تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirrahimi69

کاربر عضو
سلامی مجدد

سوالی داشتم به نظرتون از کدوم پنل اس ام اسی خرید کنم بهتره و سامانه اشم نرم افزار تحت ویندوز یا موبایل برای دسترسی داشته باشه

با تشکر

سلام.این سوال من هم هست.دوستانی که از پنل ها استفاده کردن لطف کنن و بگن که کدوم درگاه پیامک خدمات بهتری ارائه میدهد
سلام

به شخصه از پیام رسان استفاده می کنم و از خدماتش راضی هستم ، هم وب سرویس ارسال داره هم دریافت ، توی اکثر افزونه های پیامک هم میشه ازش استفاده کرد . سرعت ارسالش هم خیلی بالاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

S@jj@D

تازه وارد
سلام به همه دوستان عزیز پرشین اسکریپت؛

ضمن تشکر مجدد از دوستانی که این پلاگین بسیار کاربردی رو ساختن، میخواستم مشکلی رو گزارش بدم که در صورت تمایل دوستان رفعش کنن!

من کامل این پلاگینو تست کردم و بسیار عالی و درست کار کرد جز یک مورد اشکال که بنده باهاش مواجه شدم و اونم اینکه زمانی که ما در محصول 1 شماره مدیر اون محصول رو وارد میکنیم و در محصول 2 هم شماره مدیر دیگری رو وارد میکنیم و یک کاربری میاد هر دوی اون محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه و سفارش رو ثبت میکنه، چون متن پیامک ها به تمام مدیران محصول فقط در یک نوع خاص تعریف شده، تمام اطلاعات سفارشی که ما با شورتکدها شخصی سازی کردیم برای هر دو مدیر ارسال میشه!

اگر شورتکدی تعریف بشه که به جای آیتم های سفارش همراه تعداد و قیمت سفارش، آیتم های محصول مرتبط با مدیر و قیمت محصول پیامک بشه، مشکل حل میشه! در واقع وقتی محصول 1 با مدیر 1 و محصول 2 با مدیر 2 به سبد خرید اضافه میشن، پیامک آیتم های محصول 1 و قیمت به مدیر 1 و آیتم های محصول 2 و قیمت به مدیر 2 ارسال بشه!

سپاس از شما.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی

ضمن تشکر مجدد از دوستانی که این پلاگین بسیار کاربردی رو ساختن، میخواستم مشکلی رو گزارش بدم که در صورت تمایل دوستان رفعش کنن!

من کامل این پلاگینو تست کردم و بسیار عالی و درست کار کرد جز یک مورد اشکال که بنده باهاش مواجه شدم و اونم اینکه زمانی که ما در محصول 1 شماره مدیر اون محصول رو وارد میکنیم و در محصول 2 هم شماره مدیر دیگری رو وارد میکنیم و یک کاربری میاد هر دوی اون محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه و سفارش رو ثبت میکنه، چون متن پیامک ها به تمام مدیران محصول فقط در یک نوع خاص تعریف شده، تمام اطلاعات سفارشی که ما با شورتکدها شخصی سازی کردیم برای هر دو مدیر ارسال میشه!

اگر شورتکدی تعریف بشه که به جای آیتم های سفارش همراه تعداد و قیمت سفارش، آیتم های محصول مرتبط با مدیر و قیمت محصول پیامک بشه، مشکل حل میشه! در واقع وقتی محصول 1 با مدیر 1 و محصول 2 با مدیر 2 به سبد خرید اضافه میشن، پیامک آیتم های محصول 1 و قیمت به مدیر 1 و آیتم های محصول 2 و قیمت به مدیر 2 ارسال بشه!

سپاس از شما.
سلام

یعنی از شورتکد {vendor_items}  استفاده میکنید بازم محصول مدیر 2 رو به مدیر 1 نشون میده؟

شورکد {vendor_items}  ، کالاهای هر مدیر محصول رو فقط به خودش پیامک میکنه ... البته من یادمه که اینطوری نوشته بودم.... !!

S@jj@D

تازه وارد
سلام

یعنی از شورتکد {vendor_items}  استفاده میکنید بازم محصول مدیر 2 رو به مدیر 1 نشون میده؟

شورکد {vendor_items}  ، کالاهای هر مدیر محصول رو فقط به خودش پیامک میکنه ... البته من یادمه که اینطوری نوشته بودم.... !!
سلام و ممنون از پاسختون؛ بله {vendor_items} جداگانه برای مدیر هر محصول پیامک میکنه اما فقط عنوان محصولو میفرسته! برای قیمت فقط یک شورتکد تعریف شده که اونم قیمت سبد خرید هست و برای تعداد هم جالبه با اینکه من دو محصول رو ثبت سفارش کردم با شورتکد {count_items} عدد 3 رو ارسال کرد!! اما با شورتکد {all_items_qty} تعداد هر محصول رو بعد از عنوان هر محصول و در داخل پرانتز به درستی ارسال کرد که البته تمام آیتم های سبد خرید رو ارسال میکنه!

shishak.mang

تازه وارد

سپاس از شما.
دوست عزیز شما الان می تونین از سیستم چند فروشندگی استفاده کنید ؟
منظورم اینه که برای هر محصول 3 تا پیامک (یکی برای مدیر کل ، برای مشتری ، برای vendor) ارسال میشه ؟

برای من این اتفاق نمی افته ، حتی وقتی شماره vendor رو به صورت دستی در بخش تنظیمات پیامک هر محصول وارد میکنم باز هم این اتفاق نمی افته. در پنل پیامک (از سامانه پیامک ریلکس استفاده می کنم) هم فقط شماره مدیر کل و مشتری برای ارسال پیامک ثبت میشه.

اگر شما مشکلی با این سیستم ندارین ، میشه بگین چطوری مشکل رو حل کردید ؟

S@jj@D

تازه وارد
دوست عزیز شما الان می تونین از سیستم چند فروشندگی استفاده کنید ؟
منظورم اینه که برای هر محصول 3 تا پیامک (یکی برای مدیر کل ، برای مشتری ، برای vendor) ارسال میشه ؟

برای من این اتفاق نمی افته ، حتی وقتی شماره vendor رو به صورت دستی در بخش تنظیمات پیامک هر محصول وارد میکنم باز هم این اتفاق نمی افته. در پنل پیامک (از سامانه پیامک ریلکس استفاده می کنم) هم فقط شماره مدیر کل و مشتری برای ارسال پیامک ثبت میشه.

اگر شما مشکلی با این سیستم ندارین ، میشه بگین چطوری مشکل رو حل کردید ؟
سلام

شما باید از بخش تنطیمات پیامک و در هر سه تب خریدار، مدیر کل و مدیر محصول تیک ارسال پیام رو بزنین! در تب مدیر کل هم شماره مدیر یا مدیران رو وارد کنین حتما! شماره مدیر هر محصول رو هم در بخش پیامک هر محصول وارد کنین! شماره خریدار رو هم که همون شماره ای در نظر میگیره که خودش در صفحه تسویه حساب میزنه! هر سه پیامک هم با موفقیت ارسال میشه ضمن اینکه بنده هم از ریلکس استفاده میکنم! 

shishak.mang

تازه وارد
سلام

شما باید از بخش تنطیمات پیامک و در هر سه تب خریدار، مدیر کل و مدیر محصول تیک ارسال پیام رو بزنین! در تب مدیر کل هم شماره مدیر یا مدیران رو وارد کنین حتما! شماره مدیر هر محصول رو هم در بخش پیامک هر محصول وارد کنین! شماره خریدار رو هم که همون شماره ای در نظر میگیره که خودش در صفحه تسویه حساب میزنه! هر سه پیامک هم با موفقیت ارسال میشه ضمن اینکه بنده هم از ریلکس استفاده میکنم! 
ممنون از توضیح شما
من تنظیمات رو انجام داده بودم ، یعنی هر سه حالت رو فعال کردم ، همچنین شماره مدیر رو هم در هر محصول درج میکنم.
یک سوال ، آیا شما توی هر محصول vendor رو هم از طریق کلید کشویی مربوطش مشخص میکنین ؟

S@jj@D

تازه وارد
ممنون از توضیح شما
من تنظیمات رو انجام داده بودم ، یعنی هر سه حالت رو فعال کردم ، همچنین شماره مدیر رو هم در هر محصول درج میکنم.
یک سوال ، آیا شما توی هر محصول vendor رو هم از طریق کلید کشویی مربوطش مشخص میکنین ؟
من از سیستم چند فروشندگی استفاده نمیکنم دوست عزیز و تا جایی که یادمه این پلاگین با وندور سینک نیست! فک میکنم آقای @Mohammad این مسئله رو گفته بودن! حالا اگه اشتباه میکنم خودشون بگن!

alirezali

تازه وارد
سلام.

درگاه نیاز پرداز مشکل دارد 88 هزارتومان پول گرفتن ولی هیچ راهی نه از پنل قدیمشون نه جدید نداره میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید.مدام این اخطار میده در صورتی که اطلاعات صحیح و کامل وارد میشه درضمن از نسخه های قبلی افزونه هم استفاده کردم نسخه 3 بود ولی باز هم همون اخطار.

خطا: ارسال پیامک با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیامک را بررسی کنید !

ms2016

تازه وارد
سلام

دوست عزیز من از این پلاگین استفاده می کنم، چون سرویس دهنده sms ما توی لیست درگاهها نبود خودم آن را به لیست اضافه کردم (در کلاس gateway ) . و حالا یک مشکل دارم اون هم اینکه به صورت manual اس ام اس ارسال می شه. ولی در صورتی که مثلا شخصی خرید می کنه بهش اس ام اس ارسال نمیشه؟؟؟!!!!!

برای این مورد باید چکار کرد؟؟؟؟

در ضمن من فقط کد وب سرویس را در فایل مرتبط به gateway قرار دادم. آیا جای دیگری هم باید وب سرویس را باید معرفی کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام.

درگاه نیاز پرداز مشکل دارد 88 هزارتومان پول گرفتن ولی هیچ راهی نه از پنل قدیمشون نه جدید نداره میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید.مدام این اخطار میده در صورتی که اطلاعات صحیح و کامل وارد میشه درضمن از نسخه های قبلی افزونه هم استفاده کردم نسخه 3 بود ولی باز هم همون اخطار.

خطا: ارسال پیامک با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیامک را بررسی کنید !
ما مسئولیتی در قبال پنل های پیامک نداریم

bzdesign

تازه وارد
با سلام. ببخشید بنده چند سوال یا مشکل با این افزونه داشتم که ممنون میشم بررسی بفرمایید.

سوال اول اینکه آیا این افزونه جایی داره که بشه فهمید کدام شماره تلفن ها تو لیست ارسال پیامکش قرار گرفتند ؟ به زبان ساده من مدیر فروشگاه چطور بفهمم کدوم مشتریانم درخواست اطلاع رسانی پیامکی کردند ؟ شاید اصلا یه مشتری زنگ برنه بگه آقا توروخدا دیگه بهم پیامک نفرستید. نمیخوام از هیچی مطلع بشم. منه مدیر چطور باید شماره مشتری رو از لیست این افزونه خارج کنم؟

و مشکل دیگر اینکه وقتی یه مشتری برای محصولی که موجود نیست درخواست اصلاع رسانی در صورت موجود شدن محصول رو تیک میزنه، وقتی محصول موجود بشه پیامک براش ارسال میشه، ولی مشکل اینجاست که اگر در ماه چندیدن بار محصول موجود و ناموجود بشه، همیشه مرتب براش پیامک ارسال میشه. خب این یه ایراد هست دیگه. چون مشتری یک کالا رو که نمیخواد تا قیامت هربار موجود میشه مطلع بشه. مشتری فقط یک بار نیاز داره تا کالاش موجود شد اون رو خریداری کنه. دقیقا مثل دیجی کالا که فقط یک بار در صورت موجود شدن کالا واسه مشتری هاش پیامک میفرسته. نه اینکه هربار محصول مورد نظر موجود شد، هی واسشون پیامک بفرسته.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ali18

تازه وارد
سلام

چرا در نسخه جدید افزونه پیامک ، در قسمت "ووکامرس --> سفارشات" گزینه ای برای ارسال sms به خریدار وجود ندارد ؟

alimemco

تازه وارد
سلام من نسخه 3.4.9 افزونه رو نصب دارم . با ورژن قبلی وردپرس سازگاری داشت اما با ورژن 4.7.3 وردپرس سازگاری نداره !

راه حلی دارید ؟

sdsdcsdcs

تازه وارد
سلام

تشکر بابت افزونه عاااالی

پنل پیام رسان چرا کار نمیکنه؟ payam-resan.com

آیا نسخه اخر ورژن 3.4.9 هستش؟

arashmilani

تازه وارد
سلام روز بخیر
من این افزونه رو نصب کردم اما پنل تنظیمات پیامک برام نیومد بایدچیکار کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام روز بخیر
من این افزونه رو نصب کردم اما پنل تنظیمات پیامک برام نیومد بایدچیکار کنم؟
به زیر منوی ووکامرس پارسی اضافه میشه.

سلام

تشکر بابت افزونه عاااالی

پنل پیام رسان چرا کار نمیکنه؟ payam-resan.com

آیا نسخه اخر ورژن 3.4.9 هستش؟
سلام مشکلی در پیام رسان نیست. شاید از سمت اونها براتون api فعال نشده.

سلام من نسخه 3.4.9 افزونه رو نصب دارم . با ورژن قبلی وردپرس سازگاری داشت اما با ورژن 4.7.3 وردپرس سازگاری نداره !

راه حلی دارید ؟
از چه جهت این رو میفرمایید؟ خطایی مشاهده کردید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا