برگشت بعد از اتمام خرید به برگه مورد نظر

• نویسنده موضوع Obka
  • تاریخ شروع

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

از عنوان مشخص هست بنده جایی واسه تنظیم این مورد ندیدم که بعد از پرداخت موفقیت امیز توسط درگاه بانک ملت ، چه طور میشه کاربر رو به برگه خاصی هدایت کرد ؟

در حال حاضر بعد از پردخت کاربر به سایت ما و برگه 404 مواجه میشه !

سپاس

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
از اینجا برگه تسویه حساب رو ست کن :

کد:
/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=checkout

Obka

کاربر عضو
از اینجا برگه تسویه حساب رو ست کن :

/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=checkout
باید لینک رو قرار بدم درسته ؟

بعد از اتمام خرید و پردخت در صفحه بانک ملت ، به لینکی که من اون جا تعریف میکنم بر میگرده ؟

hannanstd.ir

دوست عزیز برید اونجا همه برگه های شما رو میاره شما برگه هایی که با نصب ووکامرس تو سایتتون ایجاد شده انتخاب کنید . بعد از پرداخت خودش خودکار انجام میده .

Obka

کاربر عضو
دوست عزیز برید اونجا همه برگه های شما رو میاره شما برگه هایی که با نصب ووکامرس تو سایتتون ایجاد شده انتخاب کنید . بعد از پرداخت خودش خودکار انجام میده .
این قسمت رو بنده دیدم ارتباطی به سوال من نداشت

عرض کردم میخوام بعد از اتمام پرداخت تو بانک ملت موقع برگشت به برگه ای که مایل هستم برگرده این قسمتی که شما گفتی صرفا جهت معرفی برگه های مورد نظر ووکامرس هست نه برگشت از بانک !

hannanstd.ir

دوست من ، عزیز ، من حواسم هست چی دارم میگم . مگه نمیگی 404 میده . باید اول به اون برگه که اونجا معرفی میکنی هدایت بشه ، وضعیت پرداخت verify بشه . هر بازگشتی از طرف بانک که موفق نیست باید اول از طریق همون آدرس وضعیت پرداخت مشخص بشه . همه چی تو ووکامرس ثبت بشه .

حالا اگر دوست داشتی کاربر به برگه دیگه منتقل کنی فکر اینجاش هم کردم و با استفاده از هوک هایی که تعریف کردم میتونی این کارو انجام بدی  و کاربر رو منتقل کنی هرجا دوست داشتی . کافیه از طریق wp_redirect و یه کوئری استرینگ این کارو انجام بدی و به نظرم از همون پیشفرض استفاده کنی بهتره . مطابق با نسخه های جدید ووکامرسه اینطوری .

بعد از پرداخت موفق :

do_action( 'WC_BankMellat_Return_from_Gateway_Success', $order_id, $transaction_id , $SaleOrderId);بعد از پرداخت انصرافی :

do_action( 'WC_BankMellat_Return_from_Gateway_Cancelled', $order_id, $transaction_id, $SaleOrderId );بعد از پرداخت ناموفق ( خطای بانکی و .... ) :

کد:
							do_action( 'WC_BankMellat_Return_from_Gateway_Failed', $order_id, $transaction_id, $SaleOrderId, $fault );

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
حنان جان، فکر کنم مشکل ایشون ساده تر از این حرفا باشه.

برای مشکل 404 ، برین در قسمت تنظیمات وردپرس، پیوندهای یکتا

و در اونجا برای وردپرس " نام نوشته " و برای ووکامرس " محصول" رو انتخاب کنید و ذخیره کنید.

سپس برگه برگشت بانک رو هم بر روی حساب کاربری من بذارید.

hannanstd.ir

آقا خلیل تو ورژن جدید درگاه ها گفتن که باید طبق ورژن جدید ووکامرس باید باشه و برگه بازگشت از بانک از تنظیمات درگاه حذف شده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Obka

کاربر عضو
حنان جان، فکر کنم مشکل ایشون ساده تر از این حرفا باشه.

برای مشکل 404 ، برین در قسمت تنظیمات وردپرس، پیوندهای یکتا

و در اونجا برای وردپرس " نام نوشته " و برای ووکامرس " محصول" رو انتخاب کنید و ذخیره کنید.

سپس برگه برگشت بانک رو هم بر روی حساب کاربری من بذارید.
در ورژن جدید این مورد حذف شده خیلی ساده تر از این حرفاست من میخوام بعد از خرید موفق برگرده جایی که من میخوام حالا مثلا حساب من ولی جایی تو تنظیمات وجود نداره

آقا خلیل تو ورژن جدید درگاه ها گفتن که باید طبق ورژن جدید ووکامرس باید باشه و برگه بازگشت از بانک از تنظیمات درگاه حذف شده .
مرسی از توضیحات شما خب کمی واضح تر بفرمایین الان بنده ظاهرا باید از این حالت :

do_action( 'WC_BankMellat_Return_from_Gateway_Success', $order_id, $transaction_id , $SaleOrderId);استفاده کنم اما اگر ممکنه مختصر بگین دقیقا محل قرار دادن این مورد و اون صفحه ای که بنده میخوام برگرده کجا هست تو توضیحات قبلی ؟

سپاس از وقتی که میگذارین

hannanstd.ir

add_action( 'WC_BankMellat_Return_from_Gateway_Success', 'reditect_after_success_payment');

function reditect_after_success_payment($order_id, $transaction_id , $SaleOrderId) {

wp_redirect( 'http://google.com' );

exit;

}

sir1

کاربر عضو
ببخشید گزینه  Terms and Conditions  در قسمت Checkout Pages به چه معناست؟

sir1

کاربر عضو
ماشالا به پشتیبانی ووکامرس. واقعا جای تاسف داره. بالاخره جوابمو پیدا کردم.

بالا