برای پیدا کردن مشتری طراحی سایت کجا بریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cniran

کاربر عضو
سلام.دوستان یه سوالی برام پیش اومده. خدا رو شکر بیکار نبودم هیچوقت اما میخوام به قولی کمر همت ببندم و بیافتم دنبال مشتری که بتونم براش سایت طراحی کنم.حالا جدا از اینکه چقدر تخصص دارم میخوام نظرتون رو بدونم.

شما کجا میرید که حتما" سایت بخوان؟ قیمت از چقدر میدید؟ به نظرتون در سطح شهر کجا بیشتر جواب میده که برم؟ مثلا" نمایشگاه ها برم دنبال شرکت های خصوصی؟

لطفا" نظرات و تجربیاتتون رو بگید تا روشن بشه کار برای من و امثال من.ممنون

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
درود...

والا به نظر من دیگه طراحی وب سود چندانی نداره

شما می تونید یک سایت خدمات برای کابران بسازید

و در کنارش برای افزایش بازدید تون تلاش کنید واز تبلیغات وکسب در امد توی اون

استفاده کنید

اینجوری هم کارت اسون تره هم درامد بیشتری داره

مثلا همین پرشین اسکریپت خودمون چه خدماتی رو به ما می ده

واقعا مدیر این سایت ما رو مدیون خودش کرده با همه خدماتی که به ما میده...

امیدوارم متوجه شده باشی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یکی از روش هایی که تست کردم و از دست همه بر میاد تقریبا

نیازمندی ها:

1. یک عدد فرد خوشتیپ که حوصله وقت گذاشتن برداشتن لیست و ادرس و نام شرکت ها و کارخونه ها رو داشته باشه
  2. روابط عمومی بالا و قدرت صحبت خوب

شهرک های صنعتی و کلا مکان هایی که شرکت و کارخانه زیاد هست خودتون شخصا برید

یک بروشور تبلیغاتی و یک نامه اداری مثلا با عرض سلام شرکت محترم فلان... شرکت طراحی سایت فلان... اماده همکاری و طراحی سایت شما وو........ می باشد الی اخر

داخل یک پاکت بزارید و تحویل بدید به مدیر شرکت!

خیلی شیک و تمیز شما میتونید یک کار رو بگیرید! با قیمت های مناسب و برنامه ریزی دقیق . نمونه های موفق و...

نکات مهم:

1. هیچ وقت بخاطر معرفی خودتون کار ارزون یا مجانی انجام ندید
  2. قرارداد های سفت و محکم فراموش نشه
  3. هیچ وقت! هیچ وقت پیشنهادی ندید که نتونید انجام بدید! یعنی توش بمونید و بگید چه غلطی کردم که گفتم فلان قسمت سایت رو اگه اینطوری کنیم بهتر میشه! یک سری پیشنهادات خوبه واقعا و به سود شماست. ولی یک سری پیشنهادات واقعا ضرر هست برای فرد!

به چند دلیل شرکت ها و کارخانه ها انتخاب خوبی هستن

چون:

1. سایت هایی میخوان که معمولی هست (معرفی خدمات و محصولات و حداکثر چند زبانه بودن و امکانات جانبی)

2. اطلاعات زیادی ندارن و در نتیجه انتظارات زیادی از شما ندارن

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
در تکمیل حرف های آقا محمد اینم بگم که:

در هر روشی که می خواید بازاریابی کنید این نکته رو فراموش نکنید

حتما مزایای این کار(طراحی سایت ) و همچنین مزایای انجام پروژه توسط شما رو ذکر کنید

به عنوان مثال:

مورد اول) آیا می دانید بیش از 50% خرید ها به صورت اینترنتی صورت میگیرد؟

مورد دوم) پشتیبانی سایت شما تا 400 روز / تهیه سرور تا 2ماه / ارائه دامنه رایگان تا 1سال

اینا همیشه باعث جذب بیشتر مخاطب میشه ولی هیچ وقت چیزی ننویسید که مخاطب رو به شک بندازه!

cniran

کاربر عضو
بسیار سپاسگذارم.دید جدیدی پیدا کردم.متاسفانه اشتباهاتی که گفتید رو حداقل یک بار انجام دادم و درس گرفتم.

راستش من وقت بازاریابی و دنبال مشتری افتادن رو ندارم.آگهی زدم تو روزنامه که استخدام بازاریاب ماهی 1 میلیون به بالا! اما هر کسی زنگ زد میخواست تلفنی بازاریابی کنه :دی

اون پیشنهاد محمد خان بسیار بسیار عالی بود. کلاس کار خوبی داره. پس میافتم دنبال یه بروشور با کلاس و همینطور متن یک نامه کوبنده و متقاعد کننده. بازم ممنون دوستان.

بعد یه سوال؟

من شرکت ندارم. خودم رو شرکت معرفی کنم مشکلی پیش میاد به نظرتون؟ شماره ثبت که کسی نمیخواد؟ به نظرتون شرکت زدن واجبه توی این راه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
M

MAHDIYOUSEFI

Guest
بزن تو گوگل طراحی سایت 11,600,000 نتیجه میاره . دیگه به درد نمی خوره . بزن تو کار اسکریپت نویسی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مهدی عزیز! در بین این همه 1000 سایت هم نیستن که واقعا طراحی می کنن! باقی cut&copy&paste هست!

@cniran شرکت بودن به نظر من تاثیری نداره و برای خودت فقط یک بار مالیاتی درست میکنی! که قوانین گیج کنند ه ای داره :43:

بی تاثیر بی تاثیر هم نیست!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا