بلاک کردن آی پی

mohammad_ali

تازه وارد
سلام

من روی سایت وقتی افزونه ی ووکامرس رو فعال می کنم بعد از 2 3 بار رفرش یا تغییر صفحه آی پی رو بلاک می کنه.

وقتی بدون ووکامرس تست میکنم مشکلی پیش نمیاد 10 بار رفرش کردم چیزی نشد.

با پشتیبانی هاست (هنترز) تماس گرفتم گفتن باید با سازنده ی افزونه مشکل رو حل کنی.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به فایروال سرور هست. (احتمالا)

راه حلی ندارم برای این قضیه. شما به مدیر سرورت بگو بررسی کنه دلیل بن شدن شما رو

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلاممن روی سایت وقتی افزونه ی ووکامرس رو فعال می کنم بعد از 2 3 بار رفرش یا تغییر صفحه آی پی رو بلاک می کنه.

وقتی بدون ووکامرس تست میکنم مشکلی پیش نمیاد 10 بار رفرش کردم چیزی نشد.

با پشتیبانی هاست (هنترز) تماس گرفتم گفتن باید با سازنده ی افزونه مشکل رو حل کنی.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.
شما با قند شکن این کارو تست کن ببین بازم بلاک می کنه ؟ بعضی از سرورا نسبت به ای پی ایران ارادت دارن :دی ( برای خودمم این مشکل پیش امده بود از یک هاستینگ دیگه استفاده کردم رفع شد )

mohammad_ali

تازه وارد
پشتیبانی فقط اینو میگه:

در اسکریپت شما تداخل سورس با مد سکوریتی رخ میدهد که باعث برانگیخته شدن حساسیت فایروال میگردد

همچنین میتواند این مشکل از کانکشن اینترنت شما نیز باشد

تغییرات ناگهانی کانشکن میتواند موجب حساسیت فایروال گردد

از شما تقاضا داریم تمام مواردمربوط به مد سکوریتی را رعایت نمائید تا دچار مشکل نگردید.

همه از هنترز تعریف میکردن.

نمیشه الان دوباره برم هاست بخرم که. هر کدوم یه مشکلی دارن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مواردی که میگم رو تست کنید...

ابتدا فایل های زیر رو پیدا کنید

کد:
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery.cookie.js
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery.cookie.min.js
تغییر نام بدید به نام های زیر (به ترتیب)

کد:
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie.js
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie.min.js
در نهایت وارد functions.php قالب فعالتون بشید. و کد زیر رو در انتهاش وارد کنید

کد:
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_frontend_scripts' );

function custom_frontend_scripts() {

global $post, $woocommerce;

$suffix = defined( 'SCRIPT_DEBUG' ) && SCRIPT_DEBUG ? '' : '.min';
        wp_deregister_script( 'jquery-cookie' ); 
        wp_register_script( 'jquery-cookie', $woocommerce->plugin_url() . '/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie' . $suffix . '.js', array( 'jquery' ), '1.3.1', true );

}
نکته: این مورد رو تست نکردم. نتیجه رو همینجا اعلام کنید

mohammad_ali

تازه وارد
مرسی

حل شد.

99.9% حل شده چون قبل از این 2 3 تا صفحه عوض میشد بلاک می کرد الان چند بار رفرش دادم و ... مشکلی پیش نیومد.

nowadays

تازه وارد
این مواردی که میگم رو تست کنید...ابتدا فایل های زیر رو پیدا کنید

کد:
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery.cookie.js
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery.cookie.min.js
تغییر نام بدید به نام های زیر (به ترتیب)

کد:
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie.js
wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie.min.js
در نهایت وارد functions.php قالب فعالتون بشید. و کد زیر رو در انتهاش وارد کنید

کد:
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_frontend_scripts' );

function custom_frontend_scripts() {

global $post, $woocommerce;

$suffix = defined( 'SCRIPT_DEBUG' ) && SCRIPT_DEBUG ? '' : '.min';
        wp_deregister_script( 'jquery-cookie' ); 
        wp_register_script( 'jquery-cookie', $woocommerce->plugin_url() . '/assets/js/jquery-cookie/jquery_cookie' . $suffix . '.js', array( 'jquery' ), '1.3.1', true );

}
نکته: این مورد رو تست نکردم. نتیجه رو همینجا اعلام کنید
یک تشکر فوق العاده بابت این پست فوق العاده خوب و راهنمایی کارساز

واقعا این مشکل کار من رو مختل کرده بود اساسی که با این راهنمایی حل شد،

هر چند بلافاصله بعد از حل شدنش اسلایدر قالبم ( قالب ووکامرس WooStore ) از کار افتاد، و هنوز درگیر اونم که درستش کنم ولی ارزشش رو داشت.

nowadays

تازه وارد
سلام ،

وقت بخیر

چون مشکلی که برام پیش اومده دقیقا مشابه بحث این تاپیک هست ، این مورد رو اینجا مطرح میکنم ،

چند وقتی هست زمانی که وارد پنل ادمین ( پیشخوان ) وردپرسم که البته ووکامرس روش نصبه میشم و مشغول به کارم ، هنگامی که وب سایت رو هم باز میکنم برای پیش نمایش ها و یا هر مورد دیگه ، صفحه روی لودینگ میمونه و مرورگر نمیتونه باز کنه ،

مرورگرم رو تغییر میدم و مشکل درست میشه و به محض اینکه چند صفحه از ادمین و چند صفحه از سایت رو با مرورگر بعدی باز میکنم ، باز همین اتفاق میفته و من همین جور مجبورم دائم مرورگر عوض کنم ،

ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور این مشکل رو حل کنم ؟

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر سرور شما مثل ما و خیلی های دیگر خارج از کشور است به علت فیل تر ینگ جدید هستش و فعلا راه درست درمونی نداره علت رو خودم این چند روز کاملا حس کردم میدونم چی می گی نمونش دسترس های دارای SSL رو برخی سایتها نگاه کنید که از دسترس خارج شدن در حالیکه با قند شکن وضعیت فرق می کنه .

در غیر اینصورت باید با ارائه دهنده سرور تماس بگیرید تا مشکل رو بررسی کنند شاید مشکل سخت افزاری یا اینترنت هستش که سرویس دهنده با بررسی میتونه مشکل رو اگر از طرفشون باشه حل کنه

موفق باشید

nowadays

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اگر سرور شما مثل ما و خیلی های دیگر خارج از کشور است به علت فیل تر ینگ جدید هستش و فعلا راه درست درمونی نداره علت رو خودم این چند روز کاملا حس کردم میدونم چی می گی نمونش دسترس های دارای SSL رو برخی سایتها نگاه کنید که از دسترس خارج شدن در حالیکه با قند شکن وضعیت فرق می کنه .

در غیر اینصورت باید با ارائه دهنده سرور تماس بگیرید تا مشکل رو بررسی کنند شاید مشکل سخت افزاری یا اینترنت هستش که سرویس دهنده با بررسی میتونه مشکل رو اگر از طرفشون باشه حل کنه

موفق باشید
ضمن تشکر از پاسخ شما .

من با قند  شکن هم تست کردم ، ولی همچنان مشکل باقیست و مجبورم مرورگر تعویض کنم دائما.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا به یک دوست بگید سایتتون رو چک کنه. شاید از ISP شما مشکلی وجود داره و یا مرورگرهاتون مورد دارن

بالا