به روز کردن الگوهای قدیمی پوسته

omid-bmps

تازه وارد
سلام

اولا خیلی ممنون از دوستانی که سوال قبلی منو با دقت تمام پاسخ دادن مخصوصا جاویدان

پوسته ی سایت من آدرنالین هستش و میخوام یه سری پوسته های قدیمی شو به روز کنم ولی بلد نیستم

دلیل این به روز کردن اینه که وقتی مشتریام وارد درگاه بانک میشن و پول رو پرداخت میکنن پول از حساب شون کسر میشه و سفارش شون ثبت میشه ولی موقع برگشت از بانک میزنه خرید ناموفق است

ممنون میشم راهنمایی م کنید

خواهشا به صورت ابتدایی توضیح بدین چون من زیاد از برنامه نویسی و اینا سر در نمیارم

miladjef

کاربر عضو
بهترین راه برای شما خرید این قالب از مارکت های ایرانی هست که هم فارسی سازی کردن این قالبو و هم آموزش نصب و راه اندازی قالب رو در یک فایل بهتون توضحی میدن

اگر خواستین می تونم براتون ادرس یکی دوتا فروشگاه رو بفرستم

و اگر  نه اینم لینک قالب (با زبان انگلیسی)

اما در مورد به روزرسانی کردن قالب  هم باید بگم شما ابتدا باید از تمام تنظیمات قالب پشتیبانی بگیرید(چک کنید که قالب شما child هم داره.منظورم اینه که توی پوشه قالب ها Adrenalin-child هم هست)

اگر وجود داره اینکار ها رو انجام بدین

1-قالب فارسی سازی شده رو از حالت فشرده خارج کنید

2-به نام ژوشه قالب و child آن یک عدد اضفه کنید(برای مثال پوشه قالب اسمش هست Adrenalin شما به انهای آن یک عدد مثل 5 اضافه کنید Adrenalin5 این کار رو با پوشه child هم انجام بدین.عدد ها یکسان باشند)

3-حالا دو پوشه تغییر داده شده رو دوباره فشرده کنید.(دقت کنید فرمت باید zip باشه)

4-فایل فشرده رو توی هاست آپلود کنید

5-از حالت فشرده درش بیارید

6-به پیشخوان وردپرس رفته و در بخش نمایش=>پوسته را انتخاب کنید

7-قالب اضافه شده جدید را انتخاب کنید(همونAdrenalin5)

-----

اگر قالب درخواست نصب افزونه جانبی رو داشت اونها رو نصب کنید.

اگر وجود نداشت از بخش تنظیمات چک کنید ببینید برون ریزی تظنمات وجود داره یا نه.

اگر وجود داشت یک ژشتیبان از متن موجود یا ایل موجود بگیرید.

اگر وجود نداشت.(یعنی نه child و نه برون ریزی تنظیمات قالب)باید بعد از راه اندازی قالب یکسری تظنیمات رو از اول انجام بدین.

در آخر برای نصب قاب بهتره از یک فرد با تجربه کمک بگیرید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا