بروز دو مشکل عجیب در وردپرس

sagebnegad

کاربر عضو
با سلام

من تازگی متوجه دو مشکل در پنل وردپرسم شدم.

1:بخش مربوط به فعال و غیر فعال کردن ابزارک ها به کلی از کار افتاده. یعنی من عملا نمیتونم هیچ ابزارکی رو از جاش حرکت بدم و فعال و غیر فعال کنم .چند جور قالب و مرور گر مختلف رو هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشته.

2:در بخش ارسال مطلب برای بعضی از قالب ها پلاگین ایجاد عکس شاخص کار نمی کنه یعنی اصلا ظاهر نمیشه

دوستان لطفا کمکم کنید مساله خیلی مهمه

ممنونم

farsadf

کاربر عضو
دوست عزیز در این مورد پیشنهاد میشود که وردپرس را دوباره نصب کنید در ضمن اگر قالب صفحه ی مدیریت را تعویض کردید ابتدا آن را حذف کنید و امتحان کنید در غیر این صورت در مورد پیشنهاد گفته شده فکر کنید.

اگر مطمئن هستید که قبلا وردپرس مشکلی نداشت به قسمت بروزرسانی ها در منوی پیشخوان مراجعه نمایید سپس روی دریافت نسخه ی 3.5.1 کلیک کنید در صورتی که درست نشد به پیشنهاد فکر کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

anet311

کاربر عضو
منم قبلا چنین اشکالی داشتم .

دکمه ی Re install رو بزن تا دوباره نصب کنه /

یا کلا پاکش کن و دوباره نصب کن /

cniran

کاربر عضو
بروزرسانی ها > نصب مجدد ( یه دکمه آبی ) فقط یادتون باشه فارسی رو کلیک کنید

cniran

کاربر عضو
یه قالب دیفالت امتحان کنید ببینید مشکلی داره؟

جواد نصراللهی

تازه وارد
سلام

منم نظر رو تایید می کنم

شما با پاک کردن وردپرس و دوباره نصبش می تونید مشکلتون رو حل کنید

ضمنا توصیه می کنم که حتما قالب سایت رو یه بار از هاست بیرون بیارید و اسکن کنید

چون ممکن باشه تمپ شما ویروسی باشه

موفق باشی

Ehs@n

کاربر عضو
دوست عزیز ! معمولا مشکلاتی که برای وردپرس ایجاد میشه به دلیل افزونه هاش ه! (تجربه شخصی و نظر برخی دوستان حرفه ای)

شما افزونه ها رو همش رو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه!؟

+ لازم نیست کg وردپرس رو پاک کنید!

همه فایل ها رو به جز wp-config.php و content رو حذف کن بعد دوباره آپلود کن(به جز این دو فایل) اینجوری مطالب از دست نمی دی

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام

ببخشید دوباره این تاپیک رو بالا می یارم من بنا به توصیه دوستان وردپرس رو پاک و ازنو ریختم و پلاگین هارو هم چک کردم ولی فقط مساله ابزارک ها حل شد و مساله مربوط به پلاگین و ناسازگاریش با این قالب به جای خودش باقیه

من روی قالب های دیگه تست کردم اما فقط با این قالب مشکل داره.

میخواستم ببینم راه دیگه ای نداره که من عکسی رو ارسال کنم و به عنوان عکس شاخص نمایش بده؟

ممنونم

sagebnegad

کاربر عضو
پلاگین خاصی نیس.همین پلاگین عکس شاخص خوده وردپرسه که نمی دونم چرا با این قالب کار نمی کنه؟

بالا