بهترین هاست ایرانی برای لود سریع ووکامرس و وردپرس کجاست (قیمتشم مناسب باشه)

shahinrm

تازه وارد
دوستان عزیز من یه جایی برای لود سریع ، هاست ایرانی میخوام

کدوم شرکت بهتره با 500 مگابایت حجم ؟

(سایتم فروشگاهیه)

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

به سایت آیتک هاست رجوع کنید. سایت خوبیه و سالهاست باهاش کار می کنم. با سرورهای آمریکایی:

www.itakhost.com

amin_program

تازه وارد
هاست های آبتین وب قیمت و سرعتشون خوبه

moein921

کاربر عضو
هاست ایران من الان دارم استفاده میکنم واقعا سرعت هم نسبت به قیمت راضی هستم

parsdev.ir

shahinrm

تازه وارد

این سرور چطوریه نسبت به قیمت هاش ؟ و خدماتش !​

moein921

کاربر عضو
این هم من با پشتیبانیش صحبت کردم پشتیبانیش همیشه آنلاینه

و قیمت هاش هم واقعا مناسبه فقط من تجربه ی کاری باهاش ندارم

شما الان برو سایتش بگو نمونه سایتهای میزبانی شده رو میخوام

اکثرا سایت دانشگاهها و .. رو بهت میده که توسط همین سرور دارن پشتیبانی میشن

اما parsdev.ir که من کمعرفی کردم الان داره سرور ایران رو توی جشنواره خودش فک کنم حدود 40 هزار تومان میده همین 500 مگابات مد نظر شما رو با 5 یا 10 گیگ پهنا فک کنم

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
گفتم که من تجربه ی کار باهاش رو ندارم ولی فک کنم معتبر و خوب باشه واقعا سرعتش رو نمیتونم تضمین کنم براتون من تجربه ی خودم رو از چیزایی که کار کردم میگم

مطمئن باشین هاستهای پرسرعت قیمت بالایی هم دارن

برای شروع از همین هاست استفاده کنید خوبه همین هاست سرور پارس

kima

تازه وارد
هاست های آبتین وب قیمت و سرعتشون خوبه

آبتین وب ساپورتشون فوق العاده افتضاحه

2 سری ساعت 5 عصر هاست من رو به این دلیل که ترافیک زیادی روی سرور گذاشته بستن و فردا صبحش ساعت 10 جواب تیکتم رو دادن و برش گردوندن

به هم به بهونه اینکه ترافیک زیادی هاستتون روی منابع گذاشته دایم سایت رو تعطیل می کنن

kima

تازه وارد
من خودم از پرشین تولز سرویس دارم

کیفیتشون عالیه و حتی ساعت 12 شب روز جمعه هم تیکت بزنی 5 دقیقه بعد جواب دادن

پشتیبانیشون هم خیلی خوبه

فقط قیمتشون بالاست

من چند سال پرشین تولز بودم بعد چون قیمتش بالا بود روی 4-5 تا هاست سوییچ کردم و همه شون یه مشکلی داشتم باهاشون و دست آخر باز دوباره برگشتم به پرشین تولز

اگر بحث پولش مطرح نباشه بی برو برگرد پیشنهادش می کنم

در مورد سرعت هم شما هاست از ایران که روی اینترانت هست بگیرید سرعتش واسه داخل ایران خیلی عالیه

اما مشکلی که دارن چون پینگش به سرور های گوگل بالا میره از لحاظ سئو تاثیر منفی داره براتون

kima

تازه وارد
برای دوستانی که وردپرس استفاده می کنن پیشنهاد می کنم بیشتر از حجم  قیمت نگاه به منابعی که به هاست اعطا می کنن رو چک کنید

سایت من سایت بزرگی نیست اصلا اما با اکثر شرکت ها به خاطر مصرف منابع مشکل داشتم

ALi.Reza

کاربر عضو

این سرور چطوریه نسبت به قیمت هاش ؟ و خدماتش !​
خوبه، دارم استفاده می کنم، پشتیبانی هم خوبه مشکلی هم بوده در اصرع وقت برطرف کردن..

فرارداده (متعلق به همین آقا محمد مدیر پرشین اسکریپت) هم حتماً بررسی کن، همونجا تیکت بزن با خود آقا محمد حسابی صحبت کن نیازهاتو بگو و....

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
هاستی خوبه که سرعت سرورهاش خوب باشه و خوب کانفیگ شده باشن. هاست های شرکت فراداده، که همین انجمن پرشین اسکریپت بر روشون هست عالیه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahinrm

تازه وارد
آره چون پینگتون به گوگل بالا میره خیلی روی سئو سایتتون تاثیر میزاره
آخه مگه توی شرایط گوگل نیستش که هر کسی بتونه راحتتر به سایت مورد نظر خودش دست پیدا کنه من کمکش میکنم واسه سئو ؟

Tiny

کاربر عضو
در هاست پارس پک ، مشکل بسته شدن سایت ها به خاطر مصرف منابع وجود نداره؛ چون :

پارس پک یک هاست ابری است که هر کس با توجه به مصرف سایتش میتونه تنظیمات لازم اعم از پهنای باند ، حجم ، بازدید در لحظه و ... انتخاب کنه و به مقدار مصرفش پول بده. هم سرور ایران و هم سرور اروپا داره و از نظر سرعت هم عالیه. یک تیم دانش بنیان ایرانیه. اطلاعات بیشتر و گرفتن هاست تست رو می تونید در سایت شرکت مشاهده کنید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
آیا سرور ایرانی تاثیری به سئو میذاره ؟
صد در صد روی سئو تاثیر مثبت داره .

لوکیشن بومی سرور یک از نکات حائز اهمیت و مثبت برای گوگل .

جهت تست می توانید . یک واژه را سرچ کنید یک بار با فندق شکن آلمان و یک بار اینترنت معمولی مشاهده خواهید کرد وقتی با فندق شکن آلمان سایتی را جستجو کنید در صورتی که سرورش آلمان باشد صفحه اصلی قرار می گیرد . این درحالی است که این سایت با آی پی ابران در صفحه سوم و یا چهارم نمایش داده می شود .

در کل لوکیشن اهمیت دارد ولی آیا شما نکات دیگر سئو که اهمیت به مراتب بالاتری دارند را رعایت کردید و حالا فکر سرور ایران هستید ؟

بزرگترین مشکل سرورهای ایران اینه که پینگشون نسبت به خارج از کشور به شدت پایینه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
یعنی سرورهای ایران با اینکه سرعتشون بالاتره از لحاظ سئو ضربه میزنه به سایت؟

IAMIR

کاربر عضو
یعنی سرورهای ایران با اینکه سرعتشون بالاتره از لحاظ سئو ضربه میزنه به سایت؟
نه منظورم اینه برای کاربر ایرانی سرعت بالا تری دارد ولی نسبت به خارج از کشور پینگ ضعیف تری دارد .

و باتوجه به اینکه لوکیشن داخلی برای کاربر ایرانی محسوب می شود . تاثیر مثبت خواهد داشت .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا