بزرگ کردن ابعاد عکس های فروشگاه edd

just___ali

تازه وارد
با سلام خدمت همه ی دوستان   اساتید

من یک مشکل در افزونه edd دارم و این هست که عکس های فروشگاه من بیش از اندازه کوچیک است و ابعادش 150*150 هست

و میخوام به ابعاد 250*250 تبدیلش کنم 

من از بخش ویرایش گر خود افزونه تمام عدد های 150*150 را تغییر دادم ولی هیچ تغییری داده نشد با استفاده از فتوشاپ هم امتحان کردم ولی تغییر نکرد

شما هم یک نیگاه بهش بندازین 

راهنمایم کنید خئواهشا خیلی بهش نیاز دارم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
این کد رو به آخر style.css اضافه کنید.این فایل در قسمت نمایش - ویرایشگر قرار داره

کد:
.lazy-enabled #main-content .post-thumbnail.tie-appear, .lazy-enabled #theme-footer div.post-thumbnail.tie-appear, .lazy-enabled #main-content img.tie-appear, .lazy-enabled #featured-posts.tie-appear {
    width: 250px !important;
}

caduspro

کاربر عضو
با سلام خدمت همه ی دوستان   اساتید

من یک مشکل در افزونه edd دارم و این هست که عکس های فروشگاه من بیش از اندازه کوچیک است و ابعادش 150*150 هست

و میخوام به ابعاد 250*250 تبدیلش کنم 

من از بخش ویرایش گر خود افزونه تمام عدد های 150*150 را تغییر دادم ولی هیچ تغییری داده نشد با استفاده از فتوشاپ هم امتحان کردم ولی تغییر نکرد

شما هم یک نیگاه بهش بندازین 

راهنمایم کنید خئواهشا خیلی بهش نیاز دارم

You must be registered for see images attach

اگر تنظیمات اندازه عکس ها را در پنل وردپرس کامل انجام داده اید و هنوز عکس ها با اندازه پیشین 150 برش می خورند، از نوع فراخوانی پوسته است که دستور برش دادن تصاویر را می خواهد. فایل index یا shop یا هرجای دیگر را که می خواهید اندازه تغییر کند را باز کنید و ببینید کد زیر داخل آن است:

<?php the_post_thumbnail(); ?>

اگر بود، ببینید دستوری داخل پرانتز موجود می باشد یا خیر، نمونه زیر:

<?php the_post_thumbnail('custom-size'); ?>

بیشتر پوسته ها با اندازه های دلخواه خود کار می کنند.

البته فارغ از هر مسئله دیگری شما می توانید با روش بالا عکس ها را با اندازه دلخواه برش دهید.

.امیر

کاربر عضو
لطفا کد قبلی رو با این کد جدید که میزارم جایگزین کنید تا بقیه تصاویر تحت تاثیر قرار نگیرند

کد:
.lazy-enabled #main-content img.tie-appear {
width : 250px !important;
}

بالا