تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام روزتون بخیر

بنده اقدام به آپدیت ووکامرس از ورژن 2.6.6 به 3.0.3 نمودم . از زمان آپدیت متاسفانه متوجه ناسازگاری ووکامرس جدید با افزونه پیامک ووکامرس فارسی شدم. به این صورت که در صورت فعال بودن افزونه پیامک، در صفحه ی checkout در صورت انتخاب "پرداخت واریز به حساب" با خطای internal server error مواجه شدم. با فعال سازی debuging وردپرس خطای "Uncaught SyntaxError: Unexpected token < in JSON at position 0 woocommerce" را (در مرورگر کروم) مشاهده کردم. در صورت امکان بررسی بفرمایید مشکل از کجاست . (در حال حاضر افزونه پیامک غیرفعال است و ووکامرس عملکرد درستی دارد.) بنده به افزونه پیامک نیاز دارم . ممنون از بررسی شما

wanano

تازه وارد
آقا دمت گرم این افزونه من قبلا ازش استفاده کردم عالیه

فقط یک مشکلی هست اونم اینکه من قبلا از وبسرویس sms.ir استفاده میکردم ولی ارسال پیامک ها به شدت کند بود و گاهی با نیم ساعت تاخیر ارسال میشد

چون شما تجربه تون بیشتره میشه بهترین وبسرویسی که در این پلاگین قابل استفاده هست رو اینجا معرف کنید یا برام پیغام خصوصی کنید؟ نمیخوام زیاد تاخیر داشته باشه

یک دنیا سپاس

m0h4mm4d

کاربر عضو
آقا دمت گرم این افزونه من قبلا ازش استفاده کردم عالیه

فقط یک مشکلی هست اونم اینکه من قبلا از وبسرویس sms.ir استفاده میکردم ولی ارسال پیامک ها به شدت کند بود و گاهی با نیم ساعت تاخیر ارسال میشد

چون شما تجربه تون بیشتره میشه بهترین وبسرویسی که در این پلاگین قابل استفاده هست رو اینجا معرف کنید یا برام پیغام خصوصی کنید؟ نمیخوام زیاد تاخیر داشته باشه

یک دنیا سپاس
سلام . این سوال من هم هست . کدوم وب سرویس ها با این افزونه به خوبی و با سرعت عمل میکنند ؟

Hessam Jafarzadeh

تازه وارد
سلام

بنده این افزونه رو نصب کردم ولی اس ام اس برای خریدار و مدیر ارسال نمیشه . 

مشخصات وردپرس :

وردپرس 4.7.4 در حال اجرا با پوسته‌ی .

وکامرس نگارش 3.0.4 استفاده می‌کنید  ( قابلیت آپدیت به علت تغییر در پوسته ندارد )

ارسال پیامک ، به صورت دستی انجام میشه البته

درضمن ممنون بابت فروم پرمحتواتون

mmmrnnn

تازه وارد
دوستان هر کس تجربه استفاده از سامانه های مختلف رو داره، لطف کنه تجربه اش رو در اختیار بقیه هم بگذاره! من شخصا فرم عضویت در سایت لیمو اس ام اس پر کردم و 3-4 بار هم طی 2 روز به تلفنشون زنگ زدم اما هیچ وقت جواب ندادن! این گزینه برای من باطله چون کسی که تلفن پشتیبانیش رو جواب نده الباقی کاراش هم همینطوریه! دوستان اگه نظری دارید بگید! از کدوم سرویس ها راضی هستید؟

mehdi.h

تازه وارد
سلام وقت بخیر؛
خدا قوت آقا افزونه فوق العاده ای هست

برای اینکه این افزونه با License Manager for Woocommerce هماهنگ بشه تا لایسنس ها در قالب پیامک برای خریدار ارسال بشه چه کاری باید انجام داد ؟
این افزونه شورت کد داره اما مثل اینکه باید در افزونه پیامک پیشرفته ووکامرس هم تعریف بشه
اگر میشه با راهنمایی درست اش کرد که بفرمائید اگر باید بابت اش هزینه پرداخت بشه بفرمائید به چه صورت هست 

موفق باشید

amogheimi

تازه وارد
سلام .

اگه بخواهیم از طریق کد php پیامکی ارسال کنیم با استفاده از این افزونه  چه کلاس یا فانکشنی تعبیه شده ؟  به عنوان مثال اینطوری :

global $sms;
$sms->to = array($number);
$sms->msg = 'message';
$sms->SendSMS();

ممنون از وقتی که میذارید .

amogheimi

تازه وارد
الان از این کد استفاده میکنم که متاسفانه جواب نمیده :

function send_sms($number,$data){
$receiver_sms_data = array();
$receiver_sms_data['number'] = fa_en_mobile_woo_sms($number);
$receiver_sms_data['sms_body'] = $data;
$active_sms_gateway = ps_sms_options( 'sms_gateway', 'sms_main_settings', '' );
$receiver_response_sms = WoocommerceIR_Gateways_SMS::init()->$active_sms_gateway( $receiver_sms_data );

if( $receiver_response_sms ) {
// do somethings
return true ;
}else {
return false ;
}
}

دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
الان از این کد استفاده میکنم که متاسفانه جواب نمیده :

function send_sms($number,$data){
$receiver_sms_data = array();
$receiver_sms_data['number'] = fa_en_mobile_woo_sms($number);
$receiver_sms_data['sms_body'] = $data;
$active_sms_gateway = ps_sms_options( 'sms_gateway', 'sms_main_settings', '' );
$receiver_response_sms = WoocommerceIR_Gateways_SMS::init()->$active_sms_gateway( $receiver_sms_data );

if( $receiver_response_sms ) {
// do somethings
return true ;
}else {
return false ;
}
}

دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

سلام

اول اینکه باید متغیر $receiver_sms_data['number'] خودش یک آرایه باشه و برای ارسال دسته جمعی همه رو توی ارایه پاس بدید. دوم اینکه از طریق خود ارسال پیامک به شماره دلخواه ووکامرس مطمئن بشید که پیامک ارسال میشه. سوم اینکه از متغیر $receiver_response_sms یه var_dump بگیرید.

omidbmps

تازه وارد
سلام

من میخوام وب سرویس asanak.ir رو فعال کنم میخوام بدونم باید به چه کسی پیام بدم کدهاشو برام بنویسه؟

اینم ایمیل من fagozist@gmail.com

mahdiagho

تازه وارد
سلام و تشکر از زحمات شما

افزونه پیامک با وب سرویس فراپیامک مشکل داره. فراپیامک آی پی وب سرویسش رو تغییر داده. لطفا به روزرسانی کنید. متشکرم.

hannanstd.ir

سلام

من میخوام وب سرویس asanak.ir رو فعال کنم میخوام بدونم باید به چه کسی پیام بدم کدهاشو برام بنویسه؟

اینم ایمیل من fagozist@gmail.com
سلام

مدیریت سایت آسانک باید درخواست بده و مثل بقیه وبسرویسها هزینه اضافه شدن رو بپردازه .. در صورتی که مایل بودن به بنده پیام بزنید.

hannanstd.ir

سلام و تشکر از زحمات شما

افزونه پیامک با وب سرویس فراپیامک مشکل داره. فراپیامک آی پی وب سرویسش رو تغییر داده. لطفا به روزرسانی کنید. متشکرم.
سلام

خود فراپیامک در صورت لزوم باید خبر بده .. ما خودجوش نمیتونیم تغییرات بدیم

amogheimi

تازه وارد
سلام

اول اینکه باید متغیر $receiver_sms_data['number'] خودش یک آرایه باشه و برای ارسال دسته جمعی همه رو توی ارایه پاس بدید. دوم اینکه از طریق خود ارسال پیامک به شماره دلخواه ووکامرس مطمئن بشید که پیامک ارسال میشه. سوم اینکه از متغیر $receiver_response_sms یه var_dump بگیرید.
متشکرم با تبدیل متغییر number به آرایه مشکل حل شد

omidbmps

تازه وارد
هزینه ش چقدره اگه زیاد نیست من خودم هزینه رو پرداخت میکنم

sakhoshdel

تازه وارد
با سلام و تشکر از این افزونه خوب. اما من یه مشکلی دارم:

اینکه وقتی یک محصول در فروش ویژه هست و موجود هم هست در صفحه محصول برای گزینه ارسال پیامک (وقتی مشتری تیک میزند) هیچ گزینه ای نمیآورد و فقط شماره موبایل می خواهد و در صورت ورود شماره توسط مشتری و کلیک بر روی کلید ثبت پیام «انتخاب حداقل یک گزینه الزامیست» نشان داده می شود.

لطفا راهنمایی بفرمایید برای حل این مشکل چکار باید انجام بدهم؟ (کلا گزینه ارسال پیامک برای کالاهایی که در فروش ویژه هستند نمایش داده نشود)

hannanstd.ir

با سلام و تشکر از این افزونه خوب. اما من یه مشکلی دارم:

اینکه وقتی یک محصول در فروش ویژه هست و موجود هم هست در صفحه محصول برای گزینه ارسال پیامک (وقتی مشتری تیک میزند) هیچ گزینه ای نمیآورد و فقط شماره موبایل می خواهد و در صورت ورود شماره توسط مشتری و کلیک بر روی کلید ثبت پیام «انتخاب حداقل یک گزینه الزامیست» نشان داده می شود.

لطفا راهنمایی بفرمایید برای حل این مشکل چکار باید انجام بدهم؟ (کلا گزینه ارسال پیامک برای کالاهایی که در فروش ویژه هستند نمایش داده نشود)
نیاز به اکشن ووکامرس داره که احتمالا توی قالب شما do_action مختص این گزینه توسط طراح حذف شده یا لحاظ نشده. با قالب دیگری تست کنید

alirezagr7

تازه وارد
سلام. ببخشید من از طریق شماره باشگاه مشتریان اقدام به ارسال اس ام اس میکنم اما در پلاگین شما نمیتونم شماره رو وارد کنم تا با اون بفرسته. خوبیه باشگاه مشتریان اینه که کاری به بلک لیست پیامک های تبلیغاتی نداره و با رضایت خود مشتری براش پیام ارسال میشه حتی اگر پیامک های تبلیغاتی رو غیرفعال کرده باشه

sbh_ac56

تازه وارد
سلام من این افزونه رو روی قالب کات شاپ تست کرده بودم عالی کار میکرد الان روی قالب جدید آلیس مارکت نصب کردم ولی کار نمیکنه !
ارتباط با وب اس ام اس هم برقرار جون وقتی اس ام اس دستی میزنم با افزونه ارسال میکنه ولی وقتی خریدی میشه یا پروتکل های که قرار اتوماتیک افزونه اجرا کنه رو اجرا نمیکنه تو برگه سفاراشات مینویسه خطا در ارسال به شماره مدیر  و خطا در ارسال به شماره X  مشتری

مشکل از کجا میتونه باشه
ضمنن من از بسته نصبی قالب استفاده کردم ولی وکامرس و وردپرسم جفتشونم اپدیتن و تموم افزونه های اضافی روهم غیر فعال میکنم جز وکامرس ولی مشکل همچنان پا برجاست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا