تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fzamen.ir

تازه وارد
سلام من وقتی افزونه رو فعال میکنم صفحه ی زیر ظاهر میشه و ارور 500 میگیره چی کار باید بکنم؟؟

You must be registered for see images attach

mtaba1

تازه وارد
سلام .

به حول قوه الهی نسخه نسخه 3 افزونه پیامک امروز منتشر شد .

نسخه 3 افزونه به صورت کامل و مجددا بازنویسی شده است . سعی شده به تمام مشکلات و درخواست هایی که تو ورژن قبلی مطرح کرده بودید پاسخ داده باشه .

در ادامه ویژگی ها و امکانات قبلی و جدید رو ذکر میکنیم اما :

[success=توجه به چند نکته زیر ضروری است :][/success]

1 - قسمت های جدید افزونه ممکنه دارای باگ هایی باشه که در صورت مشاهده و برخورد خیلی دوستانه مطرح کنید تا بررسی بشه . چون فقط این افزونه توسط بنده مورد تست و بررسی قرار گرفته و ممکنه نکات و یا قسمت هایی از چشم بنده دور مونده باشه . طبیعتا وقتی این افزونه تو جامعه آماری بیشتری قرار بگیره نکات ضعف و قوت خودش رو بهتر نشون میده که همواره در صدد بهبود نکات ضعفش برخواهیم اومد .

2- وبسرویس های پیامکی از روش http به روش وبسرویس تغییر داده شدند که طبیعا چون اکانت برخی از وبسرویس ها در دسترس نبودند توانایی تست گرفتنشون هم وجود نداشته که به همین دلیل ممکنه برخی وبسرویس ها دچار اخلال شده باشند . البته اطلاعیه به سایتهای پنل وبسرویس مربوطه ایمیل زده خواهد شد .

3 - برای اضافه شدن وبسرویس خود با ایمیل info@woocommerce.ir و یا از طریق پیام خصوصی با بنده در تماس باشید و در این تاپیک پست نزنید .

4 - ارائه نمونه کد php و فایل pdf وبسرویس بهمراه نام کاربری ، کلمه عبور و شماره فرستنده الزامی می باشد و پنل وبسرویس شما باید دارای متد ارسال پیامک دسته جمعی باشد .

5 - افزونه در ابتدا به سرویس رایگان notifygram.org برای ارتباط از طریق تلگرام متصل شده بود ولی گویا این سرویس مدتی است که خدمات دهی ناقصی برای شماره های ایرانی دارد که فعلا این امکان حذف شده و درصدد جایگزین کردن ربات بهتری برای اتصال به تلگرام میباشیم .

نحوه بروز رسانی :

بعد از نمایان شدن بروز رسانی در مدیریت وردپرس ، افزونه را بروز رسانی نمایید . افزونه به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد و باید مجدد از قسمت مدیریت وردپرس و افزونه ، افزونه پیامک ووکامرس را فعال نمایید . زیرا فایل قبلی پاک شده و فایل های جدید با نام های جدید جایگزین خواهند شد .

در ادامه توضیح مختصری در مورد ساز و کار نسخه جدید افزونه ذکر میکنیم .
سلام

ممنون از افزونه خوبتون

من از افزونه چند فروشندگی wc-vendor استفاده می کنم و می خوام بعد از سفارش اسم vendor برای مدیر ارسال بشه. ظاهرا توی افزونه پیامک شما امکانش نیست چه جوری میشه این کار رو کرد؟ من یه سری سرچ کردم افزونه  wc-vendor خودش دوتا تابع داره 

get_vendors_from_order( $order, $items = false )

get_vendor_from_product( $product_id )

ممنون میشم راهنمایی کنید

ghestino

تازه وارد
با سلام در قسمت محصولات عنوان "از طریق شماره تلفن همراه" به هیچ عنوان عوض نمیشه لطفا راهنمایی کنید

mihanpsd

تازه وارد
سلام ،من میخوام بصورت اتوماتیک اس ام اس از وضعیت در انتظار پرداخت ارسال بشه . چطور باید این کار رو کرد؟

wanano

تازه وارد
با سلام و احترام

سپاس بابت افزونه ی کاربردی که طراحی کردید

دو تا مشکل کوچیک داشتم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

اول اینکه حرف " ی " در پیامک های ارسالی به صورت عربی ( ی با 2 تا نقطه زیرش ) نوشته میشه. چجوری میشه این رو تصحیح کرد؟

و دوم اینکه اگر مثلا شخص دو محصول به نام " محصول یک " و " محصول دو " خریداری کنه، پیامکی که براش ارسال میشه به این صورت هست:

آیتم های سفارش: محصول یک-محصول دو

کدوم فایل افزونه رو باید تغییر بدم که یک space ( فاصله ) قبل و بعد از خط فاصله قرار داده بشه؟

سپاس.
این مشکل رو حل نمی کنید؟

خیلی وقته که منتظریم ...

microbit

تازه وارد
سلام وقت بخیر.

چند روز پیش بعد از تغییر سرور ، در تمامی سایت هایی که از افزونه پیامک ووکامرس استفاده میکردن، امکان ارسال پیامک با خطا مواجه میشه و ارسالی صورت نمیگیره.

همشون هم از  IPPANEL استفاده میکنن.

دو نکته به ذهنم میرسه:

1- بسیاری از افراد که از نماینده های ippanel پنل پیامکی گرفتن در تنظیمات افزونه، از همون ippanel استفاده میکردن. ایا در اخرین اپدیت چیزی عوض شده در این مورد؟

2- ممکنه در سرور جدید بعضی از پیش نیازها فعال نباشه. لطفا بفرمایید چه پیشنیازهایی داره مثل Soap, nusoap و.... که بررسی کنیم.

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دقیقا دو موردی که ذکر کردید کفایت می کنه soap , curl .

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید. ببخشید خوندم تاپیک رو و متوجه شدم که افزونه هنوز با سیستم های چندفروشندگی سازگاری نداره.

ولی یه بخش داخل تنظیمات افزونه هست برای مدیر محصول. چون من افزونه  WC Vendor  رو استفاده میکنم، اول فکر میکردم مدیر محصول احتمالا همون فروشنده های دیگه هستن. ولی فعال که کردم متوجه شدم که برای فروشنده ها اس امس ارسال نمیشه.

الان سوالم این بود که مدیر محصول منظور کی میشه. چون الان میخوام تنظیمات رو درست کنم، نمیدونم این بخش چی هست؟ فعلا باهاش کاری نداشته باشم؟

farzadyz

تازه وارد
سلام 

یک سوالی داشتم برای اینکه هنگام خرید محصول برای فروشنده محصول ارسال بشه ید حتما تو تک تک محصولات قسمت پیامک شماره داد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

freeproject

تازه وارد
سلام ، این ماژول بسیار عالیه، واقعا خسته نباشید و ممنونم

یه سوال دارم !

من محصولاتم بیشترش " متغیر ه " و هر کدوم یه موجودی داره !

شما هم یکی از گزینه های خوبی که دارید " اطلاع رسانی از طریق پیامک برای موجود شدن کالا است"

اما اگه بین محصولات متغیر ،فقط یک مورد نا موجود بشه ، این گزینه فعال نمیشه و باید حتما تمام محصولات ناموجود بشن تا گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامک نمایش داده بشه.

آیا تنظیمات خاصی برای این گزینه هست یا اینکه در بروز رسانی های دیگه انجام میشه.

با تشکر.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

یه سوال دارم !

شما هم یکی از گزینه های خوبی که دارید " اطلاع رسانی از طریق پیامک برای موجود شدن کالا است"

اما اگه بین محصولات متغیر ،فقط یک مورد نا موجود بشه ، این گزینه فعال نمیشه و باید حتما تمام محصولات ناموجود بشن تا گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامک نمایش داده بشه.

با تشکر.
تلاش می کنیم در بروزرسانی بعدی لحاظ کنیم

Ali_Wm

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید تشکر بابت افزونه ای که طراحی کردید

من از پنل payam-resan  استفاده میکنم ولی مشکلی که وجود داره این پیغام میاد برای بنده 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان خسته نباشید تشکر بابت افزونه ای که طراحی کردید

من از پنل payam-resan  استفاده میکنم ولی مشکلی که وجود داره این پیغام میاد برای بنده 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
با مدیر سرویس مذکور مکاتبه کنید. پلاگین مشکلی ندارد!

dasme

تازه وارد
سلام این پلاگینی که نوشتند واقعلا عالیه

تنها یک مشکل کوچک دارد که باید رفع شود چون واقعلا ضروری است.

خوب من می یام شماره دوستم رو ثبت می کنم موقعی که محصول حراج شد از طریق پیام کوتاه به من خبر  من می یام همینطوری شماره بابام رفیقام و ... رو وارد می کنم و تایید می شوند.

و موقع off براشون پیامک ارسال می شن و صداشون در می یاد!!!

به نظرتون نباید جوری برنامه ریزی شود که مثلا وقتی که من شمارم رو وارد کردم یک کد تاییدیه بیاد روی گوشیم تا شمارم کاملا ثبت بشود؟

به نظر شما خوب نیست همچین امکانی؟

تا دیگه کسی نتونه شماره شخص دیگری رو ثبت کنه.

منتظر پاسخ برنامه نویس هستیم.

به نظرم تا رفع شدن این مشکل کسی افزونه رو فعال نکنه چون فاجعه پیش می یاد البته قصد جسارت ندارم.

موفق باشید منتظر پاسخ برنامه نویس عزیز هستیم.

freeproject

تازه وارد

یه سوال دارم !

با تشکر.
سلام و خسته نباشید.

قسمت  اطلاع رسانی از تخفیف هم برای محصولات متغیر مشکل داره و پیامک بعد از تخفیف دار شدن ارسال نمیشه. لطفا این مورد رو هم در صورت امکان بررسی کنید.

با تشکر

RezaNeysari

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید به سازندگان این پلاگین بسیار کارامد

نیازمند به تغییر و درست کردن بخش ارسال پیام از طریق تلگرام هستیم 

درگاه های تلگرام

• BakhtarPanel.com
  • IlamClub.IR
این دو سرویس فیلتر و غیرفعال می باشند . لطفا پیگیری کنید و مشکل را برطرف کنید . با تشکر

mhshadjar

تازه وارد
سلام وقت بخیر

من قبلا از این افزونه برای ارسال پیامک استفاده میکردم و هیچ مشکلی نبود ولی از زمانی که تم سایت رو عوض کردم پیامها ارسال نمیش و خطای "پیامک بخاطر خطا به مدیر کل با شماره 0912****** ارسال نشد " رو نمایش میده. البته از داخل پنل قسمت "ارسال پیامک" میتونم پیام بفرستم ینی اینکه به سرویس پیامک متصل هستم. لطفا راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع بعید میدونم ربطی به قالب داشته باشه

از طریق سرویس دهنده پیامک خود ، پیگیر باشید.

Ali_Wm

تازه وارد
با مدیر سرویس مذکور مکاتبه کنید. پلاگین مشکلی ندارد!
بله تشکر افزونه شما بدرستی کار میکنه بنده باید وب سرویس رو فعال میکردم و یک خط اختصاصی هم میخریدم تا بتونم از افزونه استفاده کنم این موارد رو گفتم تا اگر کسی دوباره با این مشکل برخورد کرد اطلاع داشته باشه 

تشکر بخاطر افزونه بی نظیرتون 

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا