تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

pmncivil

تازه وارد
سلام از حالت مودال استفاده میکنم
بعضی مواقع کاربر عضو سایت میشه و پیامک دریافت میکنه و پیام شما عضو سایت شدید هم دریافت میکنه اما هنگام ورود پیام میگیره که شما باید در سایت ثبتنام کنید
از افزونه کش هم در سایت استفاده میکنم ولی از اونجایی که از حالت مودال استفاده میکنم و url بعد از کلیک روی مودال تغییر نمیکنه نمیدونم چطور مودال را از کش خارج کنم.
آیا قبلاً به این مشکل رسیدید و اگر بله راه چیه؟! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ariamns

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

بعد از وارد کردن تنظیمات و کلیک بر روی ذخیره تنظیمات پیغام میدهد که تنظیمات رو کامل کنید و در واقع تنظیمات سیو نمیشود

ghaffari273

تازه وارد
سلام چرا سامانه فراز اس ام اس را حذف کردین؟؟
افزونه دیجیتس رو شما میتونید از سایت فراز اس ام اس دانلود کنید در حال حاضر نسخه ۷.۷ قابل دانلود است و سعی می کنیم دائما نسخه های جدید را در دسترس قرار دهیم.
برای ووکامرس نیز بعد از نصب افزونه پیامک ووکامرس از مخزن وردپرس لطفا افزونه مکمل ما را نصب نمایید تا نام درگاه فراز اس ام اس اضافه شود و همچنین قابلیت ارسال سریع پیامک برای ارسال پیامک از طریق پترن به افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس اضافه شود.

ghaffari273

تازه وارد
کسی نبود جواب بده ؟؟ من از فراز اس ام اس پنل دارم وهزینه کردم الان به افزونه دیجیت به نسخه 5.6 به بالا نیاز دارم نسخه جدید را دانلود کردم فراز اس ام اس پاک شده چکار کنم؟؟؟؟؟
سلام شما میتونید افزونه دیجیتس رو از سایت ما دانلود کنید.
افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس رو هم از مخزن وردپرس دانلود کنید و سپس افزونه مکمل ما را نصب کنید تا قابلیت ارسال پیامک بر اساس پترن به پیامک حرفه ای ووکامرس اضافه شود.

ghaffari273

تازه وارد
سلام با تشکر از زحمات شما
بنده ورژن فراز اس ام ای رو نصب کرده بودم کار میکرد ورژن شما رو نصب کردم کار نمی کنه
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم
سلام ایا در افزونه دیجیتس شرکت ما مشکلی وجود داشته است که ان را حذف کردید؟

SENATORPES13

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
من دیجیتس رو نصب کردم وقتی از صفحه ورود و ثبت نام خود دیجیتس استفاده میکنم مشکلی نیست ولی وقتی از صفحه اصلی خودم برای ثبت نام استفاده میکنم وقتی ارسال کد رو میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده چه کنم؟

tamirkar

تازه وارد
بی نظیر بود مرسی ازتون

behnam_k

تازه وارد
سلام
من در وردپرس از افزونه دیجیتس برای بخش ثبت نام کاربر استفاده کردم . و میخوام همزمان یک پنل هم برای بخش ورود فروشنگان افزونه دکان به من بده .

آیا امکانش هست ؟

jahanmax

تازه وارد
سلام وقت بخیرر من این افزونه دیجیتیس رو فعال کردم وموقع ثبت نام کاربر ها وورودشان فیلد که میاد ودوتا بخش داره یه بخش ورود ویه بخش عضویت اما بعضی از کاربرها روی عضویت که کلیک میکنند فیلدش فعال نمیشه وباعث میشه کاربرا از سایت برند بیرون

royairani

کاربر عضو
اساتید خسته نباشید
من پلاگینم رو از تغیر دادم و از دانلود کردم
اما هنوز مشگلی که گفتمو دارم
لطفا راهنمایی کنید - ی بار نشد از دیجیتس استفاده کنم اذیتم نکنه 😭

mohsenfiroozi1

تازه وارد
سلام. من در ورد پرس افزونه دیجیتس رو نصب کردم و از ملی پیامک هم پنل خریدم. وقتی در ورد پرس، در قسمت سامانه پیامکی دکمه تست را میزنم، پیام زیر میاد. فکر کنم قسمت نمونه متن رو غلط پر کردم. لطفا راهنمائی کنید:
پاسخ
{"Value":"0","RetStatus":35,"StrRetStatus":"InvalidData"}

elyas balch

تازه وارد
سلام و عرض ادب
من از ورژن 7.3.3.5 که آخرین نسخه از دیجیتس فارسی است رو دانلود کردم متاسفانه با افزونه راکت تداخل داره و فرم های ورود و عضویت رو نمایش نمیده. با غیر فعال کردن افزونه مشکل حل شد.
( احتمالا بخاطر حذف جاوا اسکریپت ها اضافی توسط راکت باشه که کد های این رو هم اضافی تشخیص داده باشه ) فقط یه احتمال است.

از دوستان کسی راه حلی میدونه ؟

jomakintash

تازه وارد
سلام
پس از فعال سازی افزونه دیجیتس 7.7.0.3.3 و سامانه ملی پیامک، عضویت از طریق تایید پیامک ممکن شده است ولی در عین حال امکان عضویت از طریق رمز عبور (گزینه ثبت نام با رمز عبور) دچار اختلال شده است (تصویر پیوست شده است). لطفا در صورت امکان در حل این مشکل بنده را یاری دهید.
با تشکر

پیوست‌ها

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    31.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

m1492

تازه وارد
غیر فعال بودن دکمه ذخیره تغییرات

پلاگین دیجیت آخر ورژن رو هم حتی نصب کردممشکل حل نشد...
چی کار کنم؟ میخوام تغییرات اعمال کنم نمیشه که!
مرسی اگه راهنمایی کنید

m1492

تازه وارد
من به فتا گزارش میدم بابت پلاگین که کار نمیکنه برا چی پول دادم!

سید

تازه وارد

REST API که در سایت هیت برای چیه؟

بالا