استفاده میکنن

هزاران نفر هم از سرویس های دیگه،که شباهت و تفاوت های کم و بیشی با هم دارن

ایا ما به این همه شبکه اجتماعی نیاز داریم

تمام اینها میخوان شبیه فیسبوک بشن.

مارک زاکربزگ حرف قشنگی زد : فیسبوک وجود داره ،ما به فیسبوک شماره دو نیازی نداریم

این شبکه اجتماعی جواب میده ،توی ایران ،اگر! اگر خیلی متفاوت باشه...

و بعید میدونم phpfox جواب بده چون حداقل من 6 نفر پروفژونال رو میشناسم که میخوان از phpfox استفاده کنن

در کل الان باید به فکر یک چیز جدید باشیم،یک چیز متفاوت که از بیس اختصاصی و متفاوت باشه....

البته این تنها نظر منه :53:

kasraa

کاربر عضو
اوووووووووه.........من که بهتره صدام رو در نیارم

سلام

نه باوا چرا صداتو در نیاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جان من منصرف نشو تو هم راه بنداز چون رقابت باعث میشه پیشرفت کنیم :x

نه دوست عزیز به خاطر اون نبود چون من نسخه ی اصلش رو خریدم

مشکلش تو نسخه ی 2 این بود که به صورت اسکای یا اسکی تو دیتابیس ذخیره میکرد

حالا منتطرم نسخه 3 تموم شه تا برمسراغ اون حلش کنم :x

آره من phpfox رو با isocial مخلوط کردم این در اومده ( حدود 1 ساله با 5 تا برنامه نویس )

ممنون بابت تبریکت :x

من شخصا خودم دنبال کپی کردن کار دیگه نیستم...

خیلیا میان از اسکریپت آماده مثل php fox و social engine یا اکسوال و جی کاو و شیرترونیکس استفاده می کنن و دست بهش نمی زنن...
منم دنبال کپی کردن اصلاً نیستم

الآن به نظرت این سیستمی که من دارم روش کار میکنم دست خورده یا نه ؟

مام میریم رو بادی پرس کار می کنیم.

شمام هرجا که دلتون میخواد برید.

اما برگردین تو پرشین اسکریپت و تجربه هاتونو به اشتراک بذارید تا بقیه استفاده کنن
منم عاشق این انعطاف پذیری وردپرس هستم

ولی یه چیز رو خیلی بهش معتقدم و اونم اینه که ::::::::::::::::::::::::::::::::

<b>هر چیزیرو برای کاری ساختن مثلاً وردپرس برای وبلاگ و سایت و ..... <b>

خلاصه امیدوارم تو بادی پرس موفق باشی و همخونطور که قبلا هم گفتم هرکاری که داشتی در حد توانم بهت کمک میکنم :x

kasraa

کاربر عضو
درصورتی که مشکل دیتابیس phpfox حل شد، تو انجمن پرشین اسکریپت مطرح کنید تا اونایی که به خاطر این مشکل، رفتن رو اسکریپت دیگه، برگردن به phpfox تا یه گروه تشکیل بدیم تو پرشین اسکریپت و از همه نظر بشیم "پشتیبانی اسکریپت های شبکه اجتماعی"
مشکلش رو فعلاً پیدا نکردیم و برای شروع باید پیش بینی یه هارد واسه سرور باشیم که روزانه 1 گیگ پر شه ( خیلی افتضاح هاست رو پر میکنه )

چشم اگر حل شد خودم میام یه تاغپیک میزنم شایدم مدیرش یه فروم بشم که پشتیبانی phpfox باشه

:x

anet311

کاربر عضو
فقط یک چیز ......

فقط یک چیز میتونه اتفاقات اینده رو مشخص کنه،اون هم گذر زمانه...

صبر میکنیم ،و تلاش میکنیم....

باید بعد از چند ماه دوباره جمع شیم ببینیم کی به کجا رسید :53:

kasraa

کاربر عضو
بله........بله.............احسنت احسنت ....masoomi جان هم درست میگن

من هم توی این چند روزه متوجه شدم که چون خیلی ها دارن روی وردپرس کار میکنن هر لحظه گسترش پیدا میکنه

و گسترش این بدون مرزه :54:

مارک زاکربزگ حرف قشنگی زد : فیسبوک وجود داره ،ما به فیسبوک شماره دو نیازی نداریم

و بعید میدونم phpfox جواب بده چون حداقل من 6 نفر پروفژونال رو میشناسم که میخوان از phpfox استفاده کنن

در کل الان باید به فکر یک چیز جدید باشیم،یک چیز متفاوت که از بیس اختصاصی و متفاوت باشه....

البته این تنها نظر منه :53:
بله ایشون واقعاً حرفاش قشنگه من همیشه به ایشون افتخار میکنم که این همه معلومات داره ( من که پیشش هیچی هستم )

ببین الآن تو ایران شبکه اجتماعی که تک باشه و جواب داده کلوبه و بقیه هیچی به حساب نمیان

در اصل هدف اصلی من اینه که کلوب رو از دور خارج کنم ( چون مدیر کلوب با فروختن اطلاعات کاربرانش و خیانت به اونا بلائی به سر دوستم آورد که هنوزم خانوادش داغدارشن )

من هیچوقت نمیخوام شبیه فیس بوک بشم چون سایت من چند تا چیز بیشتر از فیس بوک داره ( چت صوتی تصویری ، تغییر پوسته توسط کاربران ، نرم افزار چت مخصوص سایتم مثل یاهو مسنجر و بخش های دیگه که خصوصیه تا موقع بالا اومدن )

الآن من تمام کسائی که دارن با این سیستما کار میکنن رو زیر نظر دارم نمیزارم سد راه من بشن هدف اصلی من نابود کردن کلوبه که با این امکاناتم چیز زیاد نشدنی ای نیست ( فقط مشکل اصلی من هزینه های سروره )

راستی تروخدا منو دیگه olo صدا نکنید اسم من کسری هستش کوچیک همتون :x

kasraa

کاربر عضو
فقط یک چیز ......فقط یک چیز میتونه اتفاقات اینده رو مشخص کنه،اون هم گذر زمانه...

صبر میکنیم ،و تلاش میکنیم....

باید بعد از چند ماه دوباره جمع شیم ببینیم کی به کجا رسید :53:
آفرین خوشم اومد از حرفت

دعا کنید سایتم بگیره بعد مخلص همتون هستم تو همه ی موارد :x

به نظر من تو هم برو سراغ همون وبلاگ دهیت و ادامش بده :x

masoomi

کاربر عضو

البته این تنها نظر منه
راستش من اول تصمیم داشتم یه شبکه اجتماعی برای مخاطبین خبرگزاریم ایجاد کنم...

ایجاد کردم... اما دیدم چون همشون دانشجو هستن، و اکثراً دانشجوی دانشگاه آزاد استان خودمونن، گفتم یه شبکه اجتماعی برای دانشجویان دانشگاه آزاد استان خودمون ایجاد کنم...

ایجاد کردم... اما دیدم من که دارم کار می کنم... دوستان هم پیشنهاد دادن... گفتم چشممو ببندم و این "استان" رو بکنم: "ایران"....

کردم...

(فعلا اتفاقی نیفتاده :D اگه باز تغییر ایجاد شد، همینجا مطرح میکنم :D )

درضمن، من تاحالا چون نتنوستم رقیب کسی باشم، برا همین به رقابت با بقیه اصلا فکر نمی کنم :D

دوست دارم خودم باشم و کاری که می کنم، برای خودم اهمیت داشته باشه... نه فقط جلو زدن از بقیه.

برای همینه که کارامو همیشه سریع، اما با حوصله انجام میدم.

الآن به نظرت این سیستمی که من دارم روش کار میکنم دست خورده یا نه ؟
مسلما نه...

نتیجه: شما جزو اون "خیلیا" نیستین و مستقل هستین.

ولی یه چیز رو خیلی بهش معتقدم و اونم اینه که :

هر چیزی رو برای کاری ساختن مثلاً وردپرس برای وبلاگ و سایت و .....
والا منم قبلا به این معتقد بودم. اما دیدم وردپرس داره تبدیل به همه چی میشه...

از یه وبلاگ معمولی گرفته تا ویکی، جامعه مجازی، آپلود سنتر، دایرکتوری، پرتال کاریابی و مسکن، شبکه اجتماعی، میکربلاگ، فوتوبلاگ، گالری فیلم، تصویر، پروفایل دهی و...

حالا به من بگین که کدوم یکی از سیستم های مدیریت محتوا، تا این حد انعطاف دارن؟

php nuke?

e107?

rash cms?

JomlA?

.....

حالا بیاین همه با هم بشینیم و مشکلات دوستان رو حل کنیم. نه اینکه سر بهتر بودن یه چیزی بحث کنیم... :D

(هرکی با حرفم موافقه، یه تشکر بزنه از این پست) :D :D

و در پـــایـــان:

دقت کردین بحث این تاپیک کلاً تغییر کرد؟ :D

من دیگه ExiT :67:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

anet311

کاربر عضو
اوو... مرسی کسری جان

هواست جمع ه ها.... بلا....

اره من هنوز دارم روی اون وبلاگ دهی کار میکنم( اولش که از لایف تایپ استفاده کردم ،بعد کنسلش کردم این خیلی وقتم رو گرفت)

فعلا دارم شب و روز روی اون کار میکنم

اما چیزی که هست مژه و شال به هم وصل هستن و من دنبال راهی هستم که بتونم این دو رو یک جوری به هم ربط بدم :redfadce:

kasraa

کاربر عضو
خواهش

ببین اگه تو نت ایران هواست جمع نباشه که همه ی سرمایه و کارت به باد میره

من همون اولفشم گفتم وردپرس فوقا العادست برای وبلاگ دهی چون همونطورم که خودت فهمیدی انعطاف پذیری وردپرس خیلی بالاست

خب میتونی یه جامعه مجازی مخصوص مثلا دوستیابی بزنی و وصلشون کنی

کمک خواستی ما اینجا هستیم نگران نباش فقط راهتو شروع کن و برو جلو :x

kasraa

کاربر عضو
راستش من اول تصمیم داشتم یه شبکه اجتماعی برای مخاطبین خبرگزاریم ایجاد کنم...ایجاد کردم... اما دیدم چون همشون دانشجو هستن، و اکثراً دانشجوی دانشگاه آزاد استان خودمونن، گفتم یه شبکه اجتماعی برای دانشجویان دانشگاه آزاد استان خودمون ایجاد کنم...

ایجاد کردم... اما دیدم من که دارم کار می کنم... دوستان هم پیشنهاد دادن... گفتم چشممو ببندم و این "استان" رو بکنم: "ایران"....

کردم...

درضمن، من تاحالا چون نتنوستم رقیب کسی باشم، برا همین به رقابت با بقیه اصلا فکر نمی کنم :D

دوست دارم خودم باشم و کاری که می کنم، برای خودم اهمیت داشته باشه... نه فقط جلو زدن از بقیه.

مسلما نه...

از یه وبلاگ معمولی گرفته تا ویکی، جامعه مجازی، آپلود سنتر، دایرکتوری، پرتال کاریابی و مسکن، شبکه اجتماعی، میکربلاگ، فوتوبلاگ، گالری فیلم، تصویر، پروفایل دهی و...

php nuke?

E107?

Rash cms?

Jomla?

.....

حالا بیاین همه با هم بشینیم و مشکلات دوستان رو حل کنیم. نه اینکه سر بهتر بودن یه چیزی بحث کنیم... :D

(هرکی با حرفم موافقه، یه تشکر بزنه از این پست) :D :d

و در پـــایـــان:

من دیگه exit :67:
آها موفق باشی پس کارت درسته

ببین آره منم قبول دارم وردپرس خیلی توانائی داره اما بازم میگم هرچقدم قوی باشه نمیتونه یه شبکه اجتماعی کامل باشه

منم با تو موافقم هیچ سیستمی نمیتونه به وردپرس جووووووووووووووووووووووووووووووووووووون برسه

درست فک کردی من مثل بقیه نیستم و خدارو شکر خیلی متفاوت فکر میکنم

آره راست میگی منحرف شد مخنم دیگه میرم بیرون :D

kasraa

کاربر عضو
راستش من اول تصمیم داشتم یه شبکه اجتماعی برای مخاطبین خبرگزاریم ایجاد کنم...ایجاد کردم... اما دیدم چون همشون دانشجو هستن، و اکثراً دانشجوی دانشگاه آزاد استان خودمونن، گفتم یه شبکه اجتماعی برای دانشجویان دانشگاه آزاد استان خودمون ایجاد کنم...

کردم...

مسلما نه...

php nuke?

E107?

Rash cms?

Jomla?

.....

(هرکی با حرفم موافقه، یه تشکر بزنه از این پست) :D :d

و در پـــایـــان:

من دیگه exit :67:
آها موفق باشی پس کارت درسته

ببین آره منم قبول دارم وردپرس خیلی توانائی داره اما بازم میگم هرچقدم قوی باشه نمیتونه یه شبکه اجتماعی کامل باشه

منم با تو موافقم هیچ سیستمی نمیتونه به وردپرس جووووووووووووووووووووووووووووووووووووون برسه

درست فک کردی من مثل بقیه نیستم و خدارو شکر خیلی متفاوت فکر میکنم

آره راست میگی منحرف شد مخنم دیگه میرم بیرون :D

anet311

کاربر عضو
بعد از 48 ساعت کار مداوم ،من هم به این نتیجه رسیدم که با وردپرس نمیشه یک شبکه اجتماعی قدرتمند زد(فعلا)

حتی میشه گفت pointter خیلی قوتر از اینه

دمو :( فیل. تر شده)

مگه اینکه خیلی خیلی روی ورد پرس کار کنیم. خیلی زیاد تر از این حرفها....

من تمام تمها و پلاگین های این رو گشتم ،خیلی خیلی کمه

و اگه بخوایم روش کار کنیم باید از بیس یک سایت اختصاصی بنویسیم که خیلی زمان بر میشه

:54: بادی پرس مثل یک صفحه استاتیک میمونه

توی این سیستمهای اجتماعی واقعا social engine خیلی پلاگین داره , و به راحتی میشه تمهای جدید درست کرد و یک سایت اختصاصی زد،و به جرات میگم قدرتمند ترین سیستمه.(صرف نظر از مشکلاتش)

اما phpfox رو من می پسندم.(چون خیلی داینامیک تر از سوشیال انجین به نظر میرسه)

scritter هم که من رو کشته و همیشه عاشقشم.

kasraa

کاربر عضو
بعد از 48 ساعت کار مداوم ،من هم به این نتیجه رسیدم که با وردپرس نمیشه یک شبکه اجتماعی قدرتمند زد(فعلا)حتی میشه گفت pointter خیلی قوتر از اینه

دمو :( فیل. تر شده)

مگه اینکه خیلی خیلی روی ورد پرس کار کنیم. خیلی زیاد تر از این حرفها....

من تمام تمها و پلاگین های این رو گشتم ،خیلی خیلی کمه

و اگه بخوایم روش کار کنیم باید از بیس یک سایت اختصاصی بنویسیم که خیلی زمان بر میشه

:54: بادی پرس مثل یک صفحه استاتیک میمونه

توی این سیستمهای اجتماعی واقعا social engine خیلی پلاگین داره , و به راحتی میشه تمهای جدید درست کرد و یک سایت اختصاصی زد،و به جرات میگم قدرتمند ترین سیستمه.(صرف نظر از مشکلاتش)

اما phpfox رو من می پسندم.(چون خیلی داینامیک تر از سوشیال انجین به نظر میرسه)

scritter هم که من رو کشته و همیشه عاشقشم.

آره وردپرس فعلاً توانائی اینو نداره که بخواد با این سیستم ها رقابت کنه ( به زودی رقابت میکنه )

آره با وجود دوستمون masoomi فک کنم به زودی شاهد تغییراتی تو بادی پرس باشیم

آره سوشال انجین خیلی قویه اما من به 1001 دلیل ازش استفاده نکردم ( فقط یه بار تو لوکال تستش کردم به مدت 1 ساعت بعد حتی اسمشم نیوردم )

یه چیزیرم بگم که قدرتمندترین و سبک ترین و اعطاف پذیرترین سیستم شبکه اجتماعی isocial هستش که واقعاً میشه گفت سبک ترین سیستمه ( برای سرگرمی هم تستش کن ببین چیه )

فقط به خاطر مشکلات چتش و چند تا مشکل دیگه نرفتم سراغش وگرنه با اون ادامه میدادم ( عاشق این سیستمم که واقعاً معرکست )

من یه میکروبلاگ هم میخوام کنار همین شبکه اجتماعیم بزنم که از شیرترونیکس میخوام استفاده کنم اما انقد گفتی scritter که میرم اونرو هم تست کنم شاید منم خوشم اومد :D

وب ایران خیلی بیشتر از اینا باید پیشرفت کنه :x

anet311

کاربر عضو
بسیار عالی :41:

البته اسکریتر خیلی سادست شاید خوشت نیاد "من شخصا اون رو دوست دارم"

نظرت در مورد رقابت توی کشورهای دیگه چیه؟

به نظرم بعضی کشورها جواب بده

بعضی کشورها مثل هند؟!!

هند یک سایت دوستیابی قدر داره که اون هم چرنده

shaadi.com

واقعا به دردنخوره. :109:

itiraniyan

تازه وارد
Phpfox از همه بهتره من خیلی درباره ی اسکریپت ها مطالعه کردم یه چیزی هست که هنوز فیس بوک از این استفاده میکنه

exiler

تازه وارد
فیس بوک از phpfox استفاده می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجب

بالا