بروز رسانی ووکامرس 2.2 در صفحه ادمین مشکلاتی به وجود آورده

emadish

تازه وارد
سلام

بروز رسانی ووکامرس 2.2 باعث شده تا تمام تب های محصول متغیر مثل قبل کشویی نیستش و همه نامرتب زیر هم قرار گرفته و باعث سردرگمی میشه. منظورم تبهای "اطلاعات محصول" مانند : اصلی، دارایی، حمل و نقل، محصولات مرتبط و ... است.

یه مشکل دیگه هم به وجود اومده، از قالب انفولد استفاده میکنم لینک "افزودن پرونده چند رسانه ای" برای اضافه کردن تصویر به محصول دیگه کار نمی کنه

حتی مجدد ووکامرس ورژن قبلی رو بارگزاری کردم اما همچنان این مشکل باقی است.

ووکامرس فارسی ساز رو غیرفعال کردم، گفتم شاید با هم ناسازگار هستن اما باز فرقی نکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید افزونه ای دیگه باعث اختلال شده

یک به یک غیر فعال کنید

این روز ها افزونه wp jalali مشکلاتی داره... اول اون رو غیر فعال و تست کنید

mostafa.ewig

تازه وارد
عزیز مشکلتون رو میدونم از چیه. به ووکامرس و یا هیچ افزونه ی دیگه ایی ارتباط نداره. توضیحش یکم طولانیه که بخوام اینجا بتون بگم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عزیز مشکلتون رو میدونم از چیه. به ووکامرس و یا هیچ افزونه ی دیگه ایی ارتباط نداره. توضیحش یکم طولانیه که بخوام اینجا بتون بگم.
اگر قصد کمک دارید در تاپیک اعلام کنید. در غیر اینصورت اسپم نزنید و قوانین رو رعایت کنید

در صورت عدم رعایت قوانین اخراج می شوید

ideaparseh.ir

تازه وارد
من هم همین مشکل رو دارم ! نمی تونم عکس به گالری اضافه کنم . کلا از بعد از آپدیت وردپرس بعضی تب هام کار نمی کنه . ویرایشگر پیج ها لود نمی شه و یه دایره همون وسط می چرخه . با یه لینک تو صفحه که پیج جدید باز می کنم بعضی مشکلات حل می شه ولی الآن در گیر همو قضیه اضافه کردن عکس به گالری محصولم ! کسی راه حلی داره ؟؟؟

---------------

مربوط به قالب اینفولد میشه یا ورد پرس 4 ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafa.ewig

تازه وارد
چندتا فایل jquery باید عوض بشه. کلا بهتره بگم پوسته باید اپدیت بشه. به پیاده ساز قالبتون بگید مشکل رو میتونه حل کنه. بش بگید layout ها کرش میکنه.

بالا