بلاک شدن سایت توسط آنتی ویروس نود32 ؟؟؟

samadblaj

کاربر عضو
سلام وقت بخیر هر آدرسی از سایت رو میخوام باز کنم با خطای دسترسی مواجه میشم :

Access denied​

Access to the web page was blocked.  Show URL​

The web page is on the list of websites with potentially dangerous content.​

باید چیکار کنم؟

harbiline

Edris
gar_1383 گفت:
سلام.من مشکلم به این روش حل کردم.اگه جواب نداد باید حذف کنید و اخرین نسخه رو دوباره دانلود کنید.اساتید اینجا بهتر میتونن راهنمایی کنن.

بعد از باز کردن پنجره آنتی ویروس کلید f5 که روی کیبرد یا صفحه کلید سیستمتون قرار داره رو بزنید.

بعد از مرحله بالا به قسمت Setup بروید و در صفحه بعدی در قسمت پایین صفحه روی گزینه Enter Advanced Setup کلیک کنید و در صفحه باز شده برید به قسمت :

Web & Email => Web Access Protection => URL address management

در این قسمت گزینه List of addresses excluded from filtering انتخاب کنید و در پائین صفحه گزینه Add بزنید و در این صفحه آدرس صفحه ای که Block شده رو وارد می کنید و در اول و آخر آدرس ستاره قرار می دهید.
این روش برای همه گان نیستش ک ممکنه فقط برای این اقا حل بشه و بقیه نشه

سلام وقت بخیر هر آدرسی از سایت رو میخوام باز کنم با خطای دسترسی مواجه میشم :

Access denied​

Access to the web page was blocked.  Show URL​

The web page is on the list of websites with potentially dangerous content.​

باید چیکار کنم؟
فقط در سیستم شما اینجوریه؟؟

یا سیستم های دیگ هم هستش؟

armin1

تازه وارد
وبسایت شما به دلیل مسائل امنیتی بلاک شده

پیشنهاد می‌کنم بک آپ از دیتابیس و کل فایل ها بگیرید و سپس کل سایت رو از روی سرور حذف کنید. فایل های سایتتون و پلاگین‌ها رو برای محتوای مشکوک، تک تک بررسی کنید.

بنا به تجربه عرض می‌کنم که یکی از پلاگین‌های من هک شده بود و هکر بدون دسترسی به بقیه بخش‌های سایت، در داخل پوشه ی اون پلاگین، یک صفحه فیشینگ ایجاد کرده بود. به این ترتیب هم گوگل، هم ایست، هم مدیر سرور وبسایت رو بلاک کرده بودند.

پیشنهاد می‌کنم افزونه‌ای رو اگر از سایت‌های غیرمعتبر یا غیرقابل اعتماد دانلود کردید حذف کنید یا خوب چک کنید و بعد استفاده کنید. افزونه‌ها و وردپرس رو همواره آپدیت کنید.

بعد از این کارها و اطمینان از امن بودن وبسایتتون، باید به ایست اطلاع بدید که وبسایت شما امنه، :

Submit false positives to ESET for analysis
If access to a website/domain is blocked by your ESET product and you know that the website is safe, report this to samples@eset.com.
When reporting a false positive, use the instructions detailed in this Knowledgebase article (http://support.eset.com/kb141/).
You can also submit a false positive from the main program window in your ESET product by clicking Tools → More tools → Submit sample for analysis.

که هم میتونید ایمیل بزنید و هم از طریق ایست که روی سیستم نصب کردید می‌تونید اطلاع بدید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samadblaj

کاربر عضو
وبسایت شما به دلیل مسائل امنیتی بلاک شده

پیشنهاد می‌کنم بک آپ از دیتابیس و کل فایل ها بگیرید و سپس کل سایت رو از روی سرور حذف کنید. فایل های سایتتون و پلاگین‌ها رو برای محتوای مشکوک، تک تک بررسی کنید.

بنا به تجربه عرض می‌کنم که یکی از پلاگین‌های من هک شده بود و هکر بدون دسترسی به بقیه بخش‌های سایت، در داخل پوشه ی اون پلاگین، یک صفحه فیشینگ ایجاد کرده بود. به این ترتیب هم گوگل، هم ایست، هم مدیر سرور وبسایت رو بلاک کرده بودند.

پیشنهاد می‌کنم افزونه‌ای رو اگر از سایت‌های غیرمعتبر یا غیرقابل اعتماد دانلود کردید حذف کنید یا خوب چک کنید و بعد استفاده کنید. افزونه‌ها و وردپرس رو همواره آپدیت کنید.

بعد از این کارها و اطمینان از امن بودن وبسایتتون، باید به ایست اطلاع بدید که وبسایت شما امنه، :

Submit false positives to ESET for analysis
If access to a website/domain is blocked by your ESET product and you know that the website is safe, report this to samples@eset.com.
When reporting a false positive, use the instructions detailed in this Knowledgebase article (http://support.eset.com/kb141/).
You can also submit a false positive from the main program window in your ESET product by clicking Tools → More tools → Submit sample for analysis.

که هم میتونید ایمیل بزنید و هم از طریق ایست که روی سیستم نصب کردید می‌تونید اطلاع بدید.
سلام ممنونم از شما متاسفانه خیلی باهاش ور رفتم افزونه ها هم به صورت عمده بروز هستند. بید این مورد رو دوباره نصب کنم.

آقا امیر نرم افزار و یا سایت خاصی نیست فایل آلوده رو شناسایی کنه. چون بک آپ گیری کاری ریسکی هست و حجم سایت بالا رفته و اینکه خیلی وقت گر هست اکثر فایل ها و موارد رو آلوده رو بررسی کنم.

این مشکل ممکن از محصولات zip شده باشه؟

خوب سایت نود باید بگه کدوم فایل یا صفحه مخرب هست...

فقط در سیستم شما اینجوریه؟؟

یا سیستم های دیگ هم هستش؟
نه داداش روی سیستم های دیگه هم این مشکل هست.

سلام.من مشکلم به این روش حل کردم.اگه جواب نداد باید حذف کنید و اخرین نسخه رو دوباره دانلود کنید.اساتید اینجا بهتر میتونن راهنمایی کنن.

بعد از باز کردن پنجره آنتی ویروس کلید f5 که روی کیبرد یا صفحه کلید سیستمتون قرار داره رو بزنید.

بعد از مرحله بالا به قسمت Setup بروید و در صفحه بعدی در قسمت پایین صفحه روی گزینه Enter Advanced Setup کلیک کنید و در صفحه باز شده برید به قسمت :

Web & Email => Web Access Protection => URL address management

در این قسمت گزینه List of addresses excluded from filtering انتخاب کنید و در پائین صفحه گزینه Add بزنید و در این صفحه آدرس صفحه ای که Block شده رو وارد می کنید و در اول و آخر آدرس ستاره قرار می دهید.
این روش پاسخگو نیست! یعنی کارایی دیگری دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armin1

تازه وارد
من چند برنامه رو تست کردم برای این موارد، ولی هیچ کدوم فایل مورد نظر رو نشون نمیدن، فقط اعلام میشه فلان مشکل هست (قاعدتا باید هم همینطور باشه، چون به فایل‌های سایت شما دسترسی ندارن فقط خروجی HTML رو اسکن می‌کنن). برای شما هم که اعلام میشه:

HTML/ScrInject.B trojan

می‌تونید کل سایت (بجز پوشه فایل هاتون که گفتید حجم زیادی داره) رو دانلود کنید و با آنتی ویروس به روز اسکن کنید. این تروجان رو باید پیدا کنن. اگر موردی پیدا نشد، فایل‌ها رو روی سیستم با ویرایشگر متن‌تون باز کنید. آنتی ویروس شما ممکنه در حالت عادی اسکن فایل‌ها چیزی رو تشخیص نده، اما هنگام اجرای فایل، از باز شدنش جلوگیری می‌کنه. این یه راه تشخیص فایل آلوده س.

یا به این طریق عمل کنید:

برای شروع، فایل‌های روت وردپرس رو دستی بررسی کنید و اگر مجموعه کد اضافی رو در فایلی دیدید ذخیره ش کنید در یک نوت پد، چون این کد احتمالا در فایل‌های دیگه‌ای هم به همین ترتیب باید وجود داشته باشه. گام بعد فایل هدر پوسته است (و سپس بقیه فایل ها). همچنین فایل های hidden سرور رو به حالت show قرار بدید و ببینید در دایرکتوری‌ها فایل اضافی ناشناس وجود داره یا نه (که اگر بود حذف کنید).

samadblaj

کاربر عضو
من چند برنامه رو تست کردم برای این موارد، ولی هیچ کدوم فایل مورد نظر رو نشون نمیدن، فقط اعلام میشه فلان مشکل هست (قاعدتا باید هم همینطور باشه، چون به فایل‌های سایت شما دسترسی ندارن فقط خروجی HTML رو اسکن می‌کنن). برای شما هم که اعلام میشه:

HTML/ScrInject.B trojan

می‌تونید کل سایت (بجز پوشه فایل هاتون که گفتید حجم زیادی داره) رو دانلود کنید و با آنتی ویروس به روز اسکن کنید. این تروجان رو باید پیدا کنن. اگر موردی پیدا نشد، فایل‌ها رو روی سیستم با ویرایشگر متن‌تون باز کنید. آنتی ویروس شما ممکنه در حالت عادی اسکن فایل‌ها چیزی رو تشخیص نده، اما هنگام اجرای فایل، از باز شدنش جلوگیری می‌کنه. این یه راه تشخیص فایل آلوده س.

یا به این طریق عمل کنید:

برای شروع، فایل‌های روت وردپرس رو دستی بررسی کنید و اگر مجموعه کد اضافی رو در فایلی دیدید ذخیره ش کنید در یک نوت پد، چون این کد احتمالا در فایل‌های دیگه‌ای هم به همین ترتیب باید وجود داشته باشه. گام بعد فایل هدر پوسته است (و سپس بقیه فایل ها). همچنین فایل های hidden سرور رو به حالت show قرار بدید و ببینید در دایرکتوری‌ها فایل اضافی ناشناس وجود داره یا نه (که اگر بود حذف کنید).
ممنونم آقا آرمین من الان 7 افزونه بود بروز رسانی کردم. خوب آنتی ویروس خروجی HTML رو بررسی کرده و فایل مخرب رو تشخیص داده پس میتونه جزئیات مسیر دقیق رو تشخیص دهد.من بیش از 200 فایل ZIP شده با حجم های بالا و مسیر های پیچیده و بیش از 10 نسخه ساب دامین با هسته وردپرس و جوملا و غیره دارم جستجو در این بانک کار مشکلی هست ولی من قسمت اصلی وردپرس ها رو در روت دانلود و با آنتی ویروس نود چک میکنم ببینم نتیجه میگیرم یا نه.

فقط نمی دونم این  بصورت لحظه ای سایت رو بررسی میکند و فایل مخرب رو اعلام میکند و یا از دیتابیس آنتی ویروس ها اطلاعات بلاک بودن سایت رو میخونه. چون من بعد از تمیز کردن فایل ها باز بصورت آشکار نتیجه مطلوب رو مشاهده نمیکنم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت شما الان ویروسی نداره خوشبختانه

samadblaj

کاربر عضو
سلام بله خوشبختانه برطرف شد با سایت ESET مکاتبه کردم یک لوگ از آنتی ویروس و یک اسکرین شات از بلاک فرستاد همون روز پاسخ دادن و طی روز بعد برطرف شد.

ممنونم از شما الخصوص آقا 

بالا