تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

ffaezeh

تازه وارد
سلام وقت بخیر من پنل پیامکی از ملی پیامک تهیه کردم ولی موقع ارسال پیامک تست این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید.
{"Value":"0","RetStatus":35,"StrRetStatus":"InvalidData"}
سلام شما تونستین این مشکل رو رفع کنین؟

arianaco

تازه وارد
درود بر شما - یک سوال داشتم
آیا این افزونه می تواند پس از پر کردم یک فرم خاص و انتخاب یکی از چند گزینه ، پیامکی با متن جداگانه و بسته به گزینه انتخاب شده برای کاربر یا مشتری ارسال کند ؟ مثلاً اگر کاربری گزینه دکمه A را انتخاب کرده بود متن AA و اگر B را انتخاب نمود متن BB براش پیامک شود ؟ - اگر این افزونه نمی تواند ، آیا افزونه ای برای این کار سراغ دارید و معرفی می کنید ؟

Drh4m3d

تازه وارد
من افزونه ای دارم که مشتری مهمان رو به صورت خودکار ثبت نام میکنه و از شماره موبایل صورت حساب به عنوان نام کاربری استفاده میکنه واین شماره اولش صفر داره
حالا مشکل من اینه که وقتی کاربر بخواد با همون شما ره وارد بشه دیجیتس میگه چنین کاربری وجود نداره چون در فرم ورود صفر رو حذف میکنه
چطور این مشکلو حل کنم

omidhv

تازه وارد
سلام وقت بخیر
یه سوال داشتم

آیا امکان این هست که بوسیله کوئری استرینگ مسیر ریدایرکت پس از ورود رو تعیین کنیم؟
مثلا همچین چیزی:
domain.com/login/?redirect_after=newurl​

میدونم که از تو تنظیمات این رو داریم، اما من میخوام فقط برای یه سری کاربر که رو یه لینک خاص کلیک میکنن این ریدایرکت انجام بشه به صفحه خاص

webnet

تازه وارد
باسلام و احترام
افزونه دیجیتس رو نصب کردم و از قالب وودمارت استفاده می کنم وقتی روی ورود به حساب کلیک میکنم میخوام به جای اینکه وارد صفحه ورود و ثبت نام شود بجاش از مودال ورود و ثبت نام استفاده کند

reza_aghazadehh

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر راه حلی برای حذف صفر در لحظه ثبت موبایل کاربر در صفحه صورتحساب وجود داره که مشکل زیر پیش نیاد ؟؟
You must be registered for see images attach

kerasno

تازه وارد
سلام خدمت دوستان گرامی

ما یک افزونه کاملا ایرانی رو توسعه دادیم به اسم پیامک وردپرس کراسنو
خوشحال میشیم افتخار بدین و در وب سایت هاتون ازش استفاده کنید

با احترام

بالا