تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

re2006

تازه وارد
با سلام 

یه مشکلی من تو افزونه دارم زمان ثبت نام مشتری تو سایت شماره رو وارد میکنه افزونه حساسیت به شماره موبایل یا هر شماره رو نداره حتی شماره شانسی لطفا

این مشکل رو حل کنید یا من باید چیکار کنم ؟

motorola30

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر

فروشگاه رو تازه راه اندازی کردیم /

تویه آخرین آپدیت وبسرویس 0098sms.com هم اضافه کردین ، منم بخاطر اینکه از این وبسرویس استفاده میکنم ، آپدیت زدم که بتونم باهاش کار کنم
به آخرین نسخه که آپدیت زدم تویه صفحه محصولات بهم ریختگی پیش اومد و قالبش بهم ریخته شد ، البته قبل از آپدیت اینجوری نبود !!

نسخه وردپرس : 4.8.1–fa_IR
نسخه افزونه : 3.6.2

آدرس : 

تصویر پیوست شد/

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

navidx67

تازه وارد
سلام

شرکت ارایه سرویس پنل پیامکی من payamtak.com هستش چیکار کنم که به لیست افزونه  Persian Woocommerce SMS اضافه بشه؟

balamo

تازه وارد
با سلام وقتتون به خیر ممنون از افزونه خوبتون

بنده پنل پیامکی از 0098SMS.com خریداری کردم تنظیمات سرویس رو انجام دادم الان برای ارسال اس ام اس دستی از طریق ووکامرسم مشکلی ندارم ولی با اینکه همه بخش ها رو طبق آموزش های شما فعال کردم پیامک هنگام خرید به مدیر سایت و مشتری ارسال نمیشه

ممنون میشم بررسی بفرمایید.

و اگه بتونید پنلی رو معرفی کنید که خودتون تست کرده باشید ، اگه نیاز بود پنل اس ام اس فعلی رو تغییر بدم که مشکلم حل بشه ممنون از شما

themework

تازه وارد
دوستان خواهشا کمک کنید .این شتریه که دم در همه میخوابه .امروز من مشکل دارم فردا شما.خب کمک کنید 
سلام و وقت بخیر دوست عزیز

من همین کد رو قرار دادم و کاملا درست کار میکنه:

کد:
add_filter( 'persian_woo_sms_content' ,'woo_sms_custom_shortcode' ,10 , 4 );
function woo_sms_custom_shortcode ( $content, $order_id, $order , $product_ids ) {
	$find = array(
		'{discount_code}',
	);
	$replace = array(
		get_post_meta( $order_id , 'order_qr_discount' , true ),
	);
	return $content = str_replace( $find, $replace, $content );
}

mmmrnnn

تازه وارد
سلام و عرض درود خدمت نویسنده عزیز و سایر حضار گرامی،

ای کاش میشد که این افزونه امکان ایجاد حساب کاربری در ووکامرس را از طریق شماره موبایل فراهم می کرد. بطوریکه کاربر بعد از ایجاد یک حساب کاربری در سایت، پسورد خود را از طریق پیامک دریافت کند. آیا برای نویسنده محترم این افزونه امکان اضافه کردن امکان فوق وجود دارد؟! حتی با دریافت هزینه؟!

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behrooznaj

تازه وارد
سلام

لطفا امکان مشاهده حذف و ویرایش شماره تلفن ها رو هم ایجاد کنید

خیلی خوبه  ولی  این کمبود  شدید حس می شه

سپاس فراوان

AHMADMRJIN

تازه وارد
سلام

میخوام وقتی کاربر تو سایت ثبت نام میکنه بهش یه پیامک بره...
با این افزونه میشه؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچکی جوابگو نیست؟؟؟؟؟؟
مسئولین؟؟؟؟؟
دوست من ، بله میشه... این موارد با یک تست کردن و نصب ساده ، که شاید 5 دقیقه هم زمان شما رو نگیره ، قابل انجام هست...

با سلام وقتتون به خیر ممنون از افزونه خوبتون

بنده پنل پیامکی از 0098SMS.com خریداری کردم تنظیمات سرویس رو انجام دادم الان برای ارسال اس ام اس دستی از طریق ووکامرسم مشکلی ندارم ولی با اینکه همه بخش ها رو طبق آموزش های شما فعال کردم پیامک هنگام خرید به مدیر سایت و مشتری ارسال نمیشه

ممنون میشم بررسی بفرمایید.

و اگه بتونید پنلی رو معرفی کنید که خودتون تست کرده باشید ، اگه نیاز بود پنل اس ام اس فعلی رو تغییر بدم که مشکلم حل بشه ممنون از شما
از شرکت مذکور پیگیر بشید...

AHMADMRJIN

تازه وارد
دوست من ، بله میشه... این موارد با یک تست کردن و نصب ساده ، که شاید 5 دقیقه هم زمان شما رو نگیره ، قابل انجام هست...
بنده هرچی گشتم پیدا نکردم... شما معرفی کنید.
wp-sms اگه منظورتون هست، نمیشه، چون من از یوزر پرو استفاده میکنم..

میخوام ببینم توسط پیامک ووکامرس میشه یا نه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wanano

تازه وارد
با سلام و احترام

سپاس بابت افزونه ی کاربردی که طراحی کردید

دو تا مشکل کوچیک داشتم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

اول اینکه حرف " ی " در پیامک های ارسالی به صورت عربی ( ی با 2 تا نقطه زیرش ) نوشته میشه. چجوری میشه این رو تصحیح کرد؟

و دوم اینکه اگر مثلا شخص دو محصول به نام " محصول یک " و " محصول دو " خریداری کنه، پیامکی که براش ارسال میشه به این صورت هست:

آیتم های سفارش: محصول یک-محصول دو

کدوم فایل افزونه رو باید تغییر بدم که یک space ( فاصله ) قبل و بعد از خط فاصله قرار داده بشه؟

سپاس.

behrooznaj

تازه وارد
سلام

لطفا امکان مشاهده حذف و ویرایش شماره تلفن ها رو هم ایجاد کنید

خیلی خوبه  ولی  این کمبود  شدید حس می شه

سپاس فراوان
دوستانی که زحمت این افزونه رو کشیدن ... زمانی رو می تونن اعلام کنن برای اضافه شدن امکانات جدید ( و البته خیلی مورد نیاز ) ؟

AmiNimA

تازه وارد
سلام.

ضمن تشکر از توسعه دهندگان این افزونه...

یک مشکلی که این افزونه داره اینه که عناوینی که مدیر تعیین میکنه در تنظیمات، (مثلا عبارت اطلاع رسانی پیامکی، یا مثلا وقتی که محصول تخفیف خورد و ...) برای هر محصول بصورت یک ردیف در دیتابیس ذخیره میشه. و وقتی مدیر اگه روزی تصمیم بگیره مثلا به جای "وقتی که محصول تخفیف خورد" بنویسه "زمان ارزان شدن محصول" یا حالا هر چی، دیگه محصولات موجود همون عبارت " وقتی که محصول تخفیف خورد" رو نشون میدن. و این تغییر فقط برای محصولات جدید ثبت میشه.

به نظر من نباید این افزونه این طور رفتار کنه. یعنی این چیزا نباید توی خود دیتابیس وارد بشن. و فقط وقتی وارد دیتابیس بشن که مدیر برای اون محصول در صفحه ویرایش محصول، عبارت ویژه ای در نظر گرفته باشه. در غیر این صورت همون عبارتی نشون داده بشه که توی تنظیمات پیشفرض وجود دارن.

wanano

تازه وارد
با سلام و احترام

سپاس بابت افزونه ی کاربردی که طراحی کردید

دو تا مشکل کوچیک داشتم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

اول اینکه حرف " ی " در پیامک های ارسالی به صورت عربی ( ی با 2 تا نقطه زیرش ) نوشته میشه. چجوری میشه این رو تصحیح کرد؟

و دوم اینکه اگر مثلا شخص دو محصول به نام " محصول یک " و " محصول دو " خریداری کنه، پیامکی که براش ارسال میشه به این صورت هست:

آیتم های سفارش: محصول یک-محصول دو

کدوم فایل افزونه رو باید تغییر بدم که یک space ( فاصله ) قبل و بعد از خط فاصله قرار داده بشه؟

سپاس.
این رو هم لطفا پاسخ بدید خیلی وقته دنبال حل این مشکل هستم

youseff

تازه وارد
سلام

در این افزونه شورت کدی برای ارسال نام و موبایل فروشنده ها برای خریدار وجود دارد

ممنون

MyroxSoft

تازه وارد
وقتی کاربری تیک "اطلاع رسانی از موجود شدن محصول" رو میزنه ، خیلی خوب میشه برای مدیر هم اس ام اس ارسال بشه

در این صورت مدیر مطلع میشه مشتری نیاز به چه کالایی هست

motorola30

کاربر عضو
درود دوستان

هنوز خبری از بازگشت مدیر عزیز hannanstd.ir نشده ؟؟

مشکلم همچنان پابرجاست  :-s

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا