تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

goldenswan

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز
من تمام ۱۱ صفحه این تاپیک رو خوندم تا فقط به یک جواب برسم. و متاسفانه نرسیدم.
با اینکه چند بار پرسیده شد یوزر متا فروشندگان چه چیزی هست، کسی پاسخ نداد و سازندگان هم شاید دلیل ساخت قسمت پیامک فروشندگان رو خودشون هم نمیدونن و پاسخ های سر بالا بسیار عجیب هست.
فقط فهمیدم که باید از دیتا بیس اینو فهمید که قطعا اکثرا شاید آشنایی نداشته باشند و اگر کسی بلده ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون
منم دقیقا همین سوال رو دارم.
از دوستان و متخصصان این زمینه کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟
یوزر متای فروشندگان رو از کجا باید بدست بیاریم؟
و اینکه آیا با این کار میشه برای هر فروشنده، پیامک سفارشش جداگانه ارسال بشه و نیاز نباشه توی هر محصول دونه دونه شماره موبایل اضافه کنیم؟

shahram90

تازه وارد
بنده ووکامرس رو دانلود کردم و بارگزاری کردم تو پیشخوانم ولی آیکونش تو قسمت سمت راست (پیشخوان) نمیاد . تو قسمت افزونه کامل نشسته ولی آیکونش نیست چکار باید بکنم ؟ مرسی

sh137189

تازه وارد
سلام من افزونه پیامک ووکامرس رو نصب کردم ولی وب سرویس سامانه پیامک من داخلش نبود چطوری ادیتش کنم و وب سرویس سامانه پیامکم روبهش اضافه کنم؟

sh137189

تازه وارد
پیامک تست که ارسال می کنم این پیغام رو میده

تابع درگاه پیامکی شما داخل کلاس درگاه های پیامکی وجود ندارد.

amir7ehsan7

تازه وارد
با عرض سلام و وقت بخیر، این افزونه نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته که جای تشکر دارد ولی یک مشکلی که در نسخه جدید افزونه مشاهده کردم این بود که در اطلاع رسانی محصول به مدیر یا مشتری در مورد محصول متغییر، فقط نام محصول ارسال میشود ولی در نسخه های قبلی مخصوصا نسخه 3.7 نام محصول بصورت کامل همراه با متغییرهایش ارسال میشد که از شما خواهشمندم در آپدیت جدید این افزونه این قابلیت را دوباره به افزونه بازگردادنید.

تصویر پیوست نمونه sms ارسالی می باشد که سفارش 1829 با افزونه 3.7 ارسال شده و سفارش 1830 با افزونه 4.0.3 که همانطور که مشخص است افزونه قدیمی تر نام کالای متغییر را به خوبی با تمام متغییرهاش ارسال می کند.

3ghb_screenshot2.png

با تشکر
سلام دوست عزیز برای این مشکل راه حلی پیدا شد؟

shahram90

تازه وارد
سلام وقت بخیر
بنده ووکامرس فارسی رو آپلود کردم و فعال سازی هم کردم ولی آیکون ووکامرس و محصولات تو پیشخوان من نمیاد یعنی منو ساید بار بغل ، که کار ویرایشمو شروع بکنم ممنون میشم کمک کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
میخواستم بدونم در تنظیمات افزونه پیامک، دقیقاً فرق «وضعیت در انتظار پرداخت (بلافاصله بعد از ثبت سفارش)» با «وضعیت در انتظار پرداخت (بعد از تغییر وضعیت سفارش)» چیه؟
یکی پس از سفارش توسط کاربر ، همون لحظه ایجاد میشه
یکی توسط مدیر ، ممکنه وضعیت به در انتظار پرداخت در بیاد.
یعنی وضعیت اولیه و ثانویه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بنده ووکامرس رو دانلود کردم و بارگزاری کردم تو پیشخوانم ولی آیکونش تو قسمت سمت راست (پیشخوان) نمیاد . تو قسمت افزونه کامل نشسته ولی آیکونش نیست چکار باید بکنم ؟ مرسی
ووکامرس فارسی رو نصب کردید! ووکامرس رو هم نصب کنید...
لطفا سوالات بی ربط در این بخش مطرح نکنید.
و اینکه آیا با این کار میشه برای هر فروشنده، پیامک سفارشش جداگانه ارسال بشه و نیاز نباشه توی هر محصول دونه دونه شماره موبایل اضافه کنیم؟
فعلا امکان پذیر نیست. در حال توسعه هستیم.

amir7ehsan7

تازه وارد
سلام خسته نباشید، امکان اینکه آیتم های محصول را داخل اس ام اس مدیر نشون بدیم نیستش؟ من all_items رو که میذارم فقط اسم محصول میره برای مدیر ولی سایز و رنگ رو نمیفرسته که این دوتا آیتم های مهمی هستن چون فروشگاه مربوط به فروش کیف و کفش هستش

heiloo

تازه وارد
با توجه به اینکه نام بعضی سامانه ها قبلا بوده ولی در آبدیت جدید نیست چه سامانه ای رو انتخاب کنم که در آبدیت های بعدی حدف نشن

webamad.ir

تازه وارد
سلام و عرض ادب ببخشید من از پنل ippanel و بصورت پترن استفاده میکنم پترن هایی که از وبسایت گرفتم رو به شکل صحیح وارد کردم و متغیر ها رو هم براش تغریف کردم ولی زمانی خرید انجام میشه و تکمیل میشه پیامی ارسال نمیشه !! (پیامک رو گذاشتم ارسال زمانی که خرید کامل شد) ولی بصورت دستی ارسال میکنه
دلیل و عیبش چیه؟؟
درضمن میشه بخشیو اضافه کرد که تلفن همراه وارد شده در فیلد های ووکامرس رو بگیره و کد تایید بفرسته و کاربر مجبور به تایید تلفن همراه باشه؟؟

masoud ashoori

کاربر عضو
با درود
سلام و عرض ادب ببخشید من از پنل ippanel و بصورت پترن استفاده میکنم پترن هایی که از وبسایت گرفتم رو به شکل صحیح وارد کردم و متغیر ها رو هم براش تغریف کردم ولی زمانی خرید انجام میشه و تکمیل میشه پیامی ارسال نمیشه !! (پیامک رو گذاشتم ارسال زمانی که خرید کامل شد) ولی بصورت دستی ارسال میکنه
دلیل و عیبش چیه؟؟
پنل پیامک ippanel و نمایندگان آن پشتیبانی نمیشود. میبایست از پنل های پیامکی دیگر استفاده نمایید.
درضمن میشه بخشیو اضافه کرد که تلفن همراه وارد شده در فیلد های ووکامرس رو بگیره و کد تایید بفرسته و کاربر مجبور به تایید تلفن همراه باشه؟؟
این مورد توسط قابل انجام است.

mehdi2001

تازه وارد
سلام وقت بخیر ممنون از افزونه عالی و بسیار کاربردی شما
یه موردی که به آن برخورد کردم و ممنون میشم اگر بررسی بفرمایید اینکه در مواردی نیاز هست که موجودی روی سایت باشد اما کاربر نتواند کالا بخرد در این موارد ما به جای صفر کردن موجودی قیمت آنرا برمیداریم. اتفاقی که در این حالت می افتد اینه که گزینه اشتراک پیامک برای موجود شدن کالا حذف می شود. می خواستم اگر امکان داره گزینه اطلاع رسانی موجود شدن کالا در این حالت توسط کاربر مشاهده شود. ممنونم

ezabadi

تازه وارد
باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان

بنده افزونه Persian Woocommerce Sms رو نصبش کردم، توی صفحه پرداخت شماره مشتری که میگیره براش اس ام اس نمیاد کاملاً بررسی کردم متوجه شدم که شماره ای که برای پنل پیامک باید بره صحیح به این شکله : 00989121231234 اما شماره مشتری اینجوری ارسال میکنه: 009121231234 و در نتیجه پنل شماره رو نمیشناسه و ارسال نمیشه وقتی هم که مشتری شماره رو +989121231234 وارد میکنه میگه که شماره نا معتبر است، لطفاً یک راهنمایی کلی بکنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

farhadelyasi

تازه وارد

من پیدا کردم.
از phpmyadmin باید پیدا کنید. برای من dpp_sms_sales بوده. امیدوارم به درد خیلی ها بخوره.

amin_b1993

کاربر عضو
سلام دوستان
من برایفروشگاه ووکامرسیم از این پلاگین استفاده میکنم و پنل اس ام اس هم آیپی پنل بوده که البته الانمثه اینکه به شرکت مکث اس ام اس فروخته شده

توی لیست اس ام اس های ارسالیپلاگین برای هر پیام این ارور رو نشون میده

تابع درگاه پیامکی شما داخل کلاس درگاه های پیامکی وجود ندارد.

چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟مشکل چیه؟

goldenswan

تازه وارد
شما مشکل شماره رو حل کردین ؟
میشه کامل تر توضیح بدین لطفا
منم گشتم چیزی پیدا نکردم!
الان به ناچار برای هر محصول شماره موبایل فروشنده رو دستی وارد میکنم!
وقتی هم محصول چند فروشنده میشه، باید دونه دونه تغییر بدم.

goldenswan

تازه وارد
یه سوال...
واسه سایتای چند فروشندگی، چطور میتونیم توی پیامک مدیر کل فیلدی اضافه کنیم که اسم فروشگاه رو هم نمایش بده.
مثلا بنویسیم سفارش شماره ۱۲۳۴ در فروشگاه (اسم فروشنده) ثبت شد.
توی شورت کد ها چیزی مربوط به فروشنده وجود داره برای این کار؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

sorigraphic

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من تنظیمات پیامک ارسال به فروشنده رو تیک زدم ولی ارسال نمیشه
با متی کاربر باید ارسال کنم ؟
و اینکه چطوری میشه متای کاربر رو ساخت ؟
متن درخواستی : این قابلیت وجود خواهد داشت که کلید متای کاربر یا User Meta Key مربوط به شماره موبایل فروشندگان را در این فیلد وارد کنید تا به صورت خودکار پیامک به شماره موبایل ثبت شده برای آن متا ارسال شود.
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا