بهترین اسکریپت تبلیغات کلیکی

arpamonni

تازه وارد
سلام

بنظر شما بهترین اسکریپت تبلیغات کلیکی کدومه؟

دو سه تا جالبش رو دیدم توی سایت

اما بهترین کدومه؟

که همه امکانات رو داشته باشه

و ترجیحا درگاه پرداخت فارسی هم داشته باشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک سیستم همین چند وقت پیش. (بحث یکی دو هفته پیشه) معرفی کردم...

میتونه انتخاب خوبی باشه

ALi.Reza

کاربر عضو

ALi.Reza

کاربر عضو
بله همونه، نمیشه گفت بهترینه باید با بیشترشون کار کنی تا متوجه بشی کدوم بهتره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بنده پیشنهاد دادم. نگفتم عالیه و خوبه. گزینه مناسبی هست...

از @ ممنونم

newmac

کاربر عضو
اسکریپت بهتری هنوز وارد بازار نشده؟

این اسکریپت خوبه اما نسبت به امکاناتش خیلی سنگینه... تقریبا هیچ امنیتی نداره و پنل مدیریتی هم هیچ امکاناتی نداره

ممنون میشم یک اسکریپت بهتر معرفی کنید

sir-mahan

تازه وارد
اسکریپت بهتری هنوز وارد بازار نشده؟

این اسکریپت خوبه اما نسبت به امکاناتش خیلی سنگینه... تقریبا هیچ امنیتی نداره و پنل مدیریتی هم هیچ امکاناتی نداره

ممنون میشم یک اسکریپت بهتر معرفی کنید
نیست عزیز ، باید بدین اختصاصی بنویسن مثل بقیه سایت های ایران ! /:)

newmac

کاربر عضو
نیست عزیز ، باید بدین اختصاصی بنویسن مثل بقیه سایت های ایران ! /:)
تمامی مراحلش توی ذهنم هست... از فرم ارسال تا کدنمایش در وبسایتهای دیگه و برگه مبادله جهت بررسی آی پی کاربران و... و به راحتی میتونم کل سیستم رو به صورت افزونه برای وردپرس بنویسم اما نمیدونم این کار میگیره یا نه؟؟؟

بخش تبلیغات پاپ آپ رو هم میتونم بهش اضافی کنم...

فقط موندم چجوری تبلیغ دهندگان اولیه رو بگیرم؟ موندم چجوری اسپانسر برای تبلیغات خود سیستم بگیرم... اگر این دو تا مشکل رو حل نکنم وقت گذاشتن برای نوشتن این سیستم عملا یعنی هدر دادن وقت

sir-mahan

تازه وارد
تمامی مراحلش توی ذهنم هست... از فرم ارسال تا کدنمایش در وبسایتهای دیگه و برگه مبادله جهت بررسی آی پی کاربران و... و به راحتی میتونم کل سیستم رو به صورت افزونه برای وردپرس بنویسم اما نمیدونم این کار میگیره یا نه؟؟؟

بخش تبلیغات پاپ آپ رو هم میتونم بهش اضافی کنم...

فقط موندم چجوری تبلیغ دهندگان اولیه رو بگیرم؟ موندم چجوری اسپانسر برای تبلیغات خود سیستم بگیرم... اگر این دو تا مشکل رو حل نکنم وقت گذاشتن برای نوشتن این سیستم عملا یعنی هدر دادن وقت
ی تاپیک توی انجمن های بزرگ بزنین اسپانسر پیدا میشه ، تبلیغ دهنگان باید ی امکاناتی داشته باشین نسبت به بقیه سیستم ها برتر + با تبلیغ ، تبلیغ دهنده ها هم میان

بالا