تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ehsanchch

تازه وارد
سلام بزرگوار این مشکل رو زودتر حل کنید یا به سامانه پیامکی خوب معرفی کنید

من طبق معرفی افزونه شما رفتم داخل ملی پیامک عضو شدم الان ملی پیامک میگه ما از پرشین اس ام اس پستیبانی نمیکنیم دیجیت رو نصب کنید!

فراز اس ام اس میگه نسخه ای که تو سایت خودمون هست رو نصب کنید 😐

بعد جفتشون میگن چون از پترن استفاده نمیکنه ما از سیستم حذفش کردیم 😐

یا خودتون یه سامانه پیامک بزنید از خودتون خریداری کنیم بفهمیم چند چندیم به خدا ظلمه من الان گیج شدم

sina0861

تازه وارد
با عرض سلام و تبریک سال نو....
من داخل یک قالب وردپرس افزونه digit نصب کردم برای ثبت نام با شماره موبایل بجای ایمیل حالا از افزونه پیامکی ووکامرس نصب کردم مشکلی ندارم فقط این افزونه از یوزر نیم کاربر که شماره موبایل استفاده نمیکنه و یک فیلد اضافه میشه به عنوان شماره موبایل که کاربران من باید دوبار این شماره موبایل وارد کنند .و اگر فیلد موبایل پر نشه نه خرید نمیتونه انجام بده آیا راه حلی هست که به افزونه پیامکی ووکامرس مشخص بشه شماره موبایل از یوزر کاربران استفاده کنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ehsanchch

ehsanchch

تازه وارد
من داخل یک قالب وردپرس افزونه digit نصب کردم برای ثبت نام با شماره موبایل بجای ایمیل حالا از افزونه پیامکی ووکامرس نصب کردم مشکلی ندارم فقط این افزونه از یوزر نیم کاربر که شماره موبایل استفاده نمیکنه و یک فیلد اضافه میشه به عنوان شماره موبایل که کاربران من باید دوبار این شماره موبایل وارد کنند .و اگر فیلد موبایل پر نشه نه خرید نمیتونه انجام بده آیا راه حلی هست که به افزونه پیامکی ووکامرس مشخص بشه شماره موبایل از یوزر کاربران استفاده کنه؟

منم با این معضل روبرو هستم ای کاش بزرگواران یه تمهیدی برای این مورد بی اندیشن یا افزونه پرشین ووکامرس اس ام اس رو طوری طراحی کنن به به واسطه این افزونه بشه در سایت عضو هم شد ؟

من هر کاری کردم موردی در افزونه نبود که بشه بخش عضویت وردپرس رو هم تحت تاثیر قرار بده و بتونیم با این افزونه به وسیله پیامک عضویت رو انجام بدیم و به 2 افزونه جداگانه نیازی نباشه ! بزرگواران همتی کنید قابلیت ثبت نام و عضویت هم به این افزونه اضافه بشه یه محیط یکپارچه رو شاهد باشیم

آخرین ویرایش:

farshid120

تازه وارد

منم با این معضل روبرو هستم ای کاش بزرگواران یه تمهیدی برای این مورد بی اندیشن یا افزونه پرشین ووکامرس اس ام اس رو طوری طراحی کنن به به واسطه این افزونه بشه در سایت عضو هم شد ؟

من هر کاری کردم موردی در افزونه نبود که بشه بخش عضویت وردپرس رو هم تحت تاثیر قرار بده و بتونیم با این افزونه به وسیله پیامک عضویت رو انجام بدیم و به 2 افزونه جداگانه نیازی نباشه ! بزرگواران همتی کنید قابلیت ثبت نام و عضویت هم به این افزونه اضافه بشه یه محیط یکپارچه رو شاهد باشیم

منم همین اشکالات دارم. :|

sina0861

تازه وارد
سلام بالاخره چیکار کردید؟ هر دو افزونه رو با هم فعال کردید؟ و دوبار تلفن همراه کاربر را دریافت میکنید؟
نه افزونه پیامک ووکامرس حذف کردم برای قالب من ی مشکلی داره وقتی فرم مشخصات میاد همونجا پیغام نمیده که تلفن وارد نکردید میره تا آخرین مرحله واسه پرداخت بعدش میگه شماره تلفن نا معتبر بخاطر این غیر فعالش کردم چون خیلیا وارد نمیکنن دوتا شماره

farshid120

تازه وارد
نه افزونه پیامک ووکامرس حذف کردم برای قالب من ی مشکلی داره وقتی فرم مشخصات میاد همونجا پیغام نمیده که تلفن وارد نکردید میره تا آخرین مرحله واسه پرداخت بعدش میگه شماره تلفن نا معتبر بخاطر این غیر فعالش کردم چون خیلیا وارد نمیکنن دوتا شماره

جسارتا یا افزونه ایی برای حذف فیلدهای اضافی صفحه پرداخت ووکامرس نصب کردید.
یا از داخل فایل فانکش فیلد مربوط به "تلفن همراه" حذف/غیرفعال کردید.

sina0861

تازه وارد
جسارتا یا افزونه ایی برای حذف فیلدهای اضافی صفحه پرداخت ووکامرس نصب کردید.
یا از داخل فایل فانکش فیلد مربوط به "تلفن همراه" حذف/غیرفعال کردید.
آره حتی این فیلدهم نباشه باز پیغام خطا میده البته افزونه ووکامرس پیامکی از یوزر نیم استفاده نمیکنه برای ارسال پیام مشکل همینجاسباید ی گزینه بزارن که بشه مشخص کنی براش از چه فیلدی بگیره این شماره تلفن

sina0861

تازه وارد
اینجا کسی بلده کد نویسی هنگام ثبت نام در ورد پرس بخوام اتوماتیک یک فیلد یک عدد ثابت ثبت بشه

mehsha

تازه وارد
سلام
وقت به خیر
امکانش هست نام فروشگاه (دکان) و اگر بشه آدرس و … رو هم در پیامک ارسالی به مدیر ارسال کرد؟

mohsen_ahmadi

تازه وارد
سلام وقت بخیر
لطفا وب سرویس های جدید رو به افزونه اضافه کنید هزینه اش هم هرچقدر باشه پرداخت میکنم این افزونه ی خیلی خوبی هستش قبلا ازش استفاده می کردم ولی الان با خطای پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: int(0) مواجه میشم . لطفا تمهیداتی لحاظ کنید که بتونیم مجدد از این افزونه استفاده کنیم .
باتشکر فروان

maysam7026

تازه وارد
سلام وقت بخیر من از این افزونه بر روی فروشگاه استفاده میکنم ولی با وجود اینکه تمامی گزینه های مربوط به ارسال پیامک به فروشنده رو انتخاب کردم هیچ پیامکی ارسال نمیشه (در قسمت آرشیو پیام ها هم چیزی نمیاد ) درصورتیکه واسه مشتری پیامک ارسال میشه و در قسمت آرشیو پیامها هم پیامک مشتری درج میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

goldenswan

تازه وارد
سلام. ممنون بابت بروز رسانی.
یه سوال داشتم، آیا این امکان وجود داره که فروشندگان دکان هم بتونن پیامک های دریافتی خودشون رو داشته باشن؟
توی یکی از توسعه دهنده های دکان این مورد رو پرسیدم گفتن باید با آپدیت جدید پیامک ووکامرس این قابلیت اضافه بشه.

rezarm

تازه وارد
با سلام
اگر امکانش هست سرویس پیامکی ippanel را هم قرار بدید

farhadelyasi

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز
من تمام ۱۱ صفحه این تاپیک رو خوندم تا فقط به یک جواب برسم. و متاسفانه نرسیدم.
با اینکه چند بار پرسیده شد یوزر متا فروشندگان چه چیزی هست، کسی پاسخ نداد و سازندگان هم شاید دلیل ساخت قسمت پیامک فروشندگان رو خودشون هم نمیدونن و پاسخ های سر بالا بسیار عجیب هست.
فقط فهمیدم که باید از دیتا بیس اینو فهمید که قطعا اکثرا شاید آشنایی نداشته باشند و اگر کسی بلده ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون

mazraee

تازه وارد
سلام
میخواستم بدونم در تنظیمات افزونه پیامک، دقیقاً فرق «وضعیت در انتظار پرداخت (بلافاصله بعد از ثبت سفارش)» با «وضعیت در انتظار پرداخت (بعد از تغییر وضعیت سفارش)» چیه؟

mehdi2001

تازه وارد
سلام وقت بخیر ممنون از افزونه عالی و بسیار کاربردی شما
یه موردی که به آن برخورد کردم و ممنون میشم اگر بررسی بفرمایید اینکه در مواردی نیاز هست که موجودی روی سایت باشد اما کاربر نتواند کالا بخرد در این موارد ما به جای صفر کردن موجودی قیمت آنرا برمیداریم. اتفاقی که در این حالت می افتد اینه که گزینه اشتراک پیامک برای موجود شدن کالا حذف می شود. می خواستم اگر امکان داره گزینه اطلاع رسانی موجود شدن کالا در این حالت توسط کاربر مشاهده شود. ممنونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا