بلاک شدن سایتم توسط فایروال هاست

persiangolf.ir

تازه وارد
سلام خسته نباشید

من افزونه ووکامرس رو نصب کردم روی هاستم بعد چند بار که refreash میزنی اسیتم دیگه باز نمیشه و پیغام میده که بلاک شده توسط فایروال هاست حالا وقتی ووکامرس رو غیر فعال میکنم مشکل حل میشه ؟؟رو هاست قبلیم اینجوری نبود به نظرتون دوستان چی کار کنم؟؟؟؟به مدیر هاستم گفتم گفت من همه چیز هاست رو درست کردم مشکل از ووکامرس هست.....

کمک کنید

ادرس سایت

hadihessami

تازه وارد
سایتتون بدون مشکل باز میشه

احتمالا آنتی ویروس سیستمت بلاک میکنه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
حتما نود 32 داری ( یک ایمیل به سایت نود 32 بزن تا اوکی شه )

پاکش گن به غیزه دزدسر هیچی نداره :64: اگه سیستمت بالایه کاسپر نصب کن اگر نه اواست نصب کن سپید سیستمت رو زیاد نگیره

hadihessami

تازه وارد
مربوط به نود32 نیست من خودم اینو نصب دارم بدون مشکل وارد میشم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
مربوط به نود32 نیست من خودم اینو نصب دارم بدون مشکل وارد میشم
نمی دونم نود چی کار کرده 4 5 تا از سایت هایه بزرگ اعلام کردن اقدام به دزدی اطلاعات کربراش می کنه !!! من خودم شخصا از نود استفاده می کردم ولی الان کاسپر رو نصب کردم خیلی باحال تره ( اخر کاری ها نود قاطی کرده بود :دی )

persiangolf.ir

تازه وارد
نه دوست عزیز ....این مربوط به تمام کسانی میشه که وارد سایت میشن من چند تا از کاربرام که نقاط مختلف ایران بودن زنگ می زنن همچین مشکلی دارن ...چند بار که تو سایت refreash بزنی فایروال شما رو بلاک می کنه....شاید مجبور بشم هاستم رو عوض کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون سرور چند بار رفرش رو به عنوان حمله در نظر میگیره و کاربر رو بلاک میکنه!... خیلی حساس کردن...

persiangolf.ir

تازه وارد
به نظرتون باید چیکار کنم؟هااست رو باید عوض کنم یاکار دیگه ای......

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
برای این که از بلاک در بیای مودمت رو 5 دقیقه از برق بکش درست می شه ( خوب رفرش الکی برای چی مب کنی :39: )

با مدیر سرور صحبت کن ببین چی می گه

بالا