بهترين اسكريپت ارسال ايميل گروهي

soosmar

کاربر عضو
سلام خدمت همه عزيزان و حرفه اي هاي اين سايت

دوستان من به شدت به يه اسكريپتي نياز دارم كه بتونه ايميل انبوه ارسال كنه!

ساده باشه

و در عين حال كارآمد و قوي!

دوستان اگر چنين اسكريپتي در اختيار داريد كه قبلا خود شما با اون كار كرديد و سابقه پس داده هست لطفا بزارن براي دانلود.

دوستان فقط خواهشا قبلا خودتان كار كرده باشين و يه چيز خوب به من بديد!

فقط لينك دانلود رو هم بزارين منون مي شم! :41:

ممنون كه توجه مي كنيد.......
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

soosmar

کاربر عضو
بچه ها از ديشب تا الان 200 بار اومدم اينجا كه يكي راهنمايي كرده باشه!

خلي خيلي نياز دارم.........

خواهش مي كنم كمك كنين

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز شما میتونید از نرم افزارها هم استفاده کنید

اگر هم نمیخواین از نرم افزار استفاده کنید فک نکنم کسی اسکریپت رو رایگان بهتون بده اونی هم که هست 100% اسپم میکنه

soosmar

کاربر عضو
آقا كسري دست شما درد نكنه كه حداقل جواب ما رو ميديد!

اگر شما اسكريپت رو نصب كرديد كه حداقل ارسال مي كنه بي زحمت به من بگيد تا منم استفاده كنم!

( الان فعلا مي خوام ايميل ارسال كنه هر جا كه مي ره بره! )

اگر مي دونيد كدوم كار با هش ساده تره بي زحمت بديد!

لينكشو

kasraa

کاربر عضو
خواهش میکنم

شما هم عجله نکنید خدارو شکر توی انجمن حرفه ای خیلی زیاده و من مبتدی پیش اونا هیچم و مطمعن باش وقتی جواب نمیدن یا به خاطر اینه نمیخوان اسپم بدن یا اینکه منتظرن یکی بیاد جواب کامل بده

یه مقدار صبر کنی به نفع خودته

اینم اسکریپت :

موفق باشی

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

کسری درست میگه یه خورده صبر داشته باشید...سپاس فراوان...

یه اسکریپت کوچیک مثل همون که کسری گذاشته آپلود کردم...ببین کارت رو راه می ندازه..!!!؟؟

در ضمن یه اسکریپت asp.net تو آرشیو دارم ظاهرا درست و حسابی کار میکنه اما هاست asp.net و ویندوز باید داشته باشی...داری؟؟؟

پیروز و شاد باشید...

larsa.ir

کاربر عضو
ببنید در کل بهتون بگم اسکریپت های زیاد هست که هرکدوم نواقصی دارند در مورد ارسال هم باید کانفیق درست بشه این اصلا فکر اشتباهیه که اره یه چیزی باشه که کلا بره اینباکس یا نمدونم 100 هزار تا ایمل بدم همشو تو یه بازه زمانی بفرسته خیلی عوامل هست که باعث میشه که درست کار اعمال نشه مثلا ایمیل ها یی که میفرستید تعداد زیادیش اصلا دی اکتو شدند و غیره که باعث این میشه که سرویس های ایمیل شمارو اسپم حساب کنند و حتی کانفیگ اون هم مهمه یه برنامه ارسال کننده هست کار خاصی نمیکنه مسائل دیگش مهمه :53:

replay

تازه وارد
دوستای عزیز ببخشید وختتونو میگیرم من هم یه همچین اسکریپتی میخوام ولی با تفاوت اینکه ایمیل ها رو از طریق smtp و جیمیلم ارسال کنه دو سه تا نرم افزار دارم ولی سرعتشون خیلی پایینه در حد150تا در ساعت... لطفا اگه میشه راهنماییم کنید(اطلاعات زیادی ندارم)

بالا