تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

saeedpersian

کاربر عضو
15/7/14
435
1
18
21
max co
سلام وقت بخیر
پیامکهای تایید ثبت سفارش برای مدیر ارسال می شود اما برای مشتری ارسال نمی شود. در قسمت آرشیو پیامک نتیجه وبسرویس "پیامک با موفقیت ارسال شد" هستش اما در گزارش پنل رایگان اس ام اس جای شماره خالی هستش و در وضعیت "در حال بررسی"
بهتره از مکث اس ام اس پنل بگیری که پشتیبانی داشته باشید

mehranyr

تازه وارد
26/6/19
6
0
1
بهتره از مکث اس ام اس پنل بگیری که پشتیبانی داشته باشید
منظورتون از پشتیبانی چی هستش؟ پنل پیامکی که دارم هم پشتیبانی داره اما مسئله اینه که شماره در پنل اونا ثبت نشده که پیامک ارسال بشه و کاری از دست اونها بر نمیاد بنظر میرسه از سمت پلاگین شماره به پنل ارسال نمیشه

saeedpersian

کاربر عضو
15/7/14
435
1
18
21
max co
منظورتون از پشتیبانی چی هستش؟ پنل پیامکی که دارم هم پشتیبانی داره اما مسئله اینه که شماره در پنل اونا ثبت نشده که پیامک ارسال بشه و کاری از دست اونها بر نمیاد بنظر میرسه از سمت پلاگین شماره به پنل ارسال نمیشه
این مورد ممکن است موقع تایپ شماره موبایل با اعداد فارسی پیش بیاد که در مرورگرهای موبایلی مطرح است
یکبار تست کنید و مطمئن شوید که اعداد رو با کیبورد لاتین تایپ میکنید. اگر با این حال مشکل رفع نشد، احتمالا مشکل سمت پنل پیامک است.

mehranyr

تازه وارد
26/6/19
6
0
1
سلام دوستان
من با این خطا در تب آرشیو پلاگین مواجه شدم:

پیامک بخاطر خطا به مشتری با شماره *********** ارسال نشد.
پاسخ وبسرویس:

Server Error
404 – File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

tamchinir

تازه وارد
11/9/21
3
0
1
درمورد افزونه پیامک ووکامرس که رایگان تو مخزن وردپرس هستش سوال داشتم من میخوام از فرم خبرنامش تو صفحه اصلی استفاده کنم ولی فقط فقط تو صفحه محصول نمایش داده میشه من از شورت کدش استفاده کردم انگار که محدودیت گذاشتن چطور این محدودیت رو بردارم

tamchinir

تازه وارد
11/9/21
3
0
1
درمورد افزونه پیامک ووکامرس که رایگان تو مخزن وردپرس هستش سوال داشتم من میخوام از فرم خبرنامش تو صفحه اصلی استفاده کنم ولی فقط فقط تو صفحه محصول نمایش داده میشه من از شورت کدش استفاده کردم انگار که محدودیت گذاشتن چطور این محدودیت رو بردارم

fdd

تازه وارد
18/9/21
1
0
1
با سلام و احترام. وب وان در وب سرویس های پیامک وجود ندارد. کدامیک از موارد موجود را انتخاب کنم که تنظیمات صحیح انجام شود؟

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,370
467
83
33
PersianScript
با سلام و احترام. وب وان در وب سرویس های پیامک وجود ندارد. کدامیک از موارد موجود را انتخاب کنم که تنظیمات صحیح انجام شود؟
با شرکت مذکور در ارتباط باشید. پشتیبانی صورت نمیگیرد

• Like
Reactions: fdd

soheilkhm

تازه وارد
22/11/17
3
0
1
سلام وقت بخیر قبلا در افزون پیامک شورت کد محصول متغیر هم وجود داشت الان شورت کد all_items فقط نام محصول رو میزنه و متغیر رو درج نمی کنه. آیا شورت کدی برای محصول متغیر امکان تعریف نداره؟

RePi

تازه وارد
29/9/21
1
0
1
سلام وقت بخیر و خدا قوت
امروز متوجه شدم یک سفارش داخل سایت ثبت شده و پیامک برای مدیر و مشتری ارسال نشده
تا چند روز پیش افزونه به درستی کار می‌کرد.

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: bool(false)

با پشتیبانی sms.ir صحبت کردم گفتن مشکل از ووکامرس فارسی هست چند روزه که این مشکل پیش اومده
با ارسال پیامک هم تست کردم هم با 0 و هم با +98 هیچکدومش نرفت و پیام خطا میده

برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.