تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeedpersian

کاربر عضو
سلام وقت بخیر
پیامکهای تایید ثبت سفارش برای مدیر ارسال می شود اما برای مشتری ارسال نمی شود. در قسمت آرشیو پیامک نتیجه وبسرویس "پیامک با موفقیت ارسال شد" هستش اما در گزارش پنل رایگان اس ام اس جای شماره خالی هستش و در وضعیت "در حال بررسی"
بهتره از مکث اس ام اس پنل بگیری که پشتیبانی داشته باشید

mehranyr

تازه وارد
بهتره از مکث اس ام اس پنل بگیری که پشتیبانی داشته باشید
منظورتون از پشتیبانی چی هستش؟ پنل پیامکی که دارم هم پشتیبانی داره اما مسئله اینه که شماره در پنل اونا ثبت نشده که پیامک ارسال بشه و کاری از دست اونها بر نمیاد بنظر میرسه از سمت پلاگین شماره به پنل ارسال نمیشه

saeedpersian

کاربر عضو
منظورتون از پشتیبانی چی هستش؟ پنل پیامکی که دارم هم پشتیبانی داره اما مسئله اینه که شماره در پنل اونا ثبت نشده که پیامک ارسال بشه و کاری از دست اونها بر نمیاد بنظر میرسه از سمت پلاگین شماره به پنل ارسال نمیشه
این مورد ممکن است موقع تایپ شماره موبایل با اعداد فارسی پیش بیاد که در مرورگرهای موبایلی مطرح است
یکبار تست کنید و مطمئن شوید که اعداد رو با کیبورد لاتین تایپ میکنید. اگر با این حال مشکل رفع نشد، احتمالا مشکل سمت پنل پیامک است.

mehranyr

تازه وارد
سلام دوستان
من با این خطا در تب آرشیو پلاگین مواجه شدم:

پیامک بخاطر خطا به مشتری با شماره *********** ارسال نشد.
پاسخ وبسرویس:

Server Error
404 – File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

tamchinir

تازه وارد
درمورد افزونه پیامک ووکامرس که رایگان تو مخزن وردپرس هستش سوال داشتم من میخوام از فرم خبرنامش تو صفحه اصلی استفاده کنم ولی فقط فقط تو صفحه محصول نمایش داده میشه من از شورت کدش استفاده کردم انگار که محدودیت گذاشتن چطور این محدودیت رو بردارم

tamchinir

تازه وارد
درمورد افزونه پیامک ووکامرس که رایگان تو مخزن وردپرس هستش سوال داشتم من میخوام از فرم خبرنامش تو صفحه اصلی استفاده کنم ولی فقط فقط تو صفحه محصول نمایش داده میشه من از شورت کدش استفاده کردم انگار که محدودیت گذاشتن چطور این محدودیت رو بردارم

fdd

تازه وارد
با سلام و احترام. وب وان در وب سرویس های پیامک وجود ندارد. کدامیک از موارد موجود را انتخاب کنم که تنظیمات صحیح انجام شود؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و احترام. وب وان در وب سرویس های پیامک وجود ندارد. کدامیک از موارد موجود را انتخاب کنم که تنظیمات صحیح انجام شود؟
با شرکت مذکور در ارتباط باشید. پشتیبانی صورت نمیگیرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fdd

soheilkhm

تازه وارد
سلام وقت بخیر قبلا در افزون پیامک شورت کد محصول متغیر هم وجود داشت الان شورت کد all_items فقط نام محصول رو میزنه و متغیر رو درج نمی کنه. آیا شورت کدی برای محصول متغیر امکان تعریف نداره؟

RePi

تازه وارد
سلام وقت بخیر و خدا قوت
امروز متوجه شدم یک سفارش داخل سایت ثبت شده و پیامک برای مدیر و مشتری ارسال نشده
تا چند روز پیش افزونه به درستی کار می‌کرد.

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: bool(false)

با پشتیبانی sms.ir صحبت کردم گفتن مشکل از ووکامرس فارسی هست چند روزه که این مشکل پیش اومده
با ارسال پیامک هم تست کردم هم با 0 و هم با +98 هیچکدومش نرفت و پیام خطا میده

برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

pouyaamiri

تازه وارد
سلام خسته نباشیید
افزونه خوبیه فقط حتما حتما این کار و ویرایش رو روی افزونه تون اعمال کنید چون برا من خیلی مهمه و میخوام ازش استفاده کنم.
من یه پنل دارم توی سایت رادکام اس ام اس . لطفا این پنل رو به افزونه اضافه کنید
معمولا این طوره: ippanel.com

ممنون میشم هر جچه سریع تر این کارو وانجام بدید من منتظر استفاده از اون هستم

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام خسته نباشیید
افزونه خوبیه فقط حتما حتما این کار و ویرایش رو روی افزونه تون اعمال کنید چون برا من خیلی مهمه و میخوام ازش استفاده کنم.
من یه پنل دارم توی سایت رادکام اس ام اس . لطفا این پنل رو به افزونه اضافه کنید
معمولا این طوره: ippanel.com

ممنون میشم هر جچه سریع تر این کارو وانجام بدید من منتظر استفاده از اون هستم
درود بر شما
تا جایی که اطلاع دارم ippanel و نمایندگان آن از لیست سامانه های قابل پشتیبانی حذف شده است و تا اطلاع ثانوی افزوده نخواهد شد.
پیشنهاد میکنم از سایر شرکت های ارائه دهنده سرویس پیامک تهیه نمائید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

aydaghazar

تازه وارد
سلام خطای زیر از چی هست؟
پیامک بخاطر خطا به مشتری با شماره xxxxxxxx ارسال نشد.
پاسخ وبسرویس: int(7)

mehranyr

تازه وارد
سلام دوستان
من پیامک فروشندگان رو تعریف کردم و شورتکد {vendor_price} رو داخل پیامک ارسالی به فروشنده قرار دادم.
مشکلی که هست اینه که شورتکد مبلغ رو به اینصورت در پیامک ارسال میکنه(مثلا برای 10000 تومان) :
10000 تومان
عبارت اضافه ای که بعد از مبلغ ارسال میشه رو از کجا میتونم حذفش کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من. احیانا از افزونه های چند واحد پولی استفاده نمی کنید؟ multi currency

m13z13

تازه وارد
سلام به دوستان
من از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده میکنم و برای استفاده سایت با شماره های بین المللی مشکل دارم -> به این صورت که اگر فردی شماره خارج کشور وارد کنه در صفحه تسویه حساب ووکامرس با خطای: "شماره موبایل معتبر نیست." مواجه میشه.
به نظر این اخطار به دلیل validate نشدن شماره وارد هست
ممنون میشم که برای رفع این مشکل راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

m13z13

تازه وارد
سلام به دوستان
من از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده میکنم و برای استفاده سایت با شماره های بین المللی مشکل دارم -> به این صورت که اگر فردی شماره خارج کشور وارد کنه در صفحه تسویه حساب ووکامرس با خطای: "شماره موبایل معتبر نیست." مواجه میشه.
به نظر این اخطار به دلیل validate نشدن شماره وارد هست
ممنون میشم که برای رفع این مشکل راهنمایی کنید
از دوستان ممنون میشم که این مورد بررسی کنن.

@hannanstd-ir

آخرین ویرایش:

m13z13

تازه وارد
ساختار شماره موبایل صرفا برای ایران طراحی شده نه خارج از کشور.
یعنی برای استفاده فارسی زبانان خارج از کشور نمیشه از این افزونه استفاده کرد؟
و آیا راه حلی برای این مشکل نیست؟
(مثل نحوه اضافه کردن معتبر سازی شماره بین الملل و یا غیر فعال کردن معتبر سازی شماره موبایل در تسویه حساب)
👆
اگر این مورد هم قابل انجام هست، کار بنده رو راه می اندازه (مثلا با استفاده از هوک وردپرس این مورد از کار بیفته)
ممنون میشم که راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا