بلاک شدن حساب من در تم فارست

mosafers1

تازه وارد
سلام دوستان من روی یه حساب از تم فارست یک قالب خریدم الان بلاک شده چیکار کنم؟

قبلا سایت پیمنت برام گرفته بود.

کسی راهکاری داره برای رفع مسدودیت حساب؟؟؟

با تشکر

alaki1

تازه وارد
سلام دوستان من روی یه حساب از تم فارست یک قالب خریدم الان بلاک شده چیکار کنم؟

قبلا سایت پیمنت برام گرفته بود.

کسی راهکاری داره برای رفع مسدودیت حساب؟؟؟

با تشکر
سلام دوست عزیز .. چون برام جالب بود رفتم یه نگاهی به قوانینشون انداختم .. کاملا به سود خودشون هست و کاری نمیشه کرد

شما به عنوان یک  ایرانی نمیتونی خریدی انجام بدی شما نمیتونی پرداختت رو از پول و حسابی داشته باشی که در ایران تامین شده و هزار محدودیت دیگه و همچنین آن ها هیچ محدودیتی در بستن اکانت شما دایمی یا موقت و همچنین توقیف پول های شما ندارند .. حتی میتونند بدون دلیل این کار رو انجام بدند !! 

ایا هنوز قالبتون خودکار آپدیت میشه ؟؟ اگه میشه که هیچ چی بی خیالش شو 

اگه نه فقط میتونی درخواست کنی .. با آی پی غیر ایرانی برو و بگو در ایران زندگی نمی کنی و درآمدت از ایران نیست و فقط پرداخت هات رو یک سایت برات انجام میداده و این رو تضمین و تایید میکنی و دیگه این کار رو نمی کنی .. تاثیر نداره ولی چه میشه کرد !!!

alaki1

تازه وارد
hamid99 گفت:
با ایپی ایران وصل شدی یا خودکار تشخیص دادن

اگه حساب پیمنت 24 مسدود شده و شما مقصر نیستید میتونید از پیمنت 24 ادعای بازگشت بدید چون مشکل اونا بوده نه شما 
پیمنت 24 هم هیچ مسئولیتی در اینجور مسائل قبول نکرده و نمیکنه طبیعتا وگرنه تا حالا کارش تموم شده بود 

تازه حتی اگه تم فارست حاضر به برگنداندن پول باشه هم حاضر نیست پول رو به حساب برگردونند و با شما تسویه کنند حداقل طبق قوانینشون

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام،

علت Locked out حساب شما باید مشخص بشه ، یه تیکت بزنید ببینید جریان چیه.من هم محصولاتم هم اکانتمو بارها ازشون پس گرفتم.

---

یه راهکار دیگه ام اینه که با فروشنده تماس بگیرید و لایسنس کد رو بهش بدید گرچه فکر می کنم اون لایسنس رو باطل کردن و فروشنده نمیتونه برای بررسی و صحت داده ها ازش استفاده کنه.

---

تجربه ای میشه برای همه ی ما که بعد از خرید تو سایت خود فروشنده عضو بشیم.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام،

علت Locked out حساب شما باید مشخص بشه ، یه تیکت بزنید ببینید جریان چیه.من هم محصولاتم هم اکانتمو بارها ازشون پس گرفتم.

---

یه راهکار دیگه ام اینه که با فروشنده تماس بگیرید و لایسنس کد رو بهش بدید گرچه فکر می کنم اون لایسنس رو باطل کردن و فروشنده نمیتونه برای بررسی و صحت داده ها ازش استفاده کنه.

---

mosafers1

تازه وارد
سلام ممنونم از توضیحاتتون

سلام دوست عزیز .. چون برام جالب بود رفتم یه نگاهی به قوانینشون انداختم .. کاملا به سود خودشون هست و کاری نمیشه کرد

شما به عنوان یک  ایرانی نمیتونی خریدی انجام بدی شما نمیتونی پرداختت رو از پول و حسابی داشته باشی که در ایران تامین شده و هزار محدودیت دیگه و همچنین آن ها هیچ محدودیتی در بستن اکانت شما دایمی یا موقت و همچنین توقیف پول های شما ندارند .. حتی میتونند بدون دلیل این کار رو انجام بدند !! 

ایا هنوز قالبتون خودکار آپدیت میشه ؟؟ اگه میشه که هیچ چی بی خیالش شو 

اگه نه فقط میتونی درخواست کنی .. با آی پی غیر ایرانی برو و بگو در ایران زندگی نمی کنی و درآمدت از ایران نیست و فقط پرداخت هات رو یک سایت برات انجام میداده و این رو تضمین و تایید میکنی و دیگه این کار رو نمی کنی .. تاثیر نداره ولی چه میشه کرد !!!
آره چون یک ایرانی هستم نمیتونم خرید انجام بدم! چند کشور دیگه مثل سوریه، کوبا و کره شمالی هم بود...

نه من به بروزرسانی دسترسی ندارم.

درخواست هم فرستادم پاسخ میده میگه بخاطر شناسایی تابعیت شما امکان رفع مسدودیت نیست.

hamid99 گفت:
با ایپی ایران وصل شدی یا خودکار تشخیص دادن

اگه حساب پیمنت 24 مسدود شده و شما مقصر نیستید میتونید از پیمنت 24 ادعای بازگشت بدید چون مشکل اونا بوده نه شما 
همونطور که   گفتن رفع مسئولیت میکنن.

سلام،

---

---

راستش من بارها تماس گرفتم جواب نگرفتم. شما چه پیامی فرستادید؟

فروشنده هم فقط از طریق تم فارست فروش میکنه.

سایت فرونده قسمت فروش مجزا نداشت وگرنه همینکار رو میکردم.

من باید قالب را نسخه جدید را دریافت کنم چیکار کنم که دوباره مسدود نشه با ip ایرانی هم وصل نمیشم.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام ممنونم از توضیحاتتون

آره چون یک ایرانی هستم نمیتونم خرید انجام بدم! چند کشور دیگه مثل سوریه، کوبا و کره شمالی هم بود...

نه من به بروزرسانی دسترسی ندارم.

درخواست هم فرستادم پاسخ میده میگه بخاطر شناسایی تابعیت شما امکان رفع مسدودیت نیست.

همونطور که   گفتن رفع مسئولیت میکنن.

راستش من بارها تماس گرفتم جواب نگرفتم. شما چه پیامی فرستادید؟

فروشنده هم فقط از طریق تم فارست فروش میکنه.

سایت فرونده قسمت فروش مجزا نداشت وگرنه همینکار رو میکردم.

من باید قالب را نسخه جدید را دریافت کنم چیکار کنم که دوباره مسدود نشه با ip ایرانی هم وصل نمیشم.
اگه خیلی حیاتیه و دلیلش اینه که سهوا با آیپی ایران وارد شدین :

شما میتونید ادعا کنید اکانتتون هک شده و اونی که با آیدی شما اومده خودتون نبودید. بعد از این ماجرا ازتون یه ID Card میخوان که اسکن پاسپورت یا گواهینامه رانندگی هم میتونه باشه.  بصورت رنگی و با کیفیت باید براشون اسکن کنید بفرستید. این رو هم میتونید تو اینترنت گیر بیارید هم فیکش هست هم اصلش. 

USBcode

تازه وارد
درود...اینکه حساب تم فارست مسدود شده کاری نمیشه کرد برای همیشه از حساب قدیمی اش خداحافظی کن...

برای شروع جدید در تم فارست نیازمند یک عدد VPS با آی پی ثابت است که فرقی نداره چه کشوری باشه...

موفق باشید...

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

سوالاتی پیرامون تم فارست دارم

دوستی دارم که حساب مسترکارت و شخص حقیقی در خارج کشور هست.

خودم از ایران با تغییر آی پی میتونم بدون مشکل فعالیت کنم دیگه؟ :-؟

و اینکه اگر بخوایم محصولی بفروشیم، موقع درخواست تسویه به همون حساب بدون مشکل پرداخت میشه ؟ 

کسی تجربه فروش محصول داشته؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام.

سوالاتی پیرامون تم فارست دارم

دوستی دارم که حساب مسترکارت و شخص حقیقی در خارج کشور هست.

خودم از ایران با تغییر آی پی میتونم بدون مشکل فعالیت کنم دیگه؟ :-؟

و اینکه اگر بخوایم محصولی بفروشیم، موقع درخواست تسویه به همون حساب بدون مشکل پرداخت میشه ؟ 

کسی تجربه فروش محصول داشته؟
سلام عزیزم ، 

مسترکارت که حساب نیست یه نوع کارت اعتباری هستش.  کارت اعتباری شما باید به یه حساب بانکی + سوییفت متصل باشه. (500 دلار مینیمم برداشت در تم فارست)

اگه دوست شما تابعیت یه کشور دیگه رو داره که اصلا مشکلی نیست. با خیال راحت یه پی پال باز کنید و درآمدها رو برداشت کنید. (50 دلار مینیمم برداشت) چون حواله سوییفت هم زمانبره هم کارمزد داره.

---

شما حتی با سایفون هم میتونی وارد تم فارست بشی و فعالیت کنی اما اگر یوقت خدایی نکرده یه لحظه قطع بشه یا زمانیکه فیلترشکن آن نیست با یه لینک ناخواسته وارد سایت بشی فاتحه اکانتت خوندس ،درجا اکانتت رو قفل می کنن آیتم هاتم hard disable میشه. (البته اگر صاحب حساب مدارک هویتی درست ارایه بده از قفل در میاد و جای نگرانی نیست)   بنابراین یه VPS بگیر و اکانتت فقط داخل همون لاگین باشه.

کلا اگه تو خارج  آشنا داری هیچ مشکل و نگرانی ای ازین بابت نداشته باش. فقط طرف نترسه و با این امور آشنا باشه مثل خودت. کپی رایت هم به شدت رعایت کنید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه سری دوستان می گند امکان داره با ip ایران اشتباهی وارد شده باشی؛ خدمت این عزیزان اصلا شما قادر نیستید وارد سایت تم فارست بشید با ip ایران همون اول مسدود میشید!!!

شما باید این رو در نظر بگیرید آیا سرور شما ایران هست یا خیر ؟ ip سرور ایران رو نشون میده یا خیر؟ زیرا وقتی شما اکانتت رو متصل می کنی به سرور اون ip محل سرور رو نشون میده و اونها می فهمند که شما از کجا دارید خدمات میگیرید.

یه راهکاری که بنده بنظرم میاد اینه چون این رفتار مرتبط با جریان برجام هست شما از طریق اکانتهای وزیر ارتباطات در ارتباط باشید و درخواست رفع مشکل رو براشون بفرستید شاید اینطوری فرجی برای کل ایرانیان بشه. البته این در شرایطی است که خرید شما با دلار انجام نشده باشه که مشکلات جدی میشه چون قوانین دلار در برجام یکم زیادی سختگیرانه و پیچیده شده {این سوالیه که فکر بنده رو مشغول کرده کشور پول پرست و مادی نگر آمریکا چطور جلوی این مقدار حجم پول مقاومت می کنه}

موفق باشید

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
یه راهکاری که بنده بنظرم میاد اینه چون این رفتار مرتبط با جریان برجام هست شما از طریق اکانتهای وزیر ارتباطات در ارتباط باشید و درخواست رفع مشکل رو براشون بفرستید شاید اینطوری فرجی برای کل ایرانیان بشه. البته این در شرایطی است که خرید شما با دلار انجام نشده باشه که مشکلات جدی میشه چون قوانین دلار در برجام یکم زیادی سختگیرانه و پیچیده شده {این سوالیه که فکر بنده رو مشغول کرده کشور پول پرست و مادی نگر آمریکا چطور جلوی این مقدار حجم پول مقاومت می کنه}
ساده هست عزیزم اون حاضره برای نشر ایدئولوژیش هزینه بده. یادمه دوره آقای اوباما که همجنس بازی رو تبدیل به قانون کرد رئیس جمهور زیمبابوه به شوخی گفت حالا که قانونیه من میخوام باهات ازدواج کنم که بعدا تهدید شد به تحریم کشورش.

اینا ذاتشون اینطوریه که هر چی که تو دنیا بخوان باید انجام بشه ، هر کیم باهاشون مخالفت کنه میشه تروریست میشه ضدحقوق بشر ، خودش ملت های دیگه رو مدام تهدید اتمی می کنه خودشم شده پلیس دنیا.

انقدر ازین تناقضات خنده دار هست که میشه صد خط نوشت.

---

درباره برجام هم متاسفانه باید بگم هیچ دستاوردی برای ما تو حوزه فناوری نداشته.  من قشنگ خاطرم هست که دقیقا بعد از اجرای برجام انواتو ایران رو برد تو لیست تحریم و خیلی از اکانت ها رو بست.  توی امکانات گوگل هم مشهوده ، قبل از اجرای برجام می نوشت "شما اجازه و دسترسی ندارید" بعد از برجام نوشت "متاسفیم! یک مشکل وجود دارد و این تنها چیزی است که ما میدانیم!!"

ناامنی ای که اینها در فضای اقتصادی ایجاد کردن با ایمیل زدن و تلاش وزارت ارتباطات ولو رفع تحریم هم بشه که نمیشه (چون اقتصاد ما تقویت میشه) بی تاثیره. 

شما مقایسه کن وزارت ارتباطات رو در مواجهه با وزارت خزانه داری آمریکا که به دنیا دیکته میکنه با کی و چطور مراوده مالی کنن.

ارادت :53:

---

از صاحب تاپیک هم عذرمیخوام بحث یکم غیرمرتبط شد.

mosafers1

تازه وارد
ممنونم از دوستان من با انوتو مکاتبه کردم اعلام کردم بنده به عنوان توریست فعالیت میکنم اما زیر بار نمیرن

متنی که برای بنده فرستاد:

Many thanks for your patience whilst I worked towards your ticket.

Your account has been disabled because we detected it may be associated with a Restricted Country.

Our Restricted Countries list includes those countries we are prohibited trading with due to international sanctions. This list can be found in the  . We are not able to accept you as a buyer should your account be associated with someone located in a Restricted Country or is being funded by someone located in a Restricted Country.

The Envato Restricted Countries Team

Warm Regards,
ترجمه 

خیلی ممنون از صبر و شکیبایی خود در حالی که من به عنوان خود کار راهنمایی می کردم.

حساب شما غیرفعال شده است، زیرا ما متوجه شدیم ممکن است با یک کشور محدود شده مرتبط باشد.

فهرست کشور های محدود ما شامل کشور هایی است که ما به دلیل تحریم های بین المللی ممنوع است. این فهرست را می توانید در مرکز راهنمایی پیدا کنید. ما نمی توانیم شما را به عنوان یک خریدار قبول کنیم اگر حساب شما با شخص دیگری در کشور محدود شده مرتبط باشد یا اینکه توسط شخصی که در کشور محدود شده است، تامین مالی می شود.

تیم انواتو محدود است

با احترام

mosafers1

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

یه سری دوستان می گند امکان داره با ip ایران اشتباهی وارد شده باشی؛ خدمت این عزیزان اصلا شما قادر نیستید وارد سایت تم فارست بشید با ip ایران همون اول مسدود میشید!!!

شما باید این رو در نظر بگیرید آیا سرور شما ایران هست یا خیر ؟ ip سرور ایران رو نشون میده یا خیر؟ زیرا وقتی شما اکانتت رو متصل می کنی به سرور اون ip محل سرور رو نشون میده و اونها می فهمند که شما از کجا دارید خدمات میگیرید.

موفق باشید
سلام طبیعتا ما با تغییر ip به یک کشور به صورت ثابت نباید مشکل داشته باشد؟

دوستان درسته؟

mosafers1

تازه وارد
سلام گرامی من میفرستم اما دوباره همون پاسخ قبلی که از کشور دیگر وارد حساب کاربری شدید رو میده چون من قبلا گفتم توریست هستم الان میگم هک شده متاسفانه هر دو هم یک شخص جواب داده...

mosafers1

تازه وارد
حالا اگر با یک حساب دیگر مجددا خریداری کنم و از ip معتبر همیشه استفاده کنم دچار بلاک شدن نمیشه؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام گرامی من میفرستم اما دوباره همون پاسخ قبلی که از کشور دیگر وارد حساب کاربری شدید رو میده چون من قبلا گفتم توریست هستم الان میگم هک شده متاسفانه هر دو هم یک شخص جواب داده...
بهش بگید من یه خریدار قانونی ام از یه کشور قانونی و باید اکانت منو برگردونید. هر اتفاقی افتاده من میخوام اکانتم برگرده و از آپدیت محصولم استفاده کنم. به قول بچه ها گفتنی سفت بزنید.

حالا اگر با یک حساب دیگر مجددا خریداری کنم و از ip معتبر همیشه استفاده کنم دچار بلاک شدن نمیشه؟
به خدا حیفه پوله. چی هست محصول مورد نظر؟

هیچ تضمینی نیست که دوباره حساب رو نبندن، سایت های انواتو زیادی حساس شدن ... مثل پی پال که هر زمان میتونه محدودت کنه و ازت مدرک بخواد.

بالا