جاویدان

کاربر عضو
با سلام به همگی

افزونه Mega Main Menu ورژن 2.1 رو براتون قرار دادیم افزونه ای برای مگا منو کردن منو

نام افزونه : Mega Main Menu

لینک جهت بررسی :

ساپورت از  : WPML, BuddyPress 2.3.x, BuddyPress 2.2.x, BuddyPress 2.1.x, WooCommerce 2.3.x, WooCommerce 2.2.x, Bootstrap 3.x, Bootstrap 2.3.x, Bootstrap 2.2.2

فایل راهنما داخل پوشه موجود هست

دانلود کنید و لذت ببرید

موفق باشید

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• Mega-Main-Menu-v2.1.0.zip
    2 مگابایت · بازدیدها: 23

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

افزونه امروز لایک معروف Taqyeem v2.1.4 هستش که معرف حضورتون هست این افزونه بیشتر در قالب صحیفا دیده شده ولی قابل استفاده در بسیاری از قالبهاست.

نام افزونه :Taqyeem v2.1.4

بررسی لینک :

پشتیبانی از : WordPress 4.3, WordPress 4.2, WordPress 4.1, WordPress 4.0

دانلود کنید و لذت ببرید

موفق باشید

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• taqyeem v2.1.4.zip
    272.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

یوزر

تازه وارد
عزیز سلام 

دیدم نامردی ازت تشکر نکنم

ولی اگهمی بینی کمتر کسی این کارو می کنه شاید اینه که

این افزونه ها به کارش نیومده 

حالا یا به دردش نخورده یا بلد نبوده باهاش کار کنه مث من 

ولی بازم دمت گرم به خاطر زحمتت

ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

خیلی وقته افزونه ای آپ نکردم امروز یه افزونه خوب براتون قرار میدم

افزونه WP.Rocket.v2.6.15 پرمیوم که خیلی ها شاید بدرشون بخوره

توضیحات افزونه :

این افزونه یک افزونه کش وردپرس هستش که سرعت بالایی رو با کمترین خطا میده

توضیحات درباره افزونه های کش زیاد هستش ، فقط کافیه  2 تا تیک Lazyload و Files optimisation: رو 3 تا اول تا فونت گوگل و Files optimisation: و Logged in user cache: و اگر ssl استفاده می کنید رو  تیک بزنید  و در صفحه CDN هم اگر در کلود فایر ثبت نام کردید رو فعال کنید وگرنه فقط گزینه CDN رو فعال کنید .

بهتره فقط از روت سرور اقدام به نصب کنید

دانلود کنید و لذت ببرید

پیوست‌ها

• WP.Rocket.v2.6.15.zip
    752.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9

MorteZah

تازه وارد
سلام؛ وقت بخیر @جاویدان
و خسته نباشید

من هم مثل دوست چند پیام بالاتر؛ دلم نیومد تشکر نکنم. تا جایی که از زیر دستم در نرفت؛ دکمه «پسندیدم» رو زدم :)

فقط یه سوال برام هست؛

افزونه‌ نال‌ شده رو اگه نصب کنیم؛‌ در آینده مشکلی برای سایت پیش نمیاد؟ پیگیری احتمالی شرکت سازنده و ...؟
از نظر امنیتی خوشبختانه با این که تازه کارم؛ به پرشین اسکریپت اعتماد دارم.
ولی از بابت چیزای دیگه (مثل مثال دوخط بالاتر) میخوام ببینم اشکالی ایجاد نمیشه؟

یه کاری میخوام بکنم؛ که هرچقدر گشتم؛ غیر افزونه پولی (نال شده) نمیتونه برام درست انجامش بده.
فقط یکم نگرانی احتمالی دارم.

عذرمیخوام اگه اینجا نباید پست می زدم. اگه جاش اینجا نیست؛ بفرمایید تا پست رو پاک کنم.
یکم سرچ کردم تو سایت؛ موضوعی در این رابطه پیدا نکردم. شرمنده اینجا پرسیدم.
ممنون
/مرتضی/

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بسته به محل و کشور قرارگیری سرور ممکن است شما دچار حمایت از کپی رایت بشید البته در صورتی که لایسنس قابلیت نصب و فعال سازی بخواد بیشتر این افزونه ها دارای یه کد لایسنس انتشار GPL هستش که شما رو فراری میده . موارد شکایات قانونی هم نیازمند ادله و مستندات مکتوب و قابل استناد هست که در مورد اسکریپت ها کمتر پیدا میشه .

البته کسانی که واقعا قصد دارند قانونی و حرفه ای برخورد کنند می تونند این افزونه ها رو از سایتهای اصلی یا سازنده با لایسنس بخرن ولی شرایط تحریم و پسا تحریم آمریکایی دست و بالتون رو می بنده هر چند خرید نسخه قانونی به مراتب بهتر و خطرات کمتری داره.

یک توصیه دیگه اینکه حتما قبل از خرید مطمئن بشید سازنده به علت فروش مناسب بروزرسانی به موقع و مرتبی رو ارائه میده و همیشه نسخه جدید و کامل رو براتون در دسترس قرار میده

موفق باشید

بالا