تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amin_b1993

کاربر عضو
سلام خیلی ممنون از پلاگین خوبتون
لطفا پنل پیامک 
webone-sms.com
رو هم به لیست شرکت های اس ام اسی پلاگین اضافه کنید تا بشه پنل پیامک رو به ووکامرس متصل کرد

پیشاپیش ممنون

AHF-victory

تازه وارد
سلام.دوستان این افزونه فقط باری ووکامرس هست؟

روی EDD هم فعال میشه یا خیر

و اینکه من می خوام وقتی کاربر از فرم تماس باما مثل gravty form یا contact7 فرمی پر کرد به مدیر و کاربر پیام بده میشه؟

با دریافت شماره

amin_b1993

کاربر عضو
تنظیمات بخش اطلاع رسانی برای من کار نمیکنه و همیشه فعال هست و کاریش نمیشه کرد
You must be registered for see images attach

من میخوام فقط زمانی که کاربر بخواد از موجود شدن محصول آگاهی پیدا کنه بتونه شماره تماس رو وارد کنه و موارد دیگه مثل زانیکه فروش محصول متوقف شد و.... غیر فعال بشن

ولی هرکاری میکنم نمیشه متاسفانه

masoud ashoori

کاربر عضو
تنظیمات بخش اطلاع رسانی برای من کار نمیکنه و همیشه فعال هست و کاریش نمیشه کرد

من میخوام فقط زمانی که کاربر بخواد از موجود شدن محصول آگاهی پیدا کنه بتونه شماره تماس رو وارد کنه و موارد دیگه مثل زانیکه فروش محصول متوقف شد و.... غیر فعال بشن

ولی هرکاری میکنم نمیشه متاسفانه
سلام، وقت شما بخیر

فکر میکنم یک باگ باشه و انشا الله توی آپدیت بعدی برطرف بشه
بنده هم این مشکل رو داشتم با این که تیک موارد دیگه برداشته میشه ولی باز هم نمایش داده میشه
برای حل این مشکل در قسمت ویرایش کالا بخش پیامک اون هایی رو که نمیخواهید نمایش داده نشن متن عنوان ها رو هم حذف کنید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
بعد از یه مدت طولانی فرصت شد و به انجمن برگشتم.

چند روز دیگه تاپیک رو میخونم و یک بروز رسانی منتشر میکنم.

در مورد وبسرویس ها هم هرکی میخاد سامانه اش اضافه بشه فقط از طریق پیام خصوصی باهام در تماس باشه و توی تاپیک پست نزنه چون حذف میکنم.

motorola30

کاربر عضو
@hannanstd.ir 

درود 

خوش اومدی ، خیلی منتظر برگشتتون به انجمن بودم
بی زحمت تویه بروزرسانی جدید این مورد ما رو هم بررسی کنید

سپاس

freeproject

تازه وارد
سلام ،

من از این افزونه استفاده می کنم و از وب سرویس شرکت "پیام رسان" استفاده می کنم. اما تو هیچ حالتی پیام نه برای مشتری ارسال میشه و نه برای مدیر سایت. مخصوصا قسمت اطلاع رسانی که خیلی برام مهمه .  ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

hannanstd.ir

هفته بعد بروز رسانی خواهیم داشت و تاپیک رو مطالعه میکنم دونه به دونه رو.

قابلیت لاگ خروجی پیامک ها رو هم میزارم که لاگ کد خطاها رو ثبت بشن.

miladsn

تازه وارد
سلام 

من از ملی پیامک استفاده میکنم افزونه شما رو نصب کردم تنظیمات اتصال برقرار شد پیام هم با افزونه فرستادم 

اما میخوام با ووکامرس هم پیام بیاد  محصول امتحانی که سفارش میدم اما پیامش برام نمیاد هیچ پیام و خطایی هم دریافت نمیکنم 

در حالی که تمام تیک ها فعاله نه برای من نه برای مشتری پیام نمیاد

mohammad1994152@yahoo.com

تازه وارد
سلام 

من از ملی پیامک استفاده میکنم افزونه شما رو نصب کردم تنظیمات اتصال برقرار شد پیام هم با افزونه فرستادم 

اما میخوام با ووکامرس هم پیام بیاد  محصول امتحانی که سفارش میدم اما پیامش برام نمیاد هیچ پیام و خطایی هم دریافت نمیکنم 

در حالی که تمام تیک ها فعاله نه برای من نه برای مشتری پیام نمیاد
بله متاسفانه بنده هم همین مشکل را با فراز اس ام اس دارم که متاسفانه کسی هم پاسخگو نیست

hannanstd.ir

این هفته یک بروز رسانی خواهیم داشت. با توجه به بازنویسی مجدد، فعلا تا اطلاع ثانوی هیچ تاپیکی و پستی در مورد افزونه پیامک نزنید.

برای نسخه جدید تاپیک زیر رو ایجاد کردم که از این به بعد موضوعات مربوط به نسخه جدید رو اونجا پیگیری کنیم.

این تاپیک قفل میشه و تاپیک زیر هم بعد از منتشر شدن نسخه جدید به صورت خودکار قابل دسترسی میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا