به روز رسانی خودکار ورد پرس

.امیر

کاربر عضو
سلام دوستان وقت بخیر

الان داشتم تو سایت محصول میذاشتم یه دفعه نوشته وردپرس به روز رسانی شد باید پایگاه داده به روز رسانی شود.کلیک کردم اون هم به روز شد

این واقعا به روزرسانی بود یا من اشتباه میکنم؟؟؟ و اینکه من نمیخوام هیچوقت وردپرس خود کار به روز بشه...

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام دوستان وقت بخیر

الان داشتم تو سایت محصول میذاشتم یه دفعه نوشته وردپرس به روز رسانی شد باید پایگاه داده به روز رسانی شود.کلیک کردم اون هم به روز شد

این واقعا به روزرسانی بود یا من اشتباه میکنم؟؟؟ و اینکه من نمیخوام هیچوقت وردپرس خود کار به روز بشه...

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله الان وردپرس به نسخه 4.2.5 آپگرید شد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

به نسخه 4.3.1 بروز رسانی شده نه 4.2.5 فکر کنم مال شما یکم اشتباه میزنه حتی ووکامرس هم به 2.4.6 ارتقا یافته

احتمالا آمار هک ها بالا رفته که خود وردپرس اقدام به بروزرسانی اینجوری کرده تا از مشکلات و خراب شدن اسمش جلوگیری کنه خیلی هم خوب خیلی هم عالی فقط اگر قالب و افزونه ها و باقی چیزا توش بهم خورد کی جواب میده فکر کنم یه اشتباهاتی شده ولی چرا نفهمیدم هر چند ما خودمون بروزرسانی می نماییم

توصیه می کنم فعلا بروز رسانی فارسی رو استفاده نکنید چون 1 عقبه

موفق باشید

.امیر

کاربر عضو
ممنون از دوستان

الان چیکار کنیم که دیگه خودکار به روز نشه؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون از دوستان

الان چیکار کنیم که دیگه خودکار به روز نشه؟؟
ساده ترین راه اینه که از پلاگین روبرو استفاده کنید: 

اگه بخواید به صورت حرفه ای تر عمل کنید، دستورهای زیر میتونه مفید باشه (این دستورات به فایل wp-config.php اضافه بشوند).

غیر فعالسازی آپدیت خودکار هسته وردپرس:

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );غیر فعالسازی آپدیت خودکار کل وردپرس (اعم از هسته، پلاگین ها و پوسته ها):

کد:
define( 'AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', true );

.امیر

کاربر عضو
متشکرم... با اعمال این تغیرات در قسمت به روز رسانی های وردپرس به ما اطلاع داده میشه که مثلا وردپرس نیاز به بروزرسانی داره؟؟؟؟؟و به کدام قسمت یا خط فایل wp-config اضافه کنم کد رو؟

اگه بخواید به صورت حرفه ای تر عمل کنید، دستورهای زیر میتونه مفید باشه (این دستورات به فایل wp-config.php اضافه بشوند).

غیر فعالسازی آپدیت خودکار هسته وردپرس:

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );غیر فعالسازی آپدیت خودکار کل وردپرس (اعم از هسته، پلاگین ها و پوسته ها):

کد:
define( 'AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', true );

Qalekhani

قلعه‌خانی
متشکرم... با اعمال این تغیرات در قسمت به روز رسانی های وردپرس به ما اطلاع داده میشه که مثلا وردپرس نیاز به بروزرسانی داره؟؟؟؟؟و به کدام قسمت یا خط فایل wp-config اضافه کنم کد رو؟
این تغییرات از وقوع خودکار minor آپدیت ها یا آپدیت های جزیی وردپرس جلوگیری می کنند. علی ایحال هشدار اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد.

بالا