بهترین مدیریت محتوا

thacker

تازه وارد
سلام...

لیست تگها :

e-teach

کاربر عضو
سلام

کسی میدونه چطوری میشه قالبهای ساخته شده با آرتیستر رو به فارسی ( راست چین ) تبدیل کرد؟

برای تبدیل قالبهای جوملا به فارسی ( راست چین کردن ) برنامه ای به نام Enterprise هست ولی برای بقیه قالبها جواب نمیده

لطفا راهنمایی کنین

e-teach

کاربر عضو
آقا کسی نمیدونه؟

جایگزین آرتیستر؟

نرم افزار برای طراحی قالب جوملا 1.7؟

iPersianScript

کاربر عضو
.

. سـلام :55:

. قالب طراحی کردی میخوای راست چین کنی ؟؟

. قصد داری خودت واسه جوملا قالب طراحی کنی ؟؟

. ماشاا.. واسه جوملا مرجع که کم نیست یعنی هیچ جا بهت کمک نشد ؟؟ :-/

. می بخشید اگه منم.... :30:

. ولی فک کنم عزیز مدیر محترم انجمن جوملا بتونن کمک کنن، با ایشون در ارتباط باشید.. :67:

. مـوفق باشیـد :54:

.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای راست چین کردن قبلا بحث شده...

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

من چند روزیه اینترنت دسترسی ندارم... :33:

دوست عزیز*e-teach برای طراحی قالب های جوملا از همون آرتیستر *می تونید استفاده کنید نسخه ی 3 نرم افزار از جوملا 1.7 هم پشتیبانی میکنه....و برای پارسی سازش هم باید خودتون پارسی کنید یا بدید کسی براتون انجام بده در قبال $$$.....

اما من پیشنهاد میکنم اون پولی رو که میخاید بابت پارسی سازی بدبد برید یدونه قالب از سایت های طراحی قالب بخرید که همون جور که دوست دارید باشه یا اینکه همون قالب ها رو می تونید به صورت رایگان از اینترنت دانلود کنید....الان قالب های مختلفی در هر مورد و زمینه از شرکت های معتبر پیدا میشه که می تونید از اون ها استفاده کنید....

اگه برای یک سایت خبری میخاید می تونید از قالب هایی مثل shaper-sportive یا zt news یا Smart News*و......که خیلی زیادن و نمیشه نام برد استفاده کنید...

پیروز و موفق باشید...

e-teach

کاربر عضو
درود....من چند روزیه اینترنت دسترسی ندارم... :33:

دوست عزیز*e-teach برای طراحی قالب های جوملا از همون آرتیستر *می تونید استفاده کنید نسخه ی 3 نرم افزار از جوملا 1.7 هم پشتیبانی میکنه....و برای پارسی سازش هم باید خودتون پارسی کنید یا بدید کسی براتون انجام بده در قبال $$$.....

اما من پیشنهاد میکنم اون پولی رو که میخاید بابت پارسی سازی بدبد برید یدونه قالب از سایت های طراحی قالب بخرید که همون جور که دوست دارید باشه یا اینکه همون قالب ها رو می تونید به صورت رایگان از اینترنت دانلود کنید....الان قالب های مختلفی در هر مورد و زمینه از شرکت های معتبر پیدا میشه که می تونید از اون ها استفاده کنید....

اگه برای یک سایت خبری میخاید می تونید از قالب هایی مثل shaper-sportive یا zt news یا Smart News*و......که خیلی زیادن و نمیشه نام برد استفاده کنید...

پیروز و موفق باشید...
سلام

خسته نباشید

دوست عزیزم mahdiali35 جان من نسخه 3 آرتیستر رو دارم حتی 3.1 و هم 2.4 ولی هیچ کدوم ورژن های بالا جوملا را رو پشتیبانی نمیکنه

راست چین کردن وردپرس رو می خواستم ببینم برنامه ای هست مثل جوملا راست چین کنه یا کدی داشته باشه یا نه اونم که ....

e-teach

کاربر عضو
درود....من چند روزیه اینترنت دسترسی ندارم... :33:

پیروز و موفق باشید...
سلام

آقا این چند روز شما تموم نشد؟ :-/

جوملا 1.5 امکان آپلود فایل داره؟

اگه داره چطوری می تونم استفاده کنم؟ اگه نداره بایستی چی کار کنم که در یک مطلب لینک دانلود از سایت رو قرار بدم ( یعنی از آپلود سنتر ها استفاده نکنم ، از خود هاست دانلود صورت بگیره )

اگه جوملا 1.5 که خودم قالبش رو ساختم یا افزونه هایی اضافه کردم به نسخه های بالاتری آپدیت کنم مشکلی پیش میاد؟

سپاس

بالا