بهترین فروشگاه ساز مخصوص دانلود ؟؟؟؟

• نویسنده موضوع mikhi
  • تاریخ شروع

mikhi

تازه وارد
سلام من میخوام یه سایت مخصوص دانلود مقاله درست کنم و نمی خوام یه عکس کوچیک از مطلب نشون بده و می خوام که توی همون پست کامل اون موضوع رو بهش بپردازم و اگه طرف خواست دانلود کنه , به راحتی.

و اگرم فروشی بود به راحتی و کم ترین مراحل اون رو خریداری کنه

بنظره شما از چه سیستمی استفاده کنم که این کاربرد را برام داشته باشه

ممنون

sata4u

کاربر عضو
سلام من میخوام یه سایت مخصوص دانلود مقاله درست کنم و نمی خوام یه عکس کوچیک از مطلب نشون بده و می خوام که توی همون پست کامل اون موضوع رو بهش بپردازم و اگه طرف خواست دانلود کنه , به راحتی.و اگرم فروشی بود به راحتی و کم ترین مراحل اون رو خریداری کنه

بنظره شما از چه سیستمی استفاده کنم که این کاربرد را برام داشته باشه

ممنون
سلام دوست عزیز

توی مواردی که تست کردم Easy Digitall Download از همشون بهتر عمل کرده... سریع، بدون مراحل اضافی جهت پرداخت... فقط برای مورد اولی که فرمودین باید قالبش رو شخصی سازی کنید، همین!

نکته: Easy Digital Download یک افزونه برای سیستم وردپرس هست که توسط آقای احسان فرقانی عزیز فارسی سازی شده و همچنین توسط تیم سازنده اصلی افزونه تایید شده و بصورت پیشفرض زبان فارسی رو داره.

mikhi

تازه وارد
خوب یعنی من اپن کارت نصب کردم , به کارم نمیادجوملا یا وردپرس کدوم کارائی بیشتری دارهاگه بخوام موتور جستجو درست کنم باید چکار کنم , آیا اسکریپتی هست برای این کار

Ehs@n

کاربر عضو
نه این افزونه همونطور که گفتند واسه وردپرس ه!

صد در صد وردپرس

sata4u

کاربر عضو
خوب یعنی من اپن کارت نصب کردم , به کارم نمیادجوملا یا وردپرس کدوم کارائی بیشتری دارهاگه بخوام موتور جستجو درست کنم باید چکار کنم , آیا اسکریپتی هست برای این کار
خیر، همونطور که عرض کردم این افزونه برای وردپرس هست.

عرض کردم که، طبق تجربه شخصیم این افزونه بهتر از بقیه مدل های راه اندازی فروشگاهه

موتور جستجو؟؟ اگر منظورتون اینه که بشه داخل سایت فروشگاهتون جستجو کرد، باید بگم که همینطوری هم میشه. اما اگر امکانات خاصی مد نظرتونه میتونید از افزونه ها استفاده کنید.

بالا