بهترین آزمون ساز آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
سلام . به نظر شما بهترین آزمون ساز کدوم اسکریپت هستش ؟

با افزونه ازمون انلاین وردپرس کار کردم اما قالب خوب برای این کار ندارم .. و رضایت بخش نبود

با احترام

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه من تجربه ی کار ندارم. منتظر نظر دوستان باشید

IAMIR

کاربر عضو
من در قدیم . با اسکرپیت تستا کار رکردم و امکانات خوبی داشت  ، نسخه های قدیمیش تو نت موجوده ولی متاسفانه دیگه پشتیبانی نمیشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
متاسفانه از مارکت وردپرس افزونه خریدم  اصلا بدرد نمیخوره  ... 

البته من در تخفیفات گروهی خریدم الان با وجود مشکلات درخواست دادم اپدیت جدیدشو برام بفرستند گفت چون تو تخفیف گروهی خریدی پشتیبانی نمیشه باید دوباره بخری ..

خوب اینم یه شیوه جدید از .... 

ما بلد نیستیم مردم بلدند 

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام . به نظر شما بهترین آزمون ساز کدوم اسکریپت هستش ؟

با افزونه ازمون انلاین وردپرس کار کردم اما قالب خوب برای این کار ندارم .. و رضایت بخش نبود

با احترام
افزونه لرن پرس learn press

فقط یه سوال برای نمونه گذاشتم

miladjef

کاربر عضو
این افزونه رو هم چک کنید

StudyPress(علاوه بر آزمون ساز قابلیت ساخت دوره های آموزشی رو هم داره)

miladjef

کاربر عضو
نزدیک به 200 رشته بیشتر در این افزونه موجود نیست.به راحتی میشه ترجمه کرد.البته ترجمه دقیق و مناسب حدود یک روز زمان میبره.

این افزونه رو به زودی ترجمه می کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
نزدیک به 200 رشته بیشتر در این افزونه موجود نیست.به راحتی میشه ترجمه کرد.البته ترجمه دقیق و مناسب حدود یک روز زمان میبره.

این افزونه رو به زودی ترجمه می کنم
ممنونم همشهری 

یه سری سایتها سودجو مثل مارکت وردپرس جاشون تو نت ایرانی جای تاسف داره واقعا .. 

واسه اپدیت افزونه باز پول میگیرند.. مرسی پرشین اسکریپت ... 

miladjef

کاربر عضو
افزونه pro-quiz یه افزونه مناسب برای (همون افزونه ای که توی  اون مارکت معروف دارن می فروشن)

لینکش

فارسی هم هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
افزونه pro-quiz یه افزونه مناسب برای (همون افزونه ای که توی  اون مارکت معروف دارن می فروشن)

لینکش

فارسی هم هست
بله همون افزونه هستش که دارند میفروشند .. اما ای کاش در قبال پولی که میگیرند یکم مسئول باشند  .. 

lahijsabz

کاربر عضو
ولی به نظر من همون تستا خیلی بهتره اسکریپتش خیلی ساده طراحی شده و نیاز به ویرایش یا پشتیبانی هم نداره آخه چیزی نداره که پشتیبانی بخواد نسخه های قدیمی رایگانش هم هست و اگه نسخه خوب و کامل رو میخوین از گروه آفتابگردان می تونین بخرین از این آدرس هم میتونی دمو رو ببینی و اگه خوشت اومد بخری من برای یکی دبیران عربی که دوست صمیمی بودین با همیتن راه اندازی کردم راضی بوده و می گفته خیلی راحت شده الان یکسالی میشه داره استفاده می کنه

اینم لینک دمو و خربد

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
ولی به نظر من همون تستا خیلی بهتره اسکریپتش خیلی ساده طراحی شده و نیاز به ویرایش یا پشتیبانی هم نداره آخه چیزی نداره که پشتیبانی بخواد نسخه های قدیمی رایگانش هم هست و اگه نسخه خوب و کامل رو میخوین از گروه آفتابگردان می تونین بخرین از این آدرس هم میتونی دمو رو ببینی و اگه خوشت اومد بخری من برای یکی دبیران عربی که دوست صمیمی بودین با همیتن راه اندازی کردم راضی بوده و می گفته خیلی راحت شده الان یکسالی میشه داره استفاده می کنه

اینم لینک دمو و خربد

ممنونم ولی تمایل دارم افزونه وردپرسی باشه 

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا