تاپیک در خواست فارسی سازی پوسته

MR.ALIREZA

تازه وارد
به نام خدا

دوستان در این تاپیک قالب ورد پرس خودتون رو قرار بدید تا من یا یکی دوستان به صورت رایگان برای شما فارسی کنیم.

فقط حق کپی رایت رو رعایت کنید و برای وقتی که برای شما گذاشته میشه احترام قائل بشید

موفق باشید

mehdimorshedi

تازه وارد
سلام ممنون از این پست مفید. برای من واقعا لازم بود

یکی از قالبهای قرار داده شده در سایت رو می خوام اگه ممکنه زحمت فارسی کردنش رو بکشید.

این آدرس قالب رو همین سایته :

با تشکر

kasraa

کاربر عضو
سلام

خیلی خوبه و از این جور چیزا خیلی خوشم میاد و استقبال میکنم

اما مشکلش اینجاست که >>>>> کپی رایت :|

اما هر کمکی بتونم میکنم :x

سلام ممنون از این پست مفید. برای من واقعا لازم بودیکی از قالبهای قرار داده شده در سایت رو می خوام اگه ممکنه زحمت فارسی کردنش رو بکشید.

این آدرس قالب رو همین سایته :

با تشکر
سلام

دوست عزیز این قالب قبلا توسط خودم با قیمت 8 تومن فارسی شد و حتی فوتر رو کد کردم اما برو ببین همه جا پخش شده حتی با اسم خودشونم دارن میزارن واس دانلود :|

همین چیزاست که اجازه نمیده بیایم و رایگان فارسی سازی کنیم این کاری که خیلی راحته و مفید واسه همه کاربرا :(

البته به زودی این مشکل هم حل میشه توسط خودم فقط فک کنم بعد از عید بتنونم حل کنم کنم این مشکلو :x

موفق باشید

MR.ALIREZA

تازه وارد
اي بابا فارسيش هست كسرا ؟ من اصن سرچ نكردم ديشب فارسيش كردم امروز مونده بود فقط روي لوكال تست كنم كه شركت xampp نداشتم و مي خواستم ببرم خونه كه يادم رفت

اين كپي رايت واقعا مشكل بزرگيه.من يه استايل وي بي فارسي كردم.خودم اسم طراحش كه خارجي هم بود رو برنداشتم.

فقط زيرش يه فارسي سازي توسط . . . زدم.

يكي برداشته بود اسم ما رو برداشته بود هيچ.اسم اون بنده خداي طراح رو هم برداشته بود و جوري توي فوتر اسم و رسم خودش رو زده بود كه انگار استايل رو زاييده :D

kasraa

کاربر عضو
آره هستش یادش بخیر طرف جون خانوادشو قسم خورد که ........

نمیدونم شایدم ازش دزدیدن ولی عب نداره دیگه انقد ......... خوردم تو نت ایران که فهمیدیم این چیزا یعنی چی ;)

عادیه این چیزا عزیزم منم یه زمون تو سایت مقصد واسه phpbb قالب فارسی میکردم و اونقدی تغییر میدادم که فک میکردی از پایه نوشته شده :)

به دلایلی که با بعضیا سر همین کپی رایت بحثمون شد کشیدم بیرون

ولی نگران نباش خودم یه قالب و چند تا افزونه واسه wp ردیف کردم که میخوام یه سایت بزنم مخصوص خرید و فروش افزونه و قالب وردپرس که اونجا کپی رایت 99% رعایت میشه چون کاراشو کردم :D

نمیدونم میخواستم یه دامین جدا ثبت کنم اما به فکرم زده از محمد یه سابدومین بگیرم مثلا wp.persianscript.ir و با اون سایتو بالا بیارم که به نفع هر دومونم باشه هم پیج رنک هم رنک الکسا

حالا باید ببینم چی میشه :x

MR.ALIREZA

تازه وارد
اوکی کسرا جان موفق باشی.کاری از دست ما بر بیاد در خدمتیم

kasraa

کاربر عضو
ممنون دادا

آرررررررررررررررررررررره به کسائی مثل تو حتما احتیاج دارم البته تو کارتو میکنی و دستمزدتو میگیری :D

فدات :x

mohamad70

کاربر عضو
ممنون داداآرررررررررررررررررررررره به کسائی مثل تو حتما احتیاج دارم البته تو کارتو میکنی و دستمزدتو میگیری :D

فدات :x
------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

دادا می تونی این قالب Wp رو واسم فار30 کنی؟!؟

ممنون

kasraa

کاربر عضو
سلام

تونستنشو آره میتونم

اما قبل از عید نه

صبر کن بعد از عید یه بخشی رو محمد راه اندازی میکنه اونجا رایگان هر نوع قالبیرو بخواین فارسی میکنم

اتفاقای خوبی قراره تو پرشین اسکریپت بیفته ;)

mohamad70

کاربر عضو
سلامتونستنشو آره میتونم

اما قبل از عید نه

صبر کن بعد از عید یه بخشی رو محمد راه اندازی میکنه اونجا رایگان هر نوع قالبیرو بخواین فارسی میکنم

اتفاقای خوبی قراره تو پرشین اسکریپت بیفته ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OkAy مشکلی نیست،پس می خوای عیدی بدی :67:

به امید موفقیت بهترین سایت اسکریپت در ایران :79:

بالا