بهترین سیستم پرسش و پاسخ

saji051

کاربر عضو
سلام دوستان خسته نباشید

می خواستم ببینم برای راه اندازی بخش پرسش و پاسخ دوستان چه اسکریپت های رو پیشنهاد میدن؟

کلا چندتا اسکریپت هستن که کار رو خیلی ساده در عین حال کاربردی انجام بدن؟

دوستان هر سیستمی که پیشنهاد میدن لطفا مزایا شو هم بنویسند.

ممنونم از همتون 

منتظر پیشنهادات عالیتون هستم...

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

یکی از بهترین اسکریپت ها ؛ اسکریپت question2answer  می باشد ، که پشتیبانی فارسی هم داره :

و وردپرس هم هست که میتونید پوسته ی پرسش و پاسخ رو روش نصب کنید و استفاده کنید (از مزیت های وردپرس دیگه همه آگاهن!)

saji051

کاربر عضو
سلام

یکی از بهترین اسکریپت ها ؛ اسکریپت question2answer  می باشد ، که پشتیبانی فارسی هم داره :

ممنونم :)

و وردپرس هم هست که میتونید پوسته ی پرسش و پاسخ رو روش نصب کنید و استفاده کنید (از مزیت های وردپرس دیگه همه آگاهن!)

دوست عزیز منظور من یک سیستم تیکتینگ می باشد آیا میشه با وردپرس همچین سیستمی راه اندازی کرده؟

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

برای اینکار فقط نیازه که یه پوسته نصب کنم؟

مجيد

تازه وارد
سلام

دوست عزیز منظور من یک سیستم تیکتینگ می باشد آیا میشه با وردپرس همچین سیستمی راه اندازی کرده؟

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

افزونه پشتیبانی فارسی (ارسال تیکت وردپرس)

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

شما در تایپیک عرض نکردید که سیستم تیکتینگ میخواید

برای سیستم تیکتینگ که اسکریپت پشتیبان رو بهتون پیشنهاد می کنم نصب کنید (در گوگل جستجو کنید)

ولی برای سیستم پرسش و پاسخ با وردپرس بله فقط کافیست پوسته را نصب کنید! (پوسته Askit و QAEngine و ... برای این کار موجوده)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
منظور از پرسش و پاسخ تیکت هستش؟

اگه تیکت هست که کایاکو

اگه یچی مثل stackoverfolow هستش که سابای دیسکاس برای وردپرس و چند تا دیگه مشابهش هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا