بهترین انجمن ساز چیه ؟ لطفا نظر دهید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
با سلام .

یک NGO یا همون نهاد غیر دولتی حامی کودکان استثنایی در نظر داره یه انجمن بسازه . به نظر دوستان بهترین انجمن ساز چیه ؟ با توجه به اینکه شاید خیلی از کاربران این انجمن اشنایی زیادی با اینترنت نداشته باشند  از لحاظ ثبت نام یا درج مطلب آسان باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه . 

در ضمن به درگاه بانکی هم متصل بشه .

لطفا اطلاعات کامل دهید .

iSAEED

کاربر عضو
بهترین انجمن ساز به نظر من vbultin هست.

ولی انجمن سایت پریشین اسکریپت هم عالیه.من اولین باره کار میکنم .ولی خیلی سبک و شیکه

در مورد درگاه این انجمن خبری ندارم

tavousi

کاربر عضو
درود ، قوی ترین انجمن ساز دنیا IP.Board هست ... اسکریپت همین سایت مخصوصا نسخه 4 به بالا 

MVC و framwork این انجمن رو هیچ اسکریپتی نداره ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
یه انجمنی که کار کردن باهاش بسیار اسون باشه و نصب و پنل مدیریتش هم ساده و فارسی باشه 

sagebnegad

کاربر عضو
درود برای منظور شما من mybb رو پیشنهاد میکنم بخاطر:

سادگی-قدرت بالا-تیم پشتیبانی قدرتمند-کاملا رایگان و قابل توسعه-داشتن پلاگین های مختلف برای اتصال به درگاه های بانکی-امنیت بالا

موفق پیروز باشید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
دوستان از همتون تشکر می کنم . به نظر شما ایجاد یک وب سایت بهتره یا انجمن . اخه  تو انجمن برخی فعالیتها از جمله نمایش فیلم یا کلیپ وجود نداره . بهر حال هدف از ایجاد این سیستم اطلاع رسانی و آموزش خانواده هایی است که کودک معلول دارند .  و همچنین تغییر  نگرش خانواده ها و افراد جامعه در باره معلولین و کودکان استثناییه .

با تشکر 

arpamonni

تازه وارد
اگر قصد دارید سایت تعاملی بزنید باید تالار گفتمان بزنید

امکان ویدئو و ... هم راحت میتونید بهش اضافه کنید

نظر من هم انجمن ساز زنفرو هست. بسیار نرم و منعطفه

اما اگر تعاملی مدنظر نیست، وردپرس بزنید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
اگر قصد دارید سایت تعاملی بزنید باید تالار گفتمان بزنید

امکان ویدئو و ... هم راحت میتونید بهش اضافه کنید

نظر من هم انجمن ساز زنفرو هست. بسیار نرم و منعطفه

اما اگر تعاملی مدنظر نیست، وردپرس بزنید
مرسی از اظهار نظرتون . چون این کار  بصورت خیریه انجام میشه نمیخواهیم ضعف داشته باشه شاید اونا فک کنند دلیل نقص رایگان بودن پروزه بود 

soosmar

کاربر عضو
سلام

به نظر من بین ویبلتین یا IPB یکی رو انتخاب کنید...

به مرجع هاشون برید و از هر کدوم بخواید تا قانعتون کنه مناسب ترین انجمن برای شما کدومه.

در ضمن اگر ویبلتین رو انتخاب کردید روی کمک من هم حساب باز کنید، منم می خوام بخشی از این کار خیر رو دستم بگیرم.

موفق باشید

MohammadQ

کاربر عضو
از نظر کاربرد و برنامه نویسی دقیق و کامل : IPB

از لحاظ گرافیک و در دسترس بودن تنوع زیاد : Vbulletin

از لحاظ سادگی و کاربرد آسان : mybb

تجربه شخصی ... !

Mohand.ES

کاربر عضو
آفرین آقا محمد خیلی مختصر و مفید توضیح دادن ، ولی قبل هر کار ببینید چی ازش می خوایید در ضمن اینم داشته باشید که حرفه ای ها از چی استفاده میکنن ، مثلا همین پرشین اسکریپت خودمون از IPB استفاده میکنه ، موفق باشی

enterpc.ir

کاربر عضو
به عنوان یک کاربر انجمن از ویبولتین بیشتر خوشم میاد . باحاله .

سئو خوبی هم داره و راحت تو موتورهای جستجو پیدا میشند مطالب . 

نظر شخصی من

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
ببینید فرومسازها هم مثل برند گوشی هستن

هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشونو دارن

یکی سئو عالی داره اما تم های گرافیی براش نیست

یکی گرافیک داره ولی سئو نداره

البته برای مثال گفتم

پیشنهاد منم برای شما یک سایت تحت CMS WP هست که یک تالار هم داشته باشه

مثل همین پرشین اسکریپت خودمون

مورد بعد هم نماد الکترونیک هست ک باید بگیرینش تا بتونید پرداخت داشته باشین

بعد با شرکت آسان پرداخت صحبت کنید تا بهتون یک USSD بدن ک بتونین ازین راهم مردم کمک کنن و شریک باشن

در نهایت مثل این سایت مردمی اما این سایت تالار یا فروم نداره :

aminane.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pois0nous

تازه وارد
می تونید از IPS 4 استفاده کنید. تمامی قسمت ها فارسی هستند + ظاهر شیک + فول امکانات + سئو عالی + راحتی کار باهاش!

حتی بدون هیچ دانش کد نویسی و طراحی هم می تونید خودتون براش قالب درست کنید :)

arashmmm1414

کاربر عضو
بهترین انجمن ساز به نظر من vbultin هست.

ولی انجمن سایت پریشین اسکریپت هم عالیه.من اولین باره کار میکنم .ولی خیلی سبک و شیکه

در مورد درگاه این انجمن خبری ندارم
انجمن سایت پرشین اسکریپت هم با ویبولتین هست

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
ببینید فرومسازها هم مثل برند گوشی هستن

هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشونو دارن

یکی سئو عالی داره اما تم های گرافیی براش نیست

یکی گرافیک داره ولی سئو نداره

البته برای مثال گفتم

پیشنهاد منم برای شما یک سایت تحت CMS WP هست که یک تالار هم داشته باشه

مثل همین پرشین اسکریپت خودمون

مورد بعد هم نماد الکترونیک هست ک باید بگیرینش تا بتونید پرداخت داشته باشین

بعد با شرکت آسان پرداخت صحبت کنید تا بهتون یک USSD بدن ک بتونین ازین راهم مردم کمک کنن و شریک باشن

در نهایت مثل این سایت مردمی اما این سایت تالار یا فروم نداره :

aminane.ir
 مرسی دوست عزیز . ولی اینا میخوان سیستم جوری باشه که مثلا مدرسان مدارس کودکان استثنایی بتونند مقالات  و شیوه تدریس خودشونو قرار دهند . 

متاسفانه سایت چنین امکاناتی نداره . 

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
البته خودم سالهاست از نزدیک شاهد زندگی این کودکان  هستم . سابقا با همکاری یکی از دوستان یک کلیپی تهیه کرده بوده ایم از یک مدرسه کودکان عقب افتاده ذهنی و ناشنوا که پس از تکثیر اون کلیپ بصورت سی دی کمکهای زیادی به اون اموزشگاه شد . (آموزشگاه در یکی مناطق روستایی)

بعضی موقع که برای تعمیرات سخت افزاری و یا نرم افزاری به این مراکز آموزشی میرم تو برخی از کارهای این فرشته ها می مونم واقعا اینا میدونم چه فرقی با بقیه افراد جامعه دارند اما اونقدر دلشون پر از مهر و محبت است که آدم تحت تاثیر قرار میگیره . برای نمونه بعد از ورود من یا همکارانم به حیاط مرکز آموزش سریع دور ما جمع می شوند و ابراز احساسات می کنند . کودکان ناشنوا با حرکات دستشون میخوام یجوری به ادم حرف بزنند . 

حالا دوستان یه جمع بندی کنیم و بهترین گزینه را انتخاب کنیم . نمایش کلیپ و تصاویر جزء الویتهای اصلی هستش 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
مرسی دوست عزیز . ولی اینا میخوان سیستم جوری باشه که مثلا مدرسان مدارس کودکان استثنایی بتونند مقالات و شیوه تدریس خودشونو قرار دهند .

متاسفانه سایت چنین امکاناتی نداره .
خواهش میکنم عزیزم :53:

کی گفته سایت نداره عزیزم؟

شما سایت و فروم میاری بالا

بعد افرادی ک توی انجمن فعالیت درستی داشتن و قابل اعتاد بودن بهش دسترسی نویسندگی میدین ک بتونن توی صفحه اول سایت هم مطلب بگذارند

یا

شما چندنفر به عنوان تحلیلگر مشخص میکنی ک مطالب انجمن بخونن و بردر بخوراشونو بذارن توی سایت اصلی

:-"

بالا