تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

javaheri123

کاربر عضو
سلام بر دوست عزیز ممنون بابت افزونه خوبتون

بنده در فرم پرداختم چند فیلد اضافی دارم که می خواستم آنها نیز برام ارسال بشه چطوری می تونم اینکار رو انجام بدم

ممنون میشم از راهنماییتون

You must be registered for see images attach

aryagostar

تازه وارد
سلام

دوستان یک مشکل در پلاگین پیامک وجود دارد

این پلاگین با پلاگین همکاری در فروش مطرح  مشکل داره و ناسازگاره
نمیتوننن همزمان در حال اجرا باشند ، پیغام خطا نمی دهد  ، ولی وقتی همزمان اجرا باشند ، بخش هایی از ادمین مثل ویرایش برگه ها و ... غیر قابل دسترسی می شود، شاید بخش های دیگر هم مشکل پیدا کرده باشد

یکی از این دو باید غیر فعال باشه

ممنون میشم این مورد رو بررسی و رفع کنید هردو پلاگین بسیار ضروری و مفید هستند

سپاس

azhman

تازه وارد
سلام خسته نباشید.

از 0098sms.com سرویس میگیرم و طبق همین تنظیمات هم افزونه و فعال کردم. ارسال پیامک تست با موفقیت ارسال میشه ولی وقتی مشتری سفارشو تکمیل میکنه پیام بهش داده نمیشه.

علت چیه؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام خسته نباشید.

از 0098sms.com سرویس میگیرم و طبق همین تنظیمات هم افزونه و فعال کردم. ارسال پیامک تست با موفقیت ارسال میشه ولی وقتی مشتری سفارشو تکمیل میکنه پیام بهش داده نمیشه.

علت چیه؟
تنظیمات را مجددا بررسی نمایید

shayan93

تازه وارد
درود

بنده افزونه پیامک ووکامرس را روی سایتم فعال کردم

این افزونه به سه دسته کاربر پیامک ارسال میکند (مدیرکل - مدیر فروش- خریدار)

شما تدابیری برای سایتهای چند فروشنده نکردید!!!

خواهشی دارم ازتون و آن هم این هست که قسمت فروشندگان را نیز به افزونه اضافه کنید (مدیر کل- مدیر فروش- فروشنده - خریدار)

این کار فکر نکنم از یک کپی پست بیشتر زمانبر باشد+ تغیر کاربری آن کد

آیا امکانش هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم های چند فروشندگی یکی دو تا نیستند که سازگاری صورت بدیم. Dokan , WC Vendor و...

hadimollaei

تازه وارد
با سلام.
برای افزودن پنل پیام کوتاه رنگینه به افزونه پیامک ووکامرس نیاز به افرادی دارم که تا آخر دی ماه همکاری کنند درگاه من رو تست کنند.امکان ارسال سریع بر اساس الگو رو در این افزونه اضافه کردم که با خطوط خدماتی در چند ثانیه پیامک رو به همه کاربران ارسال میکنه. همچنین میتونه لینک کوتاه شده گوگل ایجاد کنه که به جای صورتحساب در پیامک قید بشه. اگر کسی حاضر به همکاری هست به من اطلاع بده.
مزایا:
- تست درگاه هیچ هزینه ای برای شما نداره. و از پنل دموی ما ارسال میشه و تا جایی که لازم باشه هزینه پیامک شما تا 100 پیامک بر عهده ما هست و امکان افزایش این مقدار وجود داره.
- بعد از تست در صورتی که شما از درگاه رضایت داشتید یک پنل رایگان با امکان وب سرویس و یک خط هدیه اختصاصی به تست کننده اهدا میشه
- در صورت رضایت گروهی از کاربران برنامه نویس افزونه پیامک ووکامرس این درگاه را هم به افزونه اضافه میکنند.

شرط همکاری: گزارش مشاهده هر نوع باگ در ارسال و ارسال الگوهای مورد نیاز.

کسانی که مایل به تست این درگاه هستند به من پیام بدهند. و یا با آی دی تلگرام @rangine_ir ارتباط بگیرند.

mohamad.hero15

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید
من چطوری میتونم کد های به فروش رسیده از طریق افزونه License-Manager رو با این افزونه به کاربر ارسال کنم؟

با تشکر از دوستان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و خسته نباشید
من چطوری میتونم کد های به فروش رسیده از طریق افزونه License-Manager رو با این افزونه به کاربر ارسال کنم؟

با تشکر از دوستان
چنین قابلیتی وجود ندارد

افزونه فارسی ما ایجاد کردیم چنین قابلیتی داره (ارسال پیامک کد های تولید شده)

wanano

تازه وارد
چنین قابلیتی وجود ندارد

افزونه فارسی ما ایجاد کردیم چنین قابلیتی داره (ارسال پیامک کد های تولید شده)

این پلاگین با چه نسخه هایی از ووکامرس سازگاری داره؟

با ووکامرس 3.0.9 سازگار هست؟

بهرامی

تازه وارد
سلام

یادم هست یه زمانی می خواستید برای این افزونه قابلیت ارسال پیامک به فروشندگان دکان هم اضافه کنید. به نتیجه ای رسید؟ یا خداقل کسی رو میشناسید این کار رو کرده باشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فعلا در برنامه مجموعه نیست. در حال بررسی هستیم. مشکلاتی در این بین هست.

saharamini

تازه وارد
روز بخیر

من افزونه رو نصب کردم و یه مشکلی دارم. توی تب اطلاع رسانی اون گزینه هایی که میگه در قسمت محصولات کدوم بخش ها فعال بشه، من فقط یکی از اون ها رو تیک میزنم(وقتی موجود شد به من اطلاع بده) ولی همچنان توی محصول ناموجود همه گزینه ها نمایش داده میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

motorola30

کاربر عضو
روز بخیر

من افزونه رو نصب کردم و یه مشکلی دارم. توی تب اطلاع رسانی اون گزینه هایی که میگه در قسمت محصولات کدوم بخش ها فعال بشه، من فقط یکی از اون ها رو تیک میزنم(وقتی موجود شد به من اطلاع بده) ولی همچنان توی محصول ناموجود همه گزینه ها نمایش داده میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
درود

اگر اشتباه نکنم از قسمتی که تویه خود کالا هم هست باید تیک رو حذف کنید /

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا