تارشدن تصاویر گالری محصولات در ووکامرس جدید

hosseinr13

تازه وارد
سلام و تشکر از پشتیبانیتون!

بعد از آپدیت ووکامرس، تصاویر گالری محصولاتم تار و محو نشان داده میشه. اما روش که کلیک میکنیم و در اسلایدشو، کاملا واضحه.

من در نسخه قبلی ووکامرس که داشتم، اینطور نبود.

میخواستم ببینم این مشکل فقط برای منه؟ یا شاید مثلاً عمداً آپدیت جدید اینطوری شده؟! راه حلی هست برای رفع این مورد؟

تشکر از همگی

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام و تشکر از پشتیبانیتون!بعد از آپدیت ووکامرس، تصاویر گالری محصولاتم تار و محو نشان داده میشه. اما روش که کلیک میکنیم و در اسلایدشو، کاملا واضحه.

من در نسخه قبلی ووکامرس که داشتم، اینطور نبود.

میخواستم ببینم این مشکل فقط برای منه؟ یا شاید مثلاً عمداً آپدیت جدید اینطوری شده؟! راه حلی هست برای رفع این مورد؟

تشکر از همگی
ادرس سایتتون رو بزارید تا برسی شه

hosseinr13

تازه وارد
ادرس سایتتون رو بزارید تا برسی شه
ممنون.

ببخشید طول کشید، سایت در دست تعمیر بود!

آدرس فروشگاه سایت:

fanoos-group.com/shop

این هم یک نمونه از محصولی که تصویر گالری آن تار شده:

یک سوال دیگه هم داشتم: در همون آدرس فروشگاه، محصولات در ردیفهای 4تایی قرار داده شدند اما در ردیف آخر فقط 2 محصوله که نظم صفحه رو به هم ریخته. این رو نمیشه درستش کرد؟

باز هم تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اندازه تصویر رو کوچیک نکنید... تصویر اندازش کوچیک شده. در هنگام بارگزاری دقت کنید اندازه تصویر روی اندازه اصلی باشه...

hosseinr13

تازه وارد
اندازه تصویر رو کوچیک نکنید... تصویر اندازش کوچیک شده. در هنگام بارگزاری دقت کنید اندازه تصویر روی اندازه اصلی باشه...
تشکر.

درباره ردیفهای 4 تایی نمایش محصولات نظری ندارید؟ در ردیف آخر فقط 2 محصول نمایش میده که صفحه رو خالی کرده و نظم ظاهری اون رو بهم میریزه. میشه تنظیم کرد که ردیف آخر رو هم 4 تایی نشون بده؟

تشکر و عیدتون هم مبارک

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون نمایش محصولات 10 تا هست اون ردیف اخر 2 تا میفته

نمایش محصولات رو 12 تا بزنید تا ردیف بشه

hosseinr13

تازه وارد
چون نمایش محصولات 10 تا هست اون ردیف اخر 2 تا میفتهنمایش محصولات رو 12 تا بزنید تا ردیف بشه
ممنون. کجا باید این تنظیم تعداد محصول رو انجام بدم؟ قاعدتاً باید در تنظیمات ووکامرس، قسمت فهرست باشه، اما چنین تنظیمی وجود نداره. همه گزینه های تنظیمات دیگر رو هم دیدم اما نبود! حتماً جایی هست که من نمیدونم!

تشکر از راهنماییتون...

hosseinr13

تازه وارد
فهمیدم!

دو تا راه هست:

در قسمت تنظیمات وردپرس > خواندن >

بیشترین تعداد نوشته*ها در هر برگه*ی وبلاگ. این رو که تغییر بدید، تعداد محصولات نمایش داده شده هم عوض میشه.

راه دوم: اضافه کردن کد زیر در انتهای فایل functions.php پوسته:

add_filter( 'loop_shop_per_page', create_function( '$cols', 'return 24;' ), 20 );
کد:
[FONT=Tahoma]// Display 24 products per page. Goes in functions.php[/FONT]
راه حل دوم از لینک زیر بود:

ممنون از ووکامرسیهای پارسی!

eleeno

تازه وارد
من هم همین مشکل تار شدن تصاویر محصول در ووکامرس جدید (نسخه 3.0.9) رو دارم. در صورتی که تصاویر قبل از آپدیت واضح بودن. مشکل دوستمون آیا حل شد؟

آدرس سایت: eleeno.com/shop

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_nb

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر مشکلی که من دارم اینه که تصویر شاخص محصولاتم فقط توی محصول تکی وقتی که تصویر روباز میکنم کیفیتش خوبه ولی بقیه صفحات مثلا صفحات فروشگاه توی موبایل کیفیت میاد پایین ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید ادرس سایتم اینه

بالا