تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmirafshar

تازه وارد
با سلام و عرض تشکر بابت ارائه افزونه بسیار کاربردی توسط شما

میخواستم بپرسم آیا برنامه ای برای ارائه گزارش درباره کاربرانی که در خصوص یک محصول درخواست ارسال اطلاعات میکنند در ورژن های بعدی افزونه دارید؟ این نوع گزارشات بسیار کاربردی و در افزایش وفاداری مشتریان بسیار سودمند خواهد بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fz.andishesabz

تازه وارد
سلام

من از پارس گرین پنل گرفتم

وقتی مشتری سفارش پرداخت میکنه و به سایت برمیگرده اس ام اس میره براش .

ولی در سایر موارد مثل لغو سفارش یا وقتی سفارش ثبت کرده و هنوز پرداخت نکرئده براش اس ام اس نمیره.

تیک همه موارد در تنظیمات زدم ولی بازم نمیره .مشکل ا چی میتونه باشه؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

من از پارس گرین پنل گرفتم

وقتی مشتری سفارش پرداخت میکنه و به سایت برمیگرده اس ام اس میره براش .

ولی در سایر موارد مثل لغو سفارش یا وقتی سفارش ثبت کرده و هنوز پرداخت نکرئده براش اس ام اس نمیره.

تیک همه موارد در تنظیمات زدم ولی بازم نمیره .مشکل ا چی میتونه باشه؟

fz.andishesabz

تازه وارد
کاش به 

کاش به این صورت نبود و قبل اینکه هنوز به بانک وصل نشده اس ام اس می رفت که اقا اینو تو سایت ثبت کردی منتظر پرداخت پولش هستیم.

این طوری بهتر بود.مشتری می فهمید سایت پیگیر .

نمیشه این افزونه رو به این صورت تنظیم کرد؟

و یک سوال که مربوط به اینجا نیست ولی می پرسم شاید کسی لینکی گذاشت برام.

تو قسمت سفارش تاریخ سفارش میلادی و درست نمیشه راهی هست اون رو درست کرد؟

teamnet

تازه وارد
دوست عزیزم با تشکر از افزونه بسیار خوبتون سیستم ارسال اس ام اس ما آسانک هست چون روی خط تلفن خودمون هست اما در افزونه موجود نیست من به اسانک اطلاع دادم اما پاسخی نیومد ... حالا چکار کنیم ؟

مورد بعدی در مورد شورت کد ها هست در صورت امکان SKU ID یا همون شماره محصول رو اضافه کنید چون در پیام ارسال تلگرام میزنه سفارش شماره مثلا 13 من می خوام در صورت امکان شناسه محصول که خودمون وارد کردیم ارسال بشه ...

در کل از زحمتی که میشکید متشکرم

hannanstd.ir

برای آسانک به من ایمیل اومد. پاسخشون رو دادم ولی جوابی نیومد .

teamnet

تازه وارد
برای آسانک به من ایمیل اومد. پاسخشون رو دادم ولی جوابی نیومد .

خدا خیرت بده این آسانک رو اضافه کن اینا یکم تو اینجور چیزها تنبل هستند البته کارشون سیستماتیک هست و رو حساب کتاب ... اگر sku رو هم اضاف کنی که دیگه خیلی حال دادی ...

واقعا افزونه کار درستی هست 

max32

تازه وارد
سلام تورو خدا کمک کنید من همه رو در payam-resan در افزونه کاملا درست زدم اما نمیشه ارور میده و میگه تنظیمات را برسی کنید بگید چه کنم آیا ممکنه از هاست باشه؟ از چیه 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با خود پیام رسان در ارتباط باشید لطفا

hannanstd.ir

یوزر پس پیام رسان رو بفرست برام

سلام تورو خدا کمک کنید من همه رو در payam-resan در افزونه کاملا درست زدم اما نمیشه ارور میده و میگه تنظیمات را برسی کنید بگید چه کنم آیا ممکنه از هاست باشه؟ از چیه 

iSAEED

کاربر عضو
ممنون از استاد حنان عزیز

دوستان یکی دوتا سامانه قوی برای ارسال پیامک اگه میشناسیند معرفی کنند

چون هیشکدومو نمیشناسم

hannanstd.ir

خودم از max-sms.ir استفاده میکنم راضیم.  تعریف فراپیامک و ریلس رو هم زیاد شنیدم . در مجموع اکثرا خوبن .

ramtin_b

تازه وارد
وقت بخیر...قبل از هر چیز برای زحمتی که برای این افزونه کشیدید کمال تشکر رو دارم ازت
من این افزونه رو نصب کردم و کل تاپیک پشتیبانی رو خوندم ولی همچنان این افزونه برای من کار نمیکنه

از وبسایت پارس گرین هم استفاده میکنم وب سرویس هم فعاله
عنایت میکنید بررسی کنی ببینی مشکل چیه؟هاستم هم مشکلی نداره من تست soap رو هم انجام دادم

توی پیغام خصوصی براتون یوزر و پس رو فرستادم

smz9999

تازه وارد
سلام

1- پنل پیام رسان داشتم ولی مثله یکی از دوستان پیاما ارسال نمیشه ، چک کردم دیدم وبسریس غیرفعاله !

ولی با افزونه wp-sms مشکلی ندارم و پیام ها ارسال میشه ! برای این افزونه حتما باید فعال کنم وبسریس رو ؟ ( اخه هزینه سالانه جدا داره :-"   )

2-  یکی دیگه از دوستانم گفته بودن ، اگر میشه قابلیت ارسال پیام موقع ثبت نام کاربر هم اضافه کنید ، که مجبور نباشیم 2 تا افزونه نصب کنیم تا بشه هم موقع ثبت نام هم موقع خرید پیام ارسال کرد!! :63:

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

1- پنل پیام رسان داشتم ولی مثله یکی از دوستان پیاما ارسال نمیشه ، چک کردم دیدم وبسریس غیرفعاله !

ولی با افزونه wp-sms مشکلی ندارم و پیام ها ارسال میشه ! برای این افزونه حتما باید فعال کنم وبسریس رو ؟ ( اخه هزینه سالانه جدا داره :-"   )

2-  یکی دیگه از دوستانم گفته بودن ، اگر میشه قابلیت ارسال پیام موقع ثبت نام کاربر هم اضافه کنید ، که مجبور نباشیم 2 تا افزونه نصب کنیم تا بشه هم موقع ثبت نام هم موقع خرید پیام ارسال کرد!! :63:

ممنون
سلام

1- عزیزم گفته شد ک پیامرسان وبسرویسش غیرفعاله و باید از پیامرسان پیگیر بشی و بگی چرا غیر فعال شده چون از طرف افزونه بایست وبسرویس اضافه بشه ک شده

2- در آینده اگر عمری باشه تغییرات خوبی برای نسخه بعد پیشبینی و در نظر داریم

موفق باشی

:-"

smz9999

تازه وارد
سلام

1- عزیزم گفته شد ک پیامرسان وبسرویسش غیرفعاله و باید از پیامرسان پیگیر بشی و بگی چرا غیر فعال شده چون از طرف افزونه بایست وبسرویس اضافه بشه ک شده

2- در آینده اگر عمری باشه تغییرات خوبی برای نسخه بعد پیشبینی و در نظر داریم

موفق باشی

:-"
ممنون دوست عزیز

غیرفعال نشده سرویسشون ، پولیش کردن ! :| ( شانس ماس دیگه  :104:  )

ایشالا 240 سال زنده باشین با افزونه ها و قالب های رایگان بیشتر  :x:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا