تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

roozbeh837

تازه وارد
سلام وخسته نباشید من افزونه رو نصب کردم و تنظیمات رو انجام دادم ولی مشکلی که هست وارد صفجه عضویت میشم و تستی فرم رو پر میکنم و ثبت نام رو میزنم گزینه لودینگ همینطور میچرخه و ثبت نام هم تکمیل نمیشه یا در بخش فراموشی رمز هم همینطور هست

تنها مورد لاگین به سایت درست کار میکنه این مشکل رو چطور حلش کنم

Ro_e_ali

تازه وارد
سلام.
من اخرین ورژن دیجیت (6.12.0.6) رو نصب کردم، اما موقع ورود یا ثبت نام برای ارسال پیامک روی لودینگ گیر می کنه!
تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم درست نشد، قالب رو هم عوض کردم، اما همچنان مشکل پا برجا بود. میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

roozbeh837

تازه وارد
سلام.
من اخرین ورژن دیجیت (6.12.0.6) رو نصب کردم، اما موقع ورود یا ثبت نام برای ارسال پیامک روی لودینگ گیر می کنه!
تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم درست نشد، قالب رو هم عوض کردم، اما همچنان مشکل پا برجا بود. میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟
بنده هم همین مشکل رو دارم و تست کردم ولی مشکل پا برجاست گویا مشکل از افزونه هست

محمدآبادی

تازه وارد
سلام
برای راه اندازی این افزونه نیاز به کمک دارم
09354200694
واتساپ و تلگرام

پیام یزدانیان

کاربر عضو
بنده هم همین مشکل رو دارم و تست کردم ولی مشکل پا برجاست گویا مشکل از افزونه هست
این دوستمون سایتشون بررسی شد / ایشون ارسال بر اساس پترن را فعال کردن ولی الگویی از سامانه پیامک خودشون وارد نکرده بودن بنابر این افزونه در حالت لود میمونه چون سامانه اش جوابگو نیست..

راضیه موسوی

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر
با آپدیت این پلاگین متاسفانه به مشکل خوردیم و اصلا شماره موبایل در فرم ها نشون داده نمیشه

nader_kh255

تازه وارد
برای ثبت نام در pc کیبورد روی فارسی باشه شماره رو قبول میکنه و مشکلی نداره
ولی روی نسخه موبایل اگه کیبورد گوشی روی فارسی باشه میگه شماره اشتباه است اینو هم حتما اصلاح کنید

پیام یزدانیان

کاربر عضو
برای ثبت نام در pc کیبورد روی فارسی باشه شماره رو قبول میکنه و مشکلی نداره
ولی روی نسخه موبایل اگه کیبورد گوشی روی فارسی باشه میگه شماره اشتباه است اینو هم حتما اصلاح کنید
در حال کار روی آپدیت ورژن 7 افزونه هستم ، تایپ اعداد فارسی رو انجام دادم . انشالله بعد از آپدیت ورژن 7 ، تایپ اعداد فارسی هم قرار داده میشه + فیلم.

armanempier

تازه وارد
با سلام
میشه لطف کنین css سفارشی استایل جدید رو بزارین ؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

milad1990

تازه وارد
سلام .بنده افزونه دیجتس نصب کردم برا شورت کد ها مشکل دارم تو قسمت برگه ها از طریق کد کوتاه شورت کد ساختم ولی روی لینک ک کلیک میکنم فرم ورود و عضویت نمیاد باید چیکار کنم؟

stormi

تازه وارد

stormi

تازه وارد

miladkehtari

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من جدیدترین نسخه دیجیت رو هم نصب کردم ولی هنوز صفحه پوسته مشکل داره و یه صفحه سیاه میاره
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
You must be registered for see images attach

zeidolla

تازه وارد
سلام با تشکر از زحمات شما
بنده ورژن فراز اس ام ای رو نصب کرده بودم کار میکرد ورژن شما رو نصب کردم کار نمی کنه
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز ، افزونه به نگارش 7 اپدیت شد. دانلود کنید. سوالی بود بپرسید.

توجه داشته باشید ک افزونه تست شده و مشکلی در کارکرد ندارد.​

leilan

تازه وارد
سلام دوستان عزیز ، افزونه به نگارش 7 اپدیت شد. دانلود کنید. سوالی بود بپرسید.

توجه داشته باشید ک افزونه تست شده و مشکلی در کارکرد ندارد.​
ممنون از آپدیت جدید
بخش ورود، بعد از باکس شماره موبایل، باتنی که باید کلیک بشه و کد تائید ارسال بشه وجود نداره، تو تنظیمات کد تائید رو انتخاب کردم

از کجا حالت ورود و ثبت نام رو به مودال تغییر بدم؟

amirabassh

تازه وارد
سلام
وقت بخیر
من افزونه رو نصب کردم، بسته پیامک هم از ملی پیامک خریدم ولی ارور میده:تغییرات بخوبی ذخیره نشدند
چه کاری میتونم انجام بدم؟

بالا