بهترین افزونه همکاری در فروش از نظر شما ؟

MR.Ali.GSM

تازه وارد
سلام 

من سرچی کردم چند تا افزونه برای وردپرس و وکامریس پیدا کردم ولی خواستم قبل از اینکه بعدا پشیمون بشم و افزونه اشتباهی انتخاب نکنم اینجا سوال بپرسم 

من سایتی دارم که توش محصولات دانلودی و .... توش فروش میره - میخوام یک سری افراد اضافه کنم فایل های خودشون رو درج کنند و 10-20 درصد ازشون بگیریم که بتونند محصولشون رو بفروشن 

به نظر شما افزونه کدوم بهتره ؟و دلیل برتریش از نظر شما چیه 

omidrastegar

کاربر عضو
سلام 

من سرچی کردم چند تا افزونه برای وردپرس و وکامریس پیدا کردم ولی خواستم قبل از اینکه بعدا پشیمون بشم و افزونه اشتباهی انتخاب نکنم اینجا سوال بپرسم 

من سایتی دارم که توش محصولات دانلودی و .... توش فروش میره - میخوام یک سری افراد اضافه کنم فایل های خودشون رو درج کنند و 10-20 درصد ازشون بگیریم که بتونند محصولشون رو بفروشن 

به نظر شما افزونه کدوم بهتره ؟و دلیل برتریش از نظر شما چیه 

به نظر شما عنوان انتخابی و درخواست شما به هم مرتبط هست؟

دوما همه افزونه ها خوبن بسته به ویژگی های اضافه که مد نظر داری باید انتخاب کنی هر کدوم مزایا و معایب خودشو داره

MR.Ali.GSM

تازه وارد
سلام 

کل بحث من راجب به افزونه همکاری در فروش بوده که یکم توضیح دادم کاربردش برام مشخص بشه - درضمن این سوال رو پرسیدم که نیاز به تست نداشته باشم چون الان هم سایت رو با ووکامریس اوردم بالا یه عده میگن باید اون یکی افزونه رو برای سایتت استفاده میکردی چون تو بیشتر  محصولاتت دانلودی هستن.

بازم ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا