تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
پنل من sms.ir هست و همین مشکل وجود داره 
Untitled.png
دوست عزیز بنده به شخصه از دست وبسرویس sms.ir خسته شدم . بهشون تیکت بزنید بگید یه مستندات کامل پیامکی ( کامل با توضیحات کامل) اگه دارن به hannanstd@ ارسال کنن بروز  رسانی کنم . کامل باشه ها ( یعنی کد خطا ها و ..... همه چی توش باشه )

sajjadkh65

تازه وارد
من دو تا فایل از قسمت پشتیبانی sms.ir دانلود کردم. راهنمای وب سرویسشون هست. ببینید مناسبن برای کارتون؟

پیوست‌ها

• sms.rar
    1.7 مگابایت · بازدیدها: 5

پانیذ

تازه وارد
من دو تا فایل از قسمت پشتیبانی sms.ir دانلود کردم. راهنمای وب سرویسشون هست. ببینید مناسبن برای کارتون؟

attachicon.gif
منظور مدیر این بود که آخرین تغییرات رو لازم دارند . چون  پنل تغییراتی داده که گویا این مشکلات به وجود اومده . باید تیکت بزنید وآخرین مستندات رو ارائه کنید

roozbeh1369

تازه وارد
من تیکت زدم , مستندات رو نمیدن , میگن از ماژولی که خودمون برای دانلود گذاشتیم استفاده کنید

همون ماژول ووکامرس پارسی هست گذاشتن دانلود , همه وب سرویس ها رو حذف کردن فقط اسم خودشون هست , بعد هم نوشتن نوشته شده توسط خودشان :)

98cell.ir

کاربر عضو
من تیکت زدم , مستندات رو نمیدن , میگن از ماژولی که خودمون برای دانلود گذاشتیم استفاده کنید

همون ماژول ووکامرس پارسی هست گذاشتن دانلود , همه وب سرویس ها رو حذف کردن فقط اسم خودشون هست , بعد هم نوشتن نوشته شده توسط خودشان :)
خب وقتی اینقد کارشون بده عوض کن سرویستو عزیزم

:-"

naraqi110

تازه وارد
سلام تو تنظیمات سامانه پیام رسان یه گزینه فعال کردن وبسرویس هست که سالانه 20 تومن بابتش میگیرن یعنی این پولو ندیم افزونه شما کارنمیکنه ؟(لطفااگه همینطور یه سامانه خوب جایگزی نبراش معرف یکنید که پول الکی هم نگیره مثل اینا)خب درهرصورت تشکرات فراوان خودم رو از این افزونه مفیدتون وکلا این سایت وفروم خوب اعلام میکنم ،خیرببینید واقعا
سلام مجدد این مشکل از این سامانه نیست چون باافزونه پیامک وردپرس wpsms تونستم باهمین پنل پیامک بدم ولی باافزونه شمانه دلیل چیه ؟

hannanstd.ir

برای sms.ir وقتی مستنداتی نمیدن کاری هم از جانب ما نمیتونه انجام بگیره .

برای پیام رسان یک یوزر پس از این سامانه که میگید وب سرویسش غیرفعاله ولی با wp sms کار میکنه ارسال کنید جمعه یه بروز رسانی داریم .

arixstudio

تازه وارد
سلام دوست عزیز،

آفرین ! حدود 3 ساله که با وردپرس کار میکنم و به جرات میتونم بگم این پلاگین تمیز ترین پلاگین فارسی که تا به حال ازش استفاده کردم. از نظر کاربردی هم بسیار عالیه. واقعا دمتون گرم.

بنده فعلا تنها از پنل تلگرام باختر استفاده میکنم. از اونجایی که وب سایت بنده یک مارکت هست، بیشترین نیاز به ارسال پیامک، در بخش اطلاع رسانی به فروشندگان یا همان (مدیران محصولات) وجود داره که البته با مشکل مواجه هست ظاهرا.

به بیانی دیگر، پس از ثبت سفارش، تنها پیام به خریدار ارسال میشه.

ممکنه راهنمایی کنید؟

با سپاس

آرش

sara.hoseini

تازه وارد
سلام

من وقتی اطلاع رسانی را روشن می کنم این اخطار در صفحه محصول میاد به جای گزینه اطلاع رسانی البته جای تیک ها هست

به من از طریق پیامک اطلاع بده
Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/vhosts/mysite.com/httpdocs/files/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 191

swo9_untitled-1.jpg

hannanstd.ir

سلام

من وقتی اطلاع رسانی را روشن می کنم این اخطار در صفحه محصول میاد به جای گزینه اطلاع رسانی البته جای تیک ها هست

به من از طریق پیامک اطلاع بده

Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/vhosts/mysite.com/httpdocs/files/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 191

swo9_untitled-1.jpg
دوست عزیز 10 بار که یه موضوع رو نمیگن .

جوابتون رو توی همون پست قبلی که این رو گفتید دادم .

hannanstd.ir

@ : تو نسخه 3.3.0 که امروز منتشر شد این باگ رفع شد .

برای SMS.IR هم تست کنید باید رفع شده . اینها قبلا اگه ارسال موفق بود پاسخ OK رو برمیگردوندن . حتی توی فایل PDF هم نوشتن اگه موفق بود پاسخ OK هست ولی جواب رو خروجی گرفتم دیدم در صورت ارسال موفق پیغام OK رو عوض کردن و بجاش فارسی نوشتن 'ارسال با موفقیت انجام شد .'

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ramin005

تازه وارد
با سلام

بنده در قسمت تنظیمات، نمایش خودکارو غیرفعال کردم و همچنین دو گزینه ی پیش فرض در گزینه های اضافی رو حذف کردم اما باز هم وقتی صفحه ی محصولات رو بارگزاری مجدد میکنم به صورت خودکار گزینه ی اطلاع رسانی به همراه گزینه های اضافی نمایش داده میشه!

لطفا راهنمایی کنید آیا اطلاعات به صورت کشی چیزی جایی ذخیره شده؟ با مرورگرهای مختلف هم تست کردم

ممنون

ramin005

تازه وارد
با سلام

بنده در قسمت تنظیمات، نمایش خودکارو غیرفعال کردم و همچنین دو گزینه ی پیش فرض در گزینه های اضافی رو حذف کردم اما باز هم وقتی صفحه ی محصولات رو بارگزاری مجدد میکنم به صورت خودکار گزینه ی اطلاع رسانی به همراه گزینه های اضافی نمایش داده میشه!

لطفا راهنمایی کنید آیا اطلاعات به صورت کشی چیزی جایی ذخیره شده؟ با مرورگرهای مختلف هم تست کردم

ممنون
مشکل از تست کالاهای قدیمی بود که حل شد.

teamnet

تازه وارد
@  دوست عزیزم این آسانک خیال نداره این پنل خودش رو اضافه کنید بفرمایید هزینه اش برای اینکه خودمون اضافه کنیم چقدر میشه ؟ 

اگر کاربر دیگه یی هم هست لطفا پیام بده چند نفر بشیم هزینه اش سرشکن بشه خودمون اضافه کنیم ... 

ممنونم

arixstudio

تازه وارد
حنان جان ظاهرا بخش دوم پیام من رو ندیدید، لطفا راهنمایی کنید،

بنده فعلا تنها از پنل تلگرام باختر استفاده میکنم. از اونجایی که وب سایت بنده یک مارکت هست، بیشترین نیاز به ارسال پیامک، در بخش اطلاع رسانی به فروشندگان یا همان (مدیران محصولات) وجود داره که البته با مشکل مواجه هست ظاهرا.

به بیانی دیگر، پس از ثبت سفارش، تنها پیام به خریدار ارسال میشه و مدیریت کل. مدیران محصول ( نویسنده پست پروداکت ) پیامی نمیگیرن. 

ممکنه راهنمایی کنید؟

با سپاس

آرش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای این موضوع نیاز به شخصی سازی های خاصی دارید! که نیازمند همه کاربران هم نیست و باید براش هزینه کنید. به حنان بگید ، اگر فرصت داشته باشند با هزینه براتون انجام بدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا