تاخیر در لود پیشخوان با نصب افزونه ووکامرس

• نویسنده موضوع sir1
  • تاریخ شروع

sir1

کاربر عضو
با سلام
من خیلی وقت هست از افزونه ووکامرس برای فروشگام استفاده می کنم و الان به تازگی در پیشخوان هر صفحه ای رو باز میکنم خیلی دیر لود می شود. در قسمت کنسول مرورگر این ارور ها ثبت شده است که وقتی افزونه ووکامرس را غیرفعال میکنم این ارور ها هم نمیاد.
You must be registered for see images attach

فایل لود اسکریپت که مسیر به صورت زیر است انگار مشکل داره

پیوست‌ها

• jg.png
    jg.png
    32.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یکی از مشکلات ، باز شدن لینک هایی از wp.com هست (در ایران فیلتره) به همین خاطر لود زیاد طول میکشه.
ورژن PHP رو حتما اپدیت کنید به +7.2

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sir1

sir1

کاربر عضو
خیلی اذیت کنندست. نمیشه کاری کرد که از wp.com فایل فراخوانی نکنه؟

masoudnkh

تازه وارد
با سلام
من خیلی وقت هست از افزونه ووکامرس برای فروشگام استفاده می کنم و الان به تازگی در پیشخوان هر صفحه ای رو باز میکنم خیلی دیر لود می شود. در قسمت کنسول مرورگر این ارور ها ثبت شده است که وقتی افزونه ووکامرس را غیرفعال میکنم این ارور ها هم نمیاد.
You must be registered for see images attach

فایل لود اسکریپت که مسیر به صورت زیر است انگار مشکل داره
با سلام خدمت شما.
مشکل اول که دورش خط قرمز کشیدین ، مشکل در فراخوانی jquery وردپرس هست. میتونید از این روش استفاده کنید.
فایل wp-config.php رو باز کنید و دنبال این کد بگردید:
کد:
define( 'DB_HOST', 'localhost' );
.و کد زیر رو زیرش قرار بدین:
کد:
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

قبل از انجام تغییرات لطفا فایل پشتیبان کامل از دیتابیس و سایتتون بگیرید

مشکل دوم bartender api access denied هم از یکی از افزونه هایی هست که در مرورگرتون نصب کردین و باید غیر فعال بشه
مشکل سوم و چهارم هم احتمالا از قالبتون یا افزونه ای در سایتتون نصب دارید که نیاز به کلید api گوگل داره که نمیتونه وصل بشه چون الگوریتم اتصال به گوگل تغییر کرده و باید افزونه یا قالبتون رو آپدیت کنید مطابق با قوانین جدید گوگل

موفق باشید❤

بالا