برسی ورود یک سایت به بلک لیست گوگل

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام

میخواستم ببینم از کجا میتونم بفهمم سایتم در بلک لیست گوگل قرار دارد و یا نه؟

اگر قرار داشته باشد چه کار باید بکنم؟

ضمنا آیا زمانی که یک دامنه در بلک لیست قرار میگیرد آیا تمام ساب دامین ها به بلک لیست وارد میشوند یا نه؟

ممنون میشوم کسی کمکم کند چون وقتی میخواهم پیج رنگ گوگل سایتم را بگیرم انگار سایتم اصلا وجود ندارد

لطفا کمکم کنید

ممنونم

- - - Updated - - -

از دوستان كسي نمي تونه كمكم كنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

برای سوال دومت (ساب دومین ها وو...) اطلاعی ندارم... ولی احتمالش بالاس...

hamed12

کاربر عضو
سلام

این سایتی که آقا محمد داده بودن فکر کنم فقط آی پی رو چک می کنه و چون خیلی از ما هاست داریم آی پی هامون در جاهای مختلف اسپم هستند

پیشنهاد می کنم از سایت زیر استفاده کنی

اما اینکه میگی چرا سایتت پیچ رنک نداره این خیلی مهم نیست اون پیچ رنک شما روی صفر باشه یا کلا نیاره

البته با آپدیت بعدی پیچ رنکت میشه صفر ولی آپدیت بعدی کی هستش خدا می دونه

راستی این رو هم بگم سایت های میشناسم روزانه 15 هزار بازدید از گوگل دارند ولی مثلا شما پیچ رنک روی صفر نیستش پس

نگران نباش

اما در مورد ساب دومین ها فکر کنم تاثیری نداره چون شما وقتی ساب دومین می سازین کلا برای گوگل یعنی یک سایت دیگه

مثلا سرویس های وبلاگدهی روزانه بیش از چند صدتا از وبلاگ هاشون پنالتی میشه ولی باز برای سایت اصلی مشکلی پیش نمیاد

انجمن و سایت و ... ساب دومین ها دیگر باید به صورت مجزا توی گوگل ثبت بشن و بیشترین ربطشون به هم تبادل ترافیک و تبلیغات همدیگر هست

sagebnegad

کاربر عضو
ممنونم از پاسخ هاتون .ولی الان وضعیت در سایت کمی گیجم کرده رنک الکسا داره به طرز امیدوار کننده ای هر روز پایین تر میاد ولی وقتی توی گوگل اسم سایت و سرچ میکنم فقط لینک انجمن و یک صفحه فرعی میاد و نه لینک سایت اصلی

اینا کمی نگرانم کرده با این مدت کارو این میزان مطلب فکر نکنم طبیعی باشه نظر شما چیه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما اصلا الکسا رو معیار قرار نده. حساب کتاب نداره...

بالا