بک گراند صفحه ی دوم چت روم

arazazary

تازه وارد
با سلاممن میخوام واسه ی صفحه ی دوم چت رومم یه بک گراند بزارم اینم آدرسشه chatturk.irمن زیاد وارد نیستم و نمی دونم باید چه جوری کداشو بنویسم لطفا یکی به صورت ساده راهنمایی کنهبا تشکر

Ehs@n

کاربر عضو
اگه منظورتون صفحه اصلی چت روم (صفحه ورود) باشه باید وارد پوشه styles بشید و به پوشه etchat_white برید و فایل index.tpl.html رو ویرایش کنید

تو فایل index.tpl.html دنبال کد بکگراند باشید و عوضش کنید به همین راحتی! :)

از صفحات داخلی اطلاع زیادی ندارم! تازه شروع کردم با et-chat کار کنم! :">

فکر کنم برای تغییر صفحات داخلی هم باید فایل chat.tpl.html رو ویرایش کنی :71:

موفق باشید

A_pormehr

کاربر عضو
دوست عزیز طبق گفته داش احسان عمل کن راهش همینه از پوشهstyleپوشهetchat_whiteفایل chat.tpl.html

اگه نتونستین بگین تا بیشتر راهنمایی کنیم

arazazary

تازه وارد
با سلام

آره آقا آرش میدونم کدوم فایل باید ویرایش بشه ولی این کد نوشته ندشده که من بخوام ویرایشش کنم لطفا کدی رو که باید بنویسم و محلی که باید کد قرار بگیره رو بگید

A_pormehr

کاربر عضو
این کد رو تو پوشهstyleپوشهetchat_whiteفایل style.css بعد ادیت کردن style.cssاین کد رو اول کدها اضافه کن

#body_id{

height: 100%;

margin: 0px auto;

background-image:url(آدرس بکگراندمورد نظر که معمولا عکس هست);

کدرو تو نت پد باز کن بعد تو هاست بریز

اگه نشد یا منظور تو یه بک گراند دیگه که کد نویسی میشه هست بگین در خدمتیم

mahdiali35

کاربر عضو
با سلامآره آقا آرش میدونم کدوم فایل باید ویرایش بشه ولی این کد نوشته ندشده که من بخوام ویرایشش کنم لطفا کدی رو که باید بنویسم و محلی که باید کد قرار بگیره رو بگید
اگه از فایر فاکس استفاده می کنی میتونی از فایر باگ استفاده کنی و کدها رو ویرایش کنی اگه از کروم استفاده میکنی میتونی قسمت مورد نظر رو انتخاب کنی و کلیک راست و Inspect Element رو انتخاب کنی....!!!!

شاد باشید...

arazazary

تازه وارد
با سلام

آقا آرش کدی رو که بالا گفتید گذاشتم ولی به جای بک گراند صفحه ی داخلی بالای صفحه داخلی عکس مورد نظز ظاهر شد اگه یه سر بزنید خودتون می بینید

لطفا راهنمایی کن

با تشکر

بالا