برداشتن لینک صفحات محصول

alopinus

تازه وارد
سلام

من واسه فروشگاهم فقط احتیاج دارم که محصولات در صفحه اصلی فروشگاه نمایش داده بشه و نمی خام وقتی رو اونا کلیک میشه به صفحه ی اون محصول هدایت بشه. در واقع می خام یا اون محوصل لینکی نداشته باشه و یا اگر هم داره بتونم اون لینک رو به هر صفحه ای که خواستم تغییر بدم. مثلا وقتی کاربر روی محصول شماره 1 من کلیک می کنه به آدرس هدایت بشه

چه راهکاری پیشنهاد میشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پیشنهاد نمیکنم از ووکامرس استفاده کنید

درباره زمینه دلخواه در وردپرس جستجو کنید

alopinus

تازه وارد
ممنون بابت راهنماییتون

ولی در حال حاضر ووکامرس نصب شده و بخاطر مزیت های بسیار بسیار زیادش نسبت به زمینه دلخواه مورد تایید قرار گرفته.

فقط چند مورد تغییر جزئی از جمله این مورد که عرض کردم نیاز داره.

در واقع خواستم ببینم راه کم دردسری داره برای این کار یا خیر؟

آیا لینک صحفات محصول در دیتابیس ذخیره میشه؟ در چه جایی؟ حتی اگه در این موارد هم کسی راهنمایی کنه با توجه به اینکه محصولات جدید ما شاید هر سال 2 مورد اضافه شه می تونم دستی برم هر بار توی دیتابیس و تغییر لینک ها رو انجام بدم

ممنون

hosein71

تازه وارد
راه زیاد داره، از تغییر تو htaccess و ریدایرکت کردن گرفته تا تغییر مستقیم و دستی توی دیتابیس، اما بنظرم بگردید تا افزونه ی مناسبی برای اینکار پیدا کنید.

alopinus

تازه وارد
راه زیاد داره، از تغییر تو htaccess و ریدایرکت کردن گرفته تا تغییر مستقیم و دستی توی دیتابیس، اما بنظرم بگردید تا افزونه ی مناسبی برای اینکار پیدا کنید.
افزونه که گشتم اصلا کسی در این مورد تا حالا چیزی نگفته بود انگاری

فقط در مورد اونی که گفتید تغییر مستقیم و دستی توی دیتابیس آیا شما می دونین صفحات مربوط به محصولات تو چه جدولی ذخیره میشن؟

من جداول خود ووکامرس رو گشتم نیافتم چیزی

saeedpersian

کاربر عضو
سلام..................................................................................................................بتونم اون لینک رو به هر صفحه ای که خواستم تغییر بدم. مثلا وقتی کاربر روی محصول شماره 1 من کلیک می کنه به آدرس هدایت بشه

چه راهکاری پیشنهاد میشه؟
از دايرك 301 استفاده كنيد. به سي پنل هاستتون بريد. / فايل منجر/ فايل htaccess رو ويرايش كنيد.

در ادامه كد ها براي هر لينك يك سطر كد دايرك 301 اضافه كنيد.

بجاي oldpage فقط url را بدون وارد كنيد.

ولي در ادامه لينك كامل مقصد رو وارد كن

كد:

Redirect 301 /oldpage.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
هركاري كردم پست قبلي رو نتونستم ويرايش كنم.

كد صحيح اينه:

Redirect 301 /oldpage

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این کار کاملا غیر استاندارد هست. ممکنه شما x تا محصول داشته باشید... نمیشه هر x تا رو دستی ریدایرکت کنید...

alopinus

تازه وارد
خب روش استانداردش چیه؟

یعنی محل ذخیره این لینک ها در دیتابیس مشخص نیست؟

saeedpersian

کاربر عضو
این کار کاملا غیر استاندارد هست. ممکنه شما x تا محصول داشته باشید... نمیشه هر x تا رو دستی ریدایرکت کنید...
خب روش استانداردش چیه؟یعنی محل ذخیره این لینک ها در دیتابیس مشخص نیست؟
دوست عزيز شما چند تا محصول داري؟

saeedpersian

کاربر عضو
خوب 10 تا كه زياد نيست. از دايرك 301 استفاده كن.

البته ميتوني همچنان دنبال روش استاندارد بگردي! :52:

alopinus

تازه وارد
خب اگه قرار به دایرکت باشه فکر می کنم منطقی تر باشه که خودم صفحه محصولات رو ایجاد کنم. ینی یه صفحه جدید ایجاد کنم و محصولات و لینک خرید و ... رو تو اون قرار بدم. منطقی تر نیست؟

اصلا قصد بی ادبی و زیر سوال بردن چیزی رو ندارم ولی واقعا فکر نمی کردم محل ذخیره این لینک های کذایی محصولات اینقدر سری و دست نیافتنی باشه :52: احساس می کنم مثل خوره افتاده به جونم که اینا کجا ذخیره میشن :52:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
محصولات باید داخل wp-posts و wp-postmeta باشن ولی اینکه ادامه مطلبشون میره تو صفحه خاصی به توابع افزونه مربوطه .

شما دقیقا چه درخواستی از محصولات داری؟ خوب متوجه نشدم راستش .

alopinus

تازه وارد
محصولات باید داخل wp-posts و wp-postmeta باشن ولی اینکه ادامه مطلبشون میره تو صفحه خاصی به توابع افزونه مربوطه .شما دقیقا چه درخواستی از محصولات داری؟ خوب متوجه نشدم راستش .
در خواست من از محصولات اینه که وقتی روشون کلیک می کنیم به صفحه محصول نروند، یا اصلا محصولات نمایش داده شده در صفحه محصولات لینکی نداشته باشند، یا اگر هم دارند لینک به جایی باشد که من تعیین می کنم. نه لینک به صفحه محصول که آن صفحه را خود ووکامرس ساخته

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
خب شما یه زمینه دلخواه میسازی و میری کدش رو تو قالب دقیقا همونجایی که دکمه ادامه مطلب محصول هست جایگزین میکنی که اگه کسی تو قالب روی اون دکمه زد بجای اینکه بره تو صفحه محصول بره توی اون لینکی که شما تو زمینه دلخواه بهش دادی .

البته اینکه زمینه دلخواه خود وردپرس توی ووکامرس جواب میده یا نه تست نکردم ولی میتونی از advanced custom field استفاده کنی که جواب میده .

پس باید حتما بری تو قالب . حلقه محصولات رو پیدا کنی و از توش اون دکمه ای که مربوط به رفتن ادامه مطلب هست رو پیدا کنی و بجای لینکش کد زمینه دلخواهت رو اضافه کنی و تو زمینه دلخواه لینک مورد نظر رو وارد کنی.

hosein71

تازه وارد
گفته بودن که محصولاتشون خیلی کمه و قابلیت ویرایش دستی رو دارن.

بنظرم امکان اینکه فیلد دلخواه بذارید وجود داره. روش کار می کنم اگه شد کدهاش رو براتون می فرستم.

alopinus

تازه وارد
خب شما یه زمینه دلخواه میسازی و میری کدش رو تو قالب دقیقا همونجایی که دکمه ادامه مطلب محصول هست جایگزین میکنی که اگه کسی تو قالب روی اون دکمه زد بجای اینکه بره تو صفحه محصول بره توی اون لینکی که شما تو زمینه دلخواه بهش دادی .البته اینکه زمینه دلخواه خود وردپرس توی ووکامرس جواب میده یا نه تست نکردم ولی میتونی از advanced custom field استفاده کنی که جواب میده .

پس باید حتما بری تو قالب . حلقه محصولات رو پیدا کنی و از توش اون دکمه ای که مربوط به رفتن ادامه مطلب هست رو پیدا کنی و بجای لینکش کد زمینه دلخواهت رو اضافه کنی و تو زمینه دلخواه لینک مورد نظر رو وارد کنی.
خب در زمینه ی زمینه دلخواه بنده زیاد سوادی ندارم. جستجویی می کنم ببینم چی پیدا میشه ولی ممنون بابت راهنماییتون

گفته بودن که محصولاتشون خیلی کمه و قابلیت ویرایش دستی رو دارن. بنظرم امکان اینکه فیلد دلخواه بذارید وجود داره. روش کار می کنم اگه شد کدهاش رو براتون می فرستم.
اگه زحمت کد رو بکشید که خیلی ممنون میشم هر چند اگر هم وقت نکردید یا نشد هم باز هم متشکر هستم

بالا