برگه حساب کاربری من

peymanpo

تازه وارد
با سلام در برگه My Account که بصورت فارسی شده است قابلیت ویرایش وجود ندارد و نمیدانم چگونه باید متن فارسی آن تغییر یابد. درون خود برگه هم فقط از شورت کد [woocommerce_my_account ] استفاده شده است که بجز تعیین تعداد سفارش هیچ گزینه ویرایشی ندارد لینک های موجود در برگه هم مانند سفارشات من یا خروج عمل نمیکند چگونه باید این صفحه رو به دلخواه خود ویرایش کنم ممنون. عکس صفحه کاربری را اینجا میگذارم و همچنین آدرس سایت : miniatormarket.com
You must be registered for see images attach

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام پیمان

وسط صفحه ، انتهای خط دوم نوشته: پسورد یا مشخصات اکانت کاربری خود را تغییر دهید!

برای ویرایش از همین بخش اقدام کن

peymanpo

تازه وارد
سلام پیمان

وسط صفحه ، انتهای خط دوم نوشته: پسورد یا مشخصات اکانت کاربری خود را تغییر دهید!

برای ویرایش از همین بخش اقدام کن
خب من میخام همین متنو ویرایش کنم از سلام تا انتها نمی دونم از کجا باید ویرایش کنم. ممنون

Mehr@ban

کاربر عضو
به احتمال زیاد بشه چیزی رو که میخوای بوسیله فایل زبان بشه سطر بندیش کرد.

یه امتحانی بکن

اگر نشد اعلام کن تا دوستان یه راه حل دیگه ای بدن!

harbiline

Edris
توی افزونه ی ووکامرس فارسی واقع در پلاگین ها ووکامرس فایل زبان fa

اونجا متنت رو جستجو کن ویرایشش کنید.

نرم افزار poedit اگر دارید میشه راحت اوکی کردش اگر ندارید باید فایل هارو به me mo  تبدیل خصوصیت کرد.

ک این کار راحت صورت میپذیره

peymanpo

تازه وارد
به احتمال زیاد بشه چیزی رو که میخوای بوسیله فایل زبان بشه سطر بندیش کرد.

یه امتحانی بکن

اگر نشد اعلام کن تا دوستان یه راه حل دیگه ای بدن!
آخه من تمام فایل های php ووکامرس فارسی و خود ووکامرس رو چک کردم نمیدونم این متن تو کدوم فایل قرار داده شده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما می خوای کل صفحه رو شخصی سازی کنی ؟

در برگه ووکامرسی حساب کاربری من پیش فرض همین خروج و تغییر مشخصات آدرس و رمز هست نه هیچ چیز دیگه البته می تونید از شورت کدها برای قرار دادن عوامل دیگه استفاده کنید . اگر هم قصد شخصی سازی دارید از افزونه های معرفی شده استفاده کنید

اگر هم فقط قصد تغییر نوشته پسورد یا مشخصات اکانت کاربری خود را تغییر دهید!  رو دارید باید از افزونه ووکامرس فارسی کمک بگیرید عین این جمله یا آنچه هست رو کپی کنید و جمله ای که مد نظرتان هست را قرار دهید.

اگر هم بخش غیر فعال است باید ببنید آیا زمان بندی خاصی برای خروج دارد یا خیر گاها پیش می آید برخی قالبها زمان تاخییر خروج قرار می دهند یا ممکن است تداخل افزونه ای داشته باشید {مثلا بروز نبودن یا عدم هماهنگی وردپرس با ووکامرس یا افزونه های جانبی با اینها}

موفق باشید

farzane60

تازه وارد
سلام

داخل برگه حساب کاربری من کلا سفید هست و چیزی نشون نمیده با اینکه کد  [woocommerce_my_account] داخلش هست.

مشکل چیه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

داخل برگه حساب کاربری من کلا سفید هست و چیزی نشون نمیده با اینکه کد  [woocommerce_my_account] داخلش هست.

مشکل چیه؟
در پیکربندی ، صفحه حساب کاربری رو به جای دیگری اختصاص دادید احتمالا

shoptahrir

تازه وارد
سلام

از مخزن وردپرس افزونه  My Account Page  رو دانلود کن و با نصب افزونه میتونی براحتی صفحه مربوطه رو هر جور که دوست داری ویرایش کنی

بالا