تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehranyr

تازه وارد
سلام دوستان
آیا پنل پیامکی وجود دارد که شماره موبایل مشریانو بصورت خودکار به لیست شماره موبایل های اکانتمون در اون پنل منتقل کنه و بشه شماره هارو بر اساس محصولی که خریداری کرده گروه بندی کرد؟ دقیقا مثل سیستم های ایمیل مارکتینگ که با نصب یک افزونه به وبسایت متصل میشن مثل میلرلایت سندر میل چیمپ ...

Sashi24

تازه وارد
سلام دوستان برای crm در وردپرس گزینه خاصی دارند؟

کاویان مهر

تازه وارد
با سلام و احترام. زمانی که می خوام خبرنامه رو فعال کنم در صفحه محصول بعد از وارد کردن شماره میزنه خطایی رخ داده دوباره امتحان کنید

milad2015

تازه وارد
با سلام و عرض خسته نباشید. افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس در قسمت خبرنامه محصولات گزینه اطلاع رسانی فقط در محصولات ناموجود در وبسایت ما ظاهر می شود و برای مثال در زمان فعال کردن اطلاع رسانی حراج محصول این گزینه ظاهر نمی شود.قالب سایت فلتسام هست
لطفا راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:

zahra.hzsa

تازه وارد
سلام تو قسمت خبرنامه محصولات اون قسمت جایگاه نمایش فرم عضویت در خبرنامه محصول گزینه نمایش خودکار در بدنه محصول و نمایش خودکار زیر بدنه شاخص برای من کار نمیکنه.

milad2015

تازه وارد
سلام تو قسمت خبرنامه محصولات اون قسمت جایگاه نمایش فرم عضویت در خبرنامه محصول گزینه نمایش خودکار در بدنه محصول و نمایش خودکار زیر بدنه شاخص برای من کار نمیکنه.
دقیقا مشکل منم همینه فقط برای محصولات ناموجود اگر گزینه اش فعال باشه ظاهر میشه

atefe khorasani

تازه وارد
با سلام . برای قسمت خبرنامه محصولات اس ام اس ها فقط برای محصولاتی که میره که یک نفر شماره داده . محصولاتی که چندین نفر درخواست خبر دادن ارسال نمیشه . با اینکه شماره ها با کاما از هم جدا شدن . {"return":{"status":411,"message":"دریافت کننده نامعتبر است"},"entries":null} ارور هم این هست . چه کار باید بگنم ؟

adabi

تازه وارد
سلام من از ملی پیامک یک پنل خریدم و تنظیمات افزونه رو انجام دادم . وقتی میخوام پیام تستی ارسال کنم این پام خطا میاد میتونین راهنماییم کنین؟

Fatal error: Uncaught Error: Class "SoapClient" not found in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-gateways.php:1811 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-helper.php(991): WoocommerceIR_SMS_Gateways->melipayamak(Array) #1 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-bulk.php(61): WoocommerceIR_SMS_Helper->SendSMS(Array) #2 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(303): WoocommerceIR_SMS_Bulk->bulkNotice('') #3 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 C:\xampp\htdocs\wp-includes\plugin.php(470): WP_Hook->do_action(Array) #5 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-settings-api.php(306): do_action('pwoosms_setting...') #6 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-settings.php(79): WoocommerceIR_SMS_Settings_Api->show_forms() #7 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(303): WoocommerceIR_SMS_Settings->settingPage('') #8 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters('', Array) #9 C:\xampp\htdocs\wp-includes\plugin.php(470): WP_Hook->do_action(Array) #10 C:\xampp\htdocs\wp-admin\admin.php(259): do_action('%d9%88%d9%88%da...') #11 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-gateways.php on line 1811

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام من از ملی پیامک یک پنل خریدم و تنظیمات افزونه رو انجام دادم . وقتی میخوام پیام تستی ارسال کنم این پام خطا میاد میتونین راهنماییم کنین؟

Fatal error: Uncaught Error: Class "SoapClient" not found in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-gateways.php:1811 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-helper.php(991): WoocommerceIR_SMS_Gateways->melipayamak(Array) #1 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-bulk.php(61): WoocommerceIR_SMS_Helper->SendSMS(Array) #2 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(303): WoocommerceIR_SMS_Bulk->bulkNotice('') #3 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 C:\xampp\htdocs\wp-includes\plugin.php(470): WP_Hook->do_action(Array) #5 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-settings-api.php(306): do_action('pwoosms_setting...') #6 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-settings.php(79): WoocommerceIR_SMS_Settings_Api->show_forms() #7 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(303): WoocommerceIR_SMS_Settings->settingPage('') #8 C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters('', Array) #9 C:\xampp\htdocs\wp-includes\plugin.php(470): WP_Hook->do_action(Array) #10 C:\xampp\htdocs\wp-admin\admin.php(259): do_action('%d9%88%d9%88%da...') #11 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\includes\class-gateways.php on line 1811
دوست عزیز
خطا مشخصه
در لوکال هاست SOAP فعال نیست.

با سلام . برای قسمت خبرنامه محصولات اس ام اس ها فقط برای محصولاتی که میره که یک نفر شماره داده . محصولاتی که چندین نفر درخواست خبر دادن ارسال نمیشه . با اینکه شماره ها با کاما از هم جدا شدن . {"return":{"status":411,"message":"دریافت کننده نامعتبر است"},"entries":null} ارور هم این هست . چه کار باید بگنم ؟

شرکت ارائه دهنده شما چیه؟

erfanatp

تازه وارد
سلام. با sms.ir مشکل داره و خطای
«خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نمی باشدsystem error»
رو میده.
با خود پشتیبانی sms.ir هم صحبت کردم میگن از پلاگین WoocommercePluginSMSIR-V3.1 استفاده کنم. ولی من می‌خوام از پلاگین شما استفاده کنم.

komsboy_more

تازه وارد
سلام و وقت به خیر
امروز از ساعت حدود 12:30 روز 11 دی 1400 پلاگین دیگه پیام ارسال نمیکنه
این خطا رو میده:

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: Error Fetching http headers

وب سرویس فراپیامک.
وب سرویس آنلاین هست و بقیه پلاگین هامون مثه digits و پیامک وردپرس دارن کال میکنن و ارسال میشه. فقط مشکل روی پلاگین پیامک ووکامرس هست.
ادرس وب سرویس هم از داخل فایل که IP بود به domain فراپیامک تغییر دادم فرقی نکرد.
فایروال رو غیر فعال کردم. نتیجه ای نداشت.

امکانش هست راهنمایی بفرمایید ؟

dgkade

تازه وارد
سلام وقت بخیر
چطور میتونم شورتکد ادد کنم به بقیه شورتکد های پیامک
میخوام کد تخفیف استفاده شده مشتری برای سفارش هم به مدیر ارسال بشه

یا متون دلخواه دیگه ای که میخوام داینامیک ارسال بشهبه مشتری یا مدیر

با تشکر

dgkade

تازه وارد
سلام وقت بخیر
چطور میتونم شورتکد ادد کنم به بقیه شورتکد های پیامک
میخوام کد تخفیف استفاده شده مشتری برای سفارش هم به مدیر ارسال بشه

یا متون دلخواه دیگه ای که میخوام داینامیک ارسال بشهبه مشتری یا مدیر

با تشکر
دوستان کسی نظر نداره

15168soltani

تازه وارد
سلام یه افزونی تو صفحه اول برای چارت سازمانی معرفی شده ولی لینک دانلود نیست چرا

hamidreza45632

تازه وارد
سلام چرا وقتی با Rest Api سفارش ثبت میشه پیامک به مشتری ارسال نمیشه ولی وقتی از پنل ادمین ثبت میشه ارسال میشه ؟
تازه تنظیمات هم روی حالت ارسال اجباری هستش , خیلی باگ مسخره ایه

karimiyan

تازه وارد
سلام وقت بخیر
1. محصولات متغیر، به درستی پیامک نمیشوند. دیدم بارها این موضوع ذکر شده اما پاسخی نبود. یه لینک هم وجود داشت که باز نمیشد.
2. همین طور در خبرنامه ی محصولات، این امکان وجود ندارد که ثبت نام برای یک محصول متغیر خاص وارد شود.
3. ضمنا مناسب بود که فیلد نام هم در خبرنامه قابل انتخاب بود.

karimiyan

تازه وارد
4. لطفا بفرمایید به چه دلیلی ارائه ی دهنده ی پیامک ippanel امکان اضافه شدن به فهرست را ندارد و لزوما باید مکملی اضافه شود؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoudnkh

mohammad.ah

تازه وارد
سلام
من یه خطایی دارم توی افزونه اونم اینکه به صورت تستی از خود پلاگین پیام ارسال میکنم ارسال میشه ولی به صورت خودکار که ووکامرس ارسال میکنه ارسال نمیشه و مینوسه پاسخ وبسرویس خطای 20
ممنون میشم راهنماییم کنید

hamishe

تازه وارد
من یک سایت وردپرسی دارم که برای املاک هستش میشه یک نگاهی بهش بندازید و منو راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا