تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nayereh1012

تازه وارد
سلام در نسخه جدید افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس ippanel در قسمت وب سرویس وجود نداره .. ممنون میشم اضافه کنید .. یا راهنمایی کنید..

forouzandea

تازه وارد
با سلام
امکان افزودن وب سرویس وجود دارد. در صورت امکان یک راه ارتباطی ارسال نمایید.

tizboy2010

تازه وارد
سلام. در بخش خبرنامه محصولات تنظیمات رو ست میکنم.درصفحه محصول تیک ها و موبایل رو میزنم فقط نقطه ها میچرخه و ثبت نمیشه. با inspect element که دیدم ارور 500 در فایل admin-ajax میده. چکار باید بکنم؟

moli_ahmad

تازه وارد
با سلام و وخسته نباشید در افزونه شما در اپدیت جدید این خطا را میدهد
اطلاعیه: افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس شما با نسخه جدید افزونه دکان پلاس پلاس هماهنگ نشده است.
برای هماهنگی لطفا افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس رو غیر فعال و حذف نمائید و مجدد از بخش افزودن پلاگین در وردپرس این افزونه را با نام persian woocommerce sms جستجو و نصب نمائید.
نگران از دست رفتن اطلاعات پنل پیامکی یا اطلاعات پیامک های قبلی نباشد. و تمامی اطلاعات از قبل درج شده یا وارد شده در افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس بعد از نصب افزونه مجدد قابل نمایش خواهد بود.
برای تست که انجام میدم این خطا را میده

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from ' ' : failed to load external entity " "

بنده از پنل نیاز پرداز استفاده میکنم

farhadfahimpour

تازه وارد
سلام دوستان
من پیامک فروشندگان رو تعریف کردم و شورتکد {vendor_price} رو داخل پیامک ارسالی به فروشنده قرار دادم.
مشکلی که هست اینه که شورتکد مبلغ رو به اینصورت در پیامک ارسال میکنه(مثلا برای 10000 تومان) :
10000 تومان
عبارت اضافه ای که بعد از مبلغ ارسال میشه رو از کجا میتونم حذفش کنم؟
درود و وقت بخیر
منم دقیقا همین مشکلو دارم
لطفا بررسی بفرمایید

OPLAZA

تازه وارد
سلام
من پلاگین رو نصب و تنظیماتشم انجام دادم اما تو قسمت آرشیو پیامک ها این ارور را دارم و وردپرس پیام میده که مشکل جدی باهاش داره

Fatal error: Uncaught TypeError: Return value of WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table::record_count() must be of the type int, null returned in /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php:291 Stack trace: #0 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php(209): WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table->record_count() #1 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php(416): WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table->prepare_items() #2 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WoocommerceIR_SMS_Archive->archiveTable(Array) #3 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-con in /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php on line 291
یک خطای مهم در این وب سایت وجود دارد. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.

OPLAZA

تازه وارد
سلام
من پلاگین رو نصب و تنظیماتشم انجام دادم اما تو قسمت آرشیو پیامک ها این ارور را دارم و وردپرس پیام میده که مشکل جدی باهاش داره

Fatal error: Uncaught TypeError: Return value of WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table::record_count() must be of the type int, null returned in /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php:291 Stack trace: #0 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php(209): WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table->record_count() #1 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php(416): WoocommerceIR_SMS_Archive_List_Table->prepare_items() #2 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WoocommerceIR_SMS_Archive->archiveTable(Array) #3 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/opl/domains/opl/public_html/wp-con in /home/opl/domains/opl/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/includes/class-archive.php on line 291
یک خطای مهم در این وب سایت وجود دارد. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.

کسی نیست راهنمایی کنه مشکل من از کجاست؟

mozhde_z

تازه وارد
سلام. مشابه این مسئله در یک سایت باربری شمال و مازندران بنام تک بار پارسیان بود که با ویرایش فیلدها درست شد

m0000hamad

تازه وارد
سلام بنده این افزونه رو نصب کردم ولی مشکلی که هست اینه پیامک فارسی که روی گوشی میاد حرف ناخوانا و عدد های عجیب هست ولی پیام انگلیسی راحت میاد.با افزونه wp-sms امتحان کردم این مشکل رو نداشت

moli_ahmad

تازه وارد
داداش توی نسخه 4.4.2. پیام های ارشیو نمایش داده نمیشه و اینکه کمی داره سایت رو هم کند میکنه یه برسی دیگه هم بکن

erfanath

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من تنظیمات افزونه رو انجام دادم که به صورت اتوماتیک پیامگ ها برای کاربر ارسال بشه. اما تیک اختیاری بودن دریافت پیامک اعمال نمیشه. به همین خاطر آخر صورت حساب باید کاربر تیک دربافت پیامک رو بزنه و اگر نزنه پیامک براش ارسال نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

h.sayyari

تازه وارد
بعد از اپدیت افزونه، پیانک ها ناخوانا ارسال میشود. مثلا جمله "این یک تست است." به صورت زیر ارسال میشود: %D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%8C+%D8%A7%DB%8C%D9%86+%DB%8C%DA%A9+%D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D8%B3%D8%AA.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepanta-s

h.sayyari

تازه وارد
بعد از اپدیت افزونه، پیانک ها ناخوانا ارسال میشود. مثلا جمله "این یک تست است." به صورت زیر ارسال میشود: %D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%8C+%D8%A7%DB%8C%D9%86+%DB%8C%DA%A9+%D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D8%B3%D8%AA.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepanta-s

sepanta-s

تازه وارد
من هم پس از آپدیت به نسخه ۴.۴.۲ ارسال پیام به صورت حروف ناخوانا در آمد،مجدد نسخه ۴.۴.۱ رو نصب کردم درست شد!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadi3596

akhbari65

تازه وارد
سلام
امکانش هست در صفحه wp-admin/admin.php?page=persian-woocommerce-sms-pro&tab=send بتونیم یکسری پاسخ آماده تعریف کنیم
یعنی لیستی از پاسخ ها باشه و وقتی روش کلیک می کنیم متن پاسخ داخل باکس متن پیامک قرار بگیره

پاسخ های آماده رو هم خودمون وارد کنیم.
با تشکر از کار قشنگ و حرفه ای شما

hadi3596

تازه وارد
سلام
کل آرشیو پیام ها نمایش داده نمیشه.
عجیبه
انگار هیچ پیامکی ارسال نشده
نسخه ۴.۴.۳ نصب هست

آخرین ویرایش:

mostafarkn

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من افزونه رو به روزرسانی کردم اما متاسفانه هنوز آرشیو پیام های ارسالی خالیست و پیامک ها نمایش داده نمی شوند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadi3596

kabook

تازه وارد
سلام
سامانه ssmss.ir
به دو بخش تقسیم شده و افرادی که شماره های اختصاصی داشتن رو برده روی
اگر امکان داره این سامانه که دقیقا مانند ssmss.ir هست را نیز به افزونه اضافه کنید
چوم من هر بار آبدیت می دهید دستی دامین ها رو تغییر میدم

pouyairanzad

تازه وارد
سلام روزتون بخیر وب سرویس وجود نداره امکانش هست اضافه کنید
من خرید کردم بعد فهمیدم نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا